Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן אמצא מכשיר לבדיקת תקינות מצתים (פלאגים)?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לבדוק 2 מצתים נדירים שיש לי ספקות לגביהם; אני יודע שפעם, לפני שהמצתים היו זולים כמו היום, היה מכשיר עם חלונית שלתוכו הבריגו את הנבלה ונתנו לו שוס חשמלי לראות אם הוא בנאדם טוב. שאלתי כמה חשמליות ומוסכים ולכולם אין. משהו יודע היכן עוד אפשר למצוא כזה מכשיר?

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של Bosch. נשלחו משוויץ וכעת נראה לי שאחד מת לגמרי והשני עושה טובה. קניתי צ'מפיון חדשים מקבילים - והכול הסתדר.

זהו תא קטן, אשר היו מבריגים פנימה את הפלאג ולפעמים הייתה אפשרות גם לנקות עם התזת חול.

מה הפנס הזה עושה ואיך הוא עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נדחק לי כבר עמוק בראש

זכור לי שיש ערכה עם פנס יעודי המשמשת לבדיקת הפלאג.

http://racingsecrets.com/spark_plug_reading.shtml

תעיין ותחכים- משמש לבדיקת הפורצלן והאלקטרודה הפנימית ולוודא בחירת דרגת חום נכונה של הפלאג.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

המכשיר שאתה מדבר הוא מתוצרת צמפיון הוא גם היה עושה ניקוי חול וגם בודק את המצת תחת לחץ.

הוא עבר מהעולם (שייך להיסטוריה) .

היום יש דרכים יותר טובות לבדיקת מצתים הדרך המהירה והפשוטה היא בדיקה בעזרת מחשב דיאגנוסטיקה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקת מצתים ומתח פריצת הניצוץ במצת כשהכל מורכב ברכב ניתן לבצע עם אוסילוסקופ יעודי לאבחון ברכב שגם הוא לא נמצא בכל מוסך.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוסילוסקופ יעודי לרכב יש צבת השראתית המתחברת על חוטי ההצתה ועל המסך רואים את גרף בנית המתח הגבוה עד לפריקת ניצוץ וירידת המתח. לפי גרף זה ניתן לדעת מצב מצתים וחוטי הצתה, מפלג וכו'.

במכוניות חדישות ללא מפלג יש מע' מסנכרנת המתחברת אל האוסילוסקופ.

כמובן שלא בכל מוסך ו/או חשמליה יש אוסילוסקופ כזה (חבל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקופ רגיל, מעבדתי, יוכל להתחבר להראות את גרף מתח הנמוך של סליל הצתה ראשוני בלבד.

תוכל גם להתחבר אל מרק דלק ולראות את גרף פעולתו וכיצד מתבצע שנוי בזמן ההזרקה (אורך פולס הזרקה) בתנאים משתנים (כגון מנוע קר וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אותה " ערכה " שאתה מתכוון נועדה לבדוק אים יש ניצוץ בלבד ולא בודקת את מתח פריצת הניצוץ

אפשר לבדוק בשיטה מיושנת : כאשר הפלג "חם" בודקים את רמת התנגדותו לפי מפרט של "בוש"

בברכה זיסו יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

צור איתי קשר יש לי מחשב דיאגוסטיקה ואבדוק לך את הפלגים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...