Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיר שטרית: בשביל מה צריך רולס-רוייס בארץ? כדי לנסוע מת"א ל... אשדוד?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם מפספסים את הנקודה...

אם זאת הגישה של שר התחבורה - אין לנו שום עתיד מוטורי ירוק באופק.

איתמר.

אתה דווקא פיספסת - בהחלט צפוי עתיד מוטורי ירוק. הכוונה ויתור על נפח ומהירות בתמורה לידידותיות לסביבה (פריווס) ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים.

הכרתי את שיטרית לזמן מה בתקופת היותי חייל. אדם משכמו ומעלה, אשר עדיין בהיותו צעיר הצליח להתקדם ולנהל ולשנות לחלוטין את העיר בה גדל, ואת הדימוי השלילי שלה בארץ.

לא צריך לזלזל בו, ייתכן שפשוט צריך להאיר את עיניו ולגייס אותו לנושא, במקום לכעוס עליו.

הוא בהחלט אדם פתוח וגמיש שמוכן לתרום, לשנות דברים וכד'.

ייתכן והמשימה שייכת לנו ולא לו. אם נדע להסביר - ייצא מזה רק טוב.

אם רק נשב ונקטר - כלום לא יסתדר...

חג שמח - אבי.

הערה: אין באמור לעיל שום הקשר פוליטי, אלא מדובר לגופו של אדם.

הכל טוב ויפה, אבל אני שואל שאלה(ות) מאוד פשוטה(ות);

- האם אני, בתור אזרח במדינת ישראל, צריך להאיר את עיניו של שר התחבורה ?

- האם מתפקידי כאזרח במדינת ישראל "ללמד" או להסביר לשר התחבורה את פשר מהות תפקידו ?

- האם שר התחבורה, שר בממשלת ישראל, *נבחר ציבור*, צריך שהציבור יאיר את עיניו ויגייס אותו לנושא כל כך חשוב, נושא מפותח מאוד בהרבה מאוד מדינות בעולם ?

I dont think so...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- האם מתפקידי כאזרח במדינת ישראל "ללמד" או להסביר לשר התחבורה את פשר מהות תפקידו ?

בישראל של 2006, בה תיקי הממשלה נסחרים כמו בבורסה וללא קשר לתחום ההתמחות של הח"כים - כן, מישהו צריך לכוון את אותם ח"כים בורים.

- האם שר התחבורה, שר בממשלת ישראל, *נבחר ציבור*, צריך שהציבור יאיר את עיניו ויגייס אותו לנושא כל כך חשוב, נושא מפותח מאוד בהרבה מאוד מדינות בעולם ?

כשהם (הח"כים) טרודים כל כך בשחיתויות, קומבינות, כסאות, שיריונים, קואליציות, אין להם זמן...תבין אותם...

.....

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I dont think so...

איציק

איציק ידידי, שר התחבורה הוא לא איש מקצוע אלא איש מקשר בין אנשי המקצוע לממשלה. אנחנו כאזרחים בהחלט צריכים להאיר את עניו בדיוק כמו שעשו עם חגורות הבטיחות באוטובוסים להסעות תלמידים (בהתחלה הוא לא ידע על מה מדובר אבל כשהסבירו לו הלך ולמד את הנושא והתוצאה היא תקנה שמחייבת התקנת חגורות).

אתה כאזרח צריך להגיד לשר הממונה מה מפריע לך כדי שיפעל לקידום או שלילת רעיון. לנו מפריע שאין ספורט מוטורי בעוד לאחרים יפריע שכן יהיה בדיוק כמו שזם זנות תפריע לאחד ותעזור לאחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטיגורית כן אם אתה רוצה משהו

נדמה לי שלא בחרת בו אישית לתפקיד , אתה בחרת מפלגה והיא בחרה מי ינהל את הענינים.

- האם שר התחבורה, שר בממשלת ישראל, *נבחר ציבור*, צריך שהציבור יאיר את עיניו ויגייס אותו לנושא כל כך חשוב, נושא מפותח מאוד בהרבה מאוד מדינות בעולם ? ביום שבו הציבור היה מעניש שרים ו/או פוליטיקאים על אי עשיה ו/או על כל מיני דברים ששחיתות צועקת מהם , והיה מוודא שלמרות תקשורת מתחנפת הם לא יעבדו יותר בתור נבחרי ציבור , אז הוא היה יכול לדרוש מה שאתה דורש . עד אז כולנו יודעים עם מי יש לנו עסק , כולנו גם יודעים שיש קרסנטי אחד שהוא לוביסט חזק (שגם עולה הרבה כסף) . וכולם ראו כמה כסף נשפך על לוביסטים על יחסי ציבור ועל כול מיני דברים כשהבנקים ו/או גופים כאלו רוצים משהו . אז אל תתמם . כאן רפובליקת בננות פאר אקסלנס וצריך שהציבור יאיר את עינו

I dont think so... אתה רשאי לא לחשוב אבל עד שלא תשתנה השיטה הקיימת , תקבל הרבה שרים שלא יודעים כלום ,ולא דואגים ליותר מכמה מקורבים ניתן לרפד במשרד החדש? , ומה קורה במרכז? , ואיך זה נשמע בתקשורת?, והאם אייתו את שמי נכון? , ומה אומר הלוביסט ? ומה אומר התורם ? ועוד שאלות הרות גורל שתופסות את כל זמנו ותשומת ליבו המוגבלת של נבחר הציבור שלך שהיה אמור לשרת אותך . אבל לעולם לא יעשה זאת

איציק

בברכת מועדים לשמחה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מאיר שטרית: בשביל מה צריך רולס-רוייס בארץ? כדי לנסוע מת"א ל... אשדוד?"

פתאום אני קולט, מה הגנוב הזה חושב, שמי שיקנה רולס-רויס יקח אותה להתחרות ב"מסלולים"?

הרי כולם יודעים שהפאנטום נבנתה כשמול עיני המהנדסים עומד המנחת בערד.

בושה... :roll: .

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מאיר שטרית: בשביל מה צריך רולס-רוייס בארץ? כדי לנסוע מת"א ל... אשדוד?"

פתאום אני קולט, מה הגנוב הזה חושב, שמי שיקנה רולס-רויס יקח אותה להתחרות ב"מסלולים"?

הרי כולם יודעים שהפאנטום נבנתה כשמול עיני המהנדסים עומד המנחת בערד.

בושה... :roll: .

לדעתי עמד מולם דווקא בית :lol:

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...