Jump to content

Super_T

 • הודעות

  1,925
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Super_T

 1. Xpel ידוע גם בארה"ב כפתרון מצויין, נשמע שאתה יודע לאן זה הולך בהצלחה.
 2. איפה חיברת כזה ? עדכון שלי: הכנתי היום חיבור של מתאם צינור של קארשר לאקדח קצר (שבדרך). בתמונות: מתאם QD מקורי של קארשר, ואותו המתאם עם חיבור QD של MTM מ-M22 (של 14 מ"מ) ל-