Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדבקה חזקה של פסי מתכת לפגושים של הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, קיבלתי כמה פסי מתכת מעוצבים בצבע כסוף (כרום? ניקל?) עבור הפגושים של הרכב, הפסים באים עם פס הדבקה דו צדדי 3M בעזרתו הם אמורים להיצמד לפגושים השחורים של האוטו ולפלסטיקים השחורים האופקיים על הדלתות. אבל אחרי שניסיתי להדביק אותם הגעתי מהר מאד למסקנה שהדבק שלהם חלש מדי, לדוגמה בפגושים מקדימה ומאחור יש בקצוות זוית של 90 מעלות שהפס אמור לעקוב אחריה, כבר אחרי יומיים של הדבקה (וניקיתי שם לפני כן היטב עם כוהל) ראיתי שהפסים כבר מנסים להתיישר ומתחילים להיפתח בקצוות...

בקיצור קילפתי מהפסים את רצועה הדבק הדו צדדית, ועכשיו אני צריך לדעת איזה דבק הכי מתאים להדבקה הזו, המלצות?

אמרו לי שדבק אפוקסי ממש לא מתאים לצורך הזה והמליצו לי על סיליקון, מוזר חשבתי שסיליקון משמש רק לצורכי אטימה, לא ידעתי שהוא משמש גם עבור הדבקה.... על איזה סיליקון מדובר? אולי לנסות סוג אחר של דבק דו צדדי 3M? הבנתי שיש כמה סוגים ואולי הסוג שקיבלתי היה באיכות נמוכה...

חשוב לי שההדבקה תהיה מספיק חזקה כדי לעמוד בפיגעי הטבע, גשם, שמש, קור, חום, ברד, שטיפת הרכב במכונה, ובעיקר בעיקר נגד כל מיני חוליגנים שינסו לתלוש לי את הפסים מהאוטו...

חשבתי גם על אפשרות של דבק נוזלי, במקרה כזה ברגע שאלחץ את הפס לפגוש בטח יזלו משני הצדדים שאריות של דבק, מה הדרך הכי יעילה לנקות אותם בלי שישאירו סימנים מכוערים על הפגוש או על הפסים עצמם? לנגב עם סמרטוט רטוב? חומר ממיס כלשהו?

פס הקישוט בנויי מרצועת פלסטיק שטוחה לבנה ברוחב של ס"מ אחד, עטופה בציפויי מתכתי כסוף, הציפוי לא עוטף את הפלסטיק במלואו והחלק התחתון שאמור להידבק לפגוש 2/3 ממנו זו המתכת ו 1/3 זה הפלסטיק החשוף (באמצע) משהו בערך כזה:

חלק עליון (הקישוט בצבע כרום) אמור להראות מבריק בשמש.

###############

##----------------##

####-----------####

חלק תחתון, אמור להיצמד לפגוש.

אשמח לעזרתכם בנושא,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לומר לך רק במה אני מדביק ומחזיק מציין כל דבר עם יכולת הדבקה נפלא.

דבק המגיע במיכל ממש כמו סיליקון ונקרא מונטאג'. הוא לא שקוף ולדעתי חזק הרבה יותר, כמו כן קשה הרבה יותר.

עדיין לא נפל או השתחרר לי או לכל מי שהדבקתי איתו דבר.

רק שחשוב לקחת בחשבון כי ישנו זמן ייבוש וצריך להצמיד את החלק המודבק לגוף הרכב היטב, בטח לא לנסוע עד ליבוש מוחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לומר לך רק במה אני מדביק ומחזיק מציין כל דבר עם יכולת הדבקה נפלא.

דבק המגיע במיכל ממש כמו סיליקון ונקרא מונטאג'. הוא לא שקוף ולדעתי חזק הרבה יותר, כמו כן קשה הרבה יותר.

עדיין לא נפל או השתחרר לי או לכל מי שהדבקתי איתו דבר.

רק שחשוב לקחת בחשבון כי ישנו זמן ייבוש וצריך להצמיד את החלק המודבק לגוף הרכב היטב, בטח לא לנסוע עד ליבוש מוחלט.

נשמע טוב, האם הדבק מונטאג' הזה יבצע הדבקה חזקה של פסי המתכת לפלסטיק השחור של הפגושים?

גם בעיקול החד של ה - 90 מעלות בקצוות, בלי להתפרק שם אחרי שבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...