Jump to content

igalkr11

 • פרסום הודעות

  725
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי igalkr11

 1. תודה לכולם, בחמישי יש לי נסיעת מבחן על הפגו 2008 ועל הרנו קאפצור, אנסה לתאם לאותו היום את הסיאט גם... מהסקודה ירדנו כי אשתי אומרת שהאוטו מכוער ( תכלס הוא מכוער באמת)
 2. האמת שלא קראתי כלל על החדשה, אעשה שיעורי בית עליה גם תודה !
 3. שלום, אנחנו מחפשים לאשתי רכב והוא גם ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי ( אני נוסע על רנו קליאו טרופי ומחליף לBRZ בתור רכב הסופשים החדש שלי) עד עכשיו השתמשנו ברנו קליאו טרופי בתור הרכב המשפחתי + הרכב פאן לסופי שבוע והוא עשה את עבודתו נאמנה, אך אנחנו חושבים על להגדיל את המשפחה ( אנחנו זוג ללא ילדים כרגע אבל עם 2 כלבים), אז חשבנו שהגיע הזמן להביא רכב שני ושהוא ישמש אותנו בתור הרכב העיקרי וגם על הדרך אני יוכל להביא לעצמי סוף סוף הנעה אחורית ידנית כמו שרציתי מזה תקופה אבל לא יכולתי בגלל שאין לאשתי רשיון לידני וגם זה לא הגיוני להכניס 2 כלבים לא קטנים מאחורה ב BRZ. בגדול, השימוש של הרכב יהי
 4. איזה מיסים יש חוץ ממס כמו על חלקי חילוף לרכב, וכמובן זה גאנט עם אישור לא רואה בעיה להכניס במיוחד אם הכנסתי רפידות וקליפרים שבוע שעבר. למה אתה חושב שזה בעיה ? מנסיון או שאתה משער ?
 5. שלום, ברצוני לרכוש רבעיית גאנטים מקוריים של Sparco ( https://www.performancealloys.com/sparco-assetto-gara-matt-black ) יוצא לי עם משלוח זול משמעותית מאשר אותו הגאנט בארץ, רק רציתי לדעת מבחינת חוקיות זה אפשרי ? צריך לספק אישורים או משהו בסגנון ? הרי יש על הכביש מלא גאנטים סיניים שהם עשירית מהאיכות של גאנט כזה והם איכשהו נכנסו לארץ ע"י הפנצריות. ואשמח לדעת איך הולך המיסוי על גאנטים, תודה !
 6. שלום, חבר מעוניין ברכישת רכב אשר נגמר לו טסט לפני חודש וחצי לערך, האם ניתן להעביר בעלות לרכב ללא טסט ? ואם כן כמה עד כמה זמן ללא טסט ומה ההשלכות ?
 7. עדכון : החלפתי זוג צמיגים אחוריים והעברתי את הגאנטים עם הצמיגים החדשים לקדימה, ואת הקידמיים לאחורה ובוצע איזון גלגלים. לאחר כל זה בנסיעה ב 125-130 עדיין היו הרעידות באוטו והתקלה לא נפתרה למרות החפלת הצמיגים איזון הגלגלים והעברת הגלגלים האחוריים לקדימה ( לשלילת גאנט עקום) למחרת נסעתי לאלי קרמן לכיוון פרונט, למרות שלדעתו אין קשר לפרונט ורעידות הוא עזרה לי בדק את הרכב וחיזק את הציר והברגים שם למטה( על הדרך עשה לי מירכוז הגה). לאחר שחיזק שם הכל אמר שיש סיכוי זה יפתור את הרעידות, יצא לי לנסוע בכביש מהיר בחזור מבני ברק לאשדוד אך הייתה תנועה רבה בכביש אבל בכל מקרה יצא לי להגיע למ
 8. האמת כשעשיתי איזון הבחור בפנצריה אמר שהצמיג אחורי שמאלי שלי צריך החלפה כי השחיקה שלו לא טוב מן בטן כזאת, אבל היה נשמע לי הזוי קצת שבגלל צמיג יכול לקרות משהו כזה. אתה אומר שווה לי לנסות להחליף צמיגים לפני שאני מפעיל את התותחים הכבדים ?
