Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיפש מומחה גירים לשברולט קטרבט חדשה (נערך בהתאם לכללים)

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנסח את הכותרת בצורה יותר ברורה,

יש לי קורבט חדשה, וברצוני להחליף לה שמן גיר ולהעביר את הגיר בדיקה מקיפה כדי לראות שהכל בסדר, ואם יש בעיה אז לטפל בה נקודתית.

במוסך UMI המרכזי הם נבהלו למשמע הבקשה שלי, וסילקו אותי באדיבות, בטענה שאינם נוגעים בגיר של הרכב הזה.

כמובן שלא ארצה להכנס לכל מוסכניק שמתיימר להבין בגירים, ולכן אני שואל האם קיים בארץ מקום בעל מוניטין מצויין שבאמת מבין ברוב הרכבים, או בשברולט ספציפית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קורבט חדשה, וברצוני להחליף לה שמן גיר ולהעביר את הגיר בדיקה מקיפה כדי לראות שהכל בסדר, ואם יש בעיה אז לטפל בה נקודתית.

במוסך UMI המרכזי הם נבהלו למשמע הבקשה שלי, וסילקו אותי באדיבות, בטענה שאינם נוגעים בגיר של הרכב הזה.

כמובן שלא ארצה להכנס לכל מוסכניק שמתיימר להבין בגירים, ולכן אני שואל האם קיים בארץ מקום בעל מוניטין מצויין שבאמת מבין ברוב הרכבים, או בשברולט ספציפית?

היי

יש לדעתי מישהו כזה,אשאל אותו מחר ואודיע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל בפורום אספנות, יש שם כמה מומחים שיסייעו לך

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין איזה שנתון הקורבט .

בכול מקרה, אם יש לך מדיד, בדוק לאחר נסיעה את צבע וריח השמן על המדיד.

במידה ואין ריח מסריח כמו של גומי שרוף והשמן בצבע אדום צלול, אתה יכול להיות רגוע.

עכשיו בזמנך החופשי, חפש ברשת נתונים על הגיר והגדרת האחזקה ע"י היצרן.

שים לב שבד"כ הגדרת המרחק היא במיילים, לכן יש לבצע המרה לקמ'.

את התוצאה הייתי מחלק ב 2 בגלל תנאי הנסיעה היותר קשים בארץ (חום , פקקים) .

כמובן שרצוי לאתר את הפרק העוסק בבדיקת שמן הגיר ואופן ביצוע החלפה.

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...