Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתם על מילוי מיכל גז דרך צינור תדלוק בת. דלק עם ה"מכשיר" הבא?

תימני אחלה!
שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

הכנתי מעין מתאם כזה שמורכב מפיית תדלוק של רכב המונע בגז שאמור להתחבר בסופו של דבר למיכל גז ביתי וכך אפשר לקחת אותו לתחנת דלק שבה אפשר למלא גז,וכך למלא אותו.

מה דעתכם עליו?

GAS.jpg

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור הגומי שם הוא צינור גז רגיל שמחברים לצרכני גז?

אם כן, אז מאוד לא מתאים. הצינור הזה מיועד לבוא אחרי ווסת שמוריד מאוד את הלחץ שיוצא ממיכל הגל. לא מיועד ללחצי המילוי של בלון הגז.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימי, אני עבדתי בהתקנת ממערכות כאלו ברכב. אמרו לי שזה בדיוק אותו גז,רק בלי ריח.

ניץ',אז אני יכול פשוט לבטל את צינור הגומי הזה ולהשתמש רק בנחושת ישירות למיכל?

תן חיוך ;) הכל לטובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אגיד לך מה אתה יכול לעשות כי כל העסק הוא אילתור מסוכן ולא חוקי.

רק אמרתי לך מה הכשל החמור במה שכבר עשית.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כבר אמרו לך על עניין הלחצים.

2. חוסר הריח הוא בעיה חמורה מאוד. איך בדיוק תגלה דליפה/להבה שנכבתה והברז נשאר פתוח בלי הריח?

אם היה לי שכן שהייתי יודע שמשתמש בגז בלי ריח (לא חשוב איך הוא הגיע למצב הזה) הייתי דורש ממנו לחדול מכך מייד ואם היה מסרב - פונה לרשויות.

3. הרכב הגז עצמו כנראה יתאים. (הגז האוטומוטיבי מכיל יחסים שונים של בוטאן ופרופאן, אבל זה לא מהותי)

4. ההובלה של מיכל הגז הביתי ברכב זה רעיון גרוע. מילא לעשות את זה באופן חד פעמי אבל באופן קבוע? תחשוב מה יקרה אם מישהו ייכנס בך והמיכל יחטוף מכה בצוואר שלו (איפה שהווסת והחיבור).

5. למה לכל הרוחות לעשות את זה? העלות של החלפת מיכל בחברת גז מורשה היא כנראה פחות מהקומבינה הזו!

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...