 9. שלום, יש לי רנו קליאו שנת 2017 עם 24 אלף קילומטר, לפני שבועיים בחזור בכביש מהיר שמתי לב פתאום שמעל 120/130 קמ"ש כאשר אני בקרוז קונטרול משייט לי האוטו מתחיל לרעוד בטירוף ( כל האוטו לא רק ההגה), אם אני לוחץ ברקס או מבטל את הגז זה ישר נפסק והכל טוב, חשוב לציין שזה קורה גם ב 140 קמ"ש ולא רק בקרוז קונטרול אלא גם בהאצה הדרגתית עם הגז. כמו כן זה לא קורה תמיד אלא פעם ב ולא בזמן מוגדר, הכוונה שזה לא תמיד רועד ויש מצב שזה בזווית מסויימת של ההגה או משהו. כמו כן אם אני לוחץ נגיד גז חזק ומאיץ גם מעבר למהירות המותרת בהרבה ( לצורך הניסוי) זה לא רועד בהאצה אגרסיבית אלא רק בגז עדין/שיוט/קרוז
 10. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  כן, ממש מבסוט על ההגדרות אין לי התראות שווא כמעט ובכלל ממש היה לי בחודש הזה אוליי פעמיים
 11. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  אחרי קצת יותר שבוע עם הגלאי, לאחר שעשיתי את ההגדרות של KRD המליץ פה כמעט ולא היו לי התראות שווא ( רק אחת בכל השבוע וחצי) כמו כן בדרך לים המלח מאשדוד בשבת הגלאי זיהה לי דבורה שהתחבאה מאחורי הר וגם לייזר אחד שכיוונו עליי, סה"כ מבסוט רצח וממליץ !
 12. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  תודה על התגובה @Krd אני אשאיר את הלייזר דולק. אילו עוד אפשרויות בהגדרות כדי לי לשנות ? אגב היה לי את הגלאי לפני השנתיים +- ונראה כי זה הגיע עכשיו בעיצוב קצת שונה, כאילו עבר מתיחת פנים.
 13. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  בוקר טוב, הגלאי הגיע אליי אתמול דרך DHL אקספרס עד לדלת של הבית בלי שום בעיות או עיכובים, מישהו יכול להפנות אותי לעמוד הרלוונטי בקשר להגדרות המכשיר <?
 14. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  קצת איבדתי את עצמי בכל השרשור, הגלאי אמור להגיע אליי שבוע הבא ואני עדיין לא מבין מה הכיול הכי מומלץ לגלאי שישלב גילוי טוב וכמה שפחות התראות שווא, כמו כן אני רוצה להשאיר את הגילוי ממלז דולק למרות שאני יודע שברגע שציינו אותי מאוחר מדי אבל לכל מקרה מעדיף שיהיה שם. מישהו יכול להכווין אותי בבקשה תגובה הרלוונטית בקשר לכיול הנכון ביותר של המכשיר שיהיה רלוונטי לטכנולוגיה של 2020 אם יש איזה שינוי אצל המשטרה, תודה !
 15. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  @Krd יש לך מושג אם ניתן לעשות עדכוני תוכנה עצמאית למכשיר ? והאם בארץ הוא יודע לזהות את כל סוגי הדבורה הקיימים ? מה ההבדל שלו לעומת ולנטיין לצרוך העניין ? כי הוא עולה רבע מחיר והבנתי שיכולות הגילוי שלו טובות יותר אפילו
 16. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  הבנתי תודה, מבחינת מיקום על השמשה, זה משנה אם זה יהיה באמצע השמשה או בצד ימין למעלה או צד שמאל ? איכן הייתם ממליצים למקם במקום הכי יעיל מבינת דבורה או זה משנה או ממל"ז למרות שלפי הבנתי כלום לא יעזור מול ממל"ז תודה !
 17. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  עכשיו הוא מוצע ב 880 ש''ח לערך, שווה ?
 18. igalkr11

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  היי שוקל להזמין שוב את הגלאי שמכרתי מזמן לצערי לא בחוכמה כי חשבתי שלא אנצל אותו, בכל מקרה פעם קודמת לפני שנתיים אני זוכר שדוד שלי הביא לי אותו מארה"ב כי הייתה איזה בעיה עם משרד התקשורת מה עם עכשיו ? אפשרי להזמין מאמזון ללא חשש ? אגב איך המחיר ? יוצא עכשיו באמזון 259 דולר בערך עם משלוח, מחיר טוב ? https://www.amazon.com/dp/B073VRKTKS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_JyzhFbBV8FD6Z
 19. היי, יצא לך לנהוג על הרנו קליאו טרופי ? אני חושב שהיית מוצא אותה ספורטיבית הרבה יותר מה208 וגם פרקטית יותר, מה כן קשיחה משמעותית
 20. לא אקח אותכם רחוק מדי בזמן, הוצאתי ב 2016 סיאט לאון FR מנוע 1800 מהחברה. הוצאתי את הרכב ביום שלישי, ביום חמישי נסעתי לצפון למשפחה, בדרך הלוך עפה לי אבן ממשאית וניפצה את השמשה לגמרי, בחזור לבית עצרתי ברמזור אדום עם טיפה שיפוע כלפי מעלה, מלפני הייתה משאית ( שמרתי מרחק גדול), פתאום המשאית התחילה להדרדר עליי צפרתי וצפרתי בלי סוף אפילו שילבתי רוורס אחורה אבל לצערי התקדמתי עד כמה שיוכלתי כי היה מאחורי רכב גם, המשאית פשוט התרדרה עד שעיקמה לי את המסה מנוע ( הנהג פשוט לא לחץ על הברקס ולא שמע או הרגיש כלום).
 21. שלום, לאחרונה רכשתי רכב שנת 2017 ואחד הדברים המציקים לי ברכב זה שיש בצד נהג שריטות מינוריות אך נורא מציקות בנהיגה שנוצרו בגלל הווישרים של האוטו, ניסיתי להוריד אותם עם פוליש לרכב של CARPRO שהיה לי אך זה לא עזר, אז רכשתי גם פוליש לשמשות של MEGUAIRS מהאוטו דיפו אך גם זה לא עזר לי ביישום ידני, יש לי מכונת פוליש אך אני פוחד לעשות נזק לשמשה במיוחד שזאת שמשה מקורית של הרכב ולא בא לי חלופית. אשמח להדרכה או טיפ להוריד את השריטות, או אפילו בעל מקצוע לא אכפת לי לשלם כמה גרושים על זה העיקר שזה ירד. וכן, בדקתי והציפורן שלי לא נתקעת בשריטות האלו זאת אומרת שזה ניתן להסרה ע"י בעל מקצוע תודה רבה
 22. האמת שכן, ראיתי עליהם ביקורות מעולות בגוגל ציון גבוהה מאוד אסע אליהם, תודה !
 23. שלום, אני לא מהאזור ומגיע לראות רכב ורוצה לקחת אותו לבדיקה, מדובר על רנו קליאו דגם טרופי שנת 2017. הרכב הוא רכב ספורטיבי, אך ננהג עלידי אדם מבוגר ולא ראה מסלולים או טיולים לעולם והוא רק עם 13 אלף קילומטר על השעון, מהתבוננות שלי מבחוץ עליו וסיבוב הרגיש לי כמו חדש מבחינת נסיעה, חיצונית ופנימית הוא חייב דיטיילינג דחוף, הבן אדם לא שמר על נקיון יותר מדי בכל מקרה יש לכם מקום שמתמחה במכוניות האלו או בכללי מקום ממולץ לבדיקה באזור פ"ת?
 24. היה לי אותה דילמה, חקרתי רבות התייעצתי אצלי הנסועה הייתה כ30 אלף קילומטר בשנה ואני זוכר שזה היה גבולי אך היה יותר משתלם לקנות רכב פרטי ( קניתי פאביה 2017 גם סביב התקציב שציינת פה), ואני מאוד מרוצה שלא הלכתי בסוף על הליסינג כי יוצא לי זול יותר בכ-1000 ש"ח בחודש עם הפרייבט ( עדיין לא היו לי כמובן תקלות וכו' למזלי).
×
×
 • תוכן חדש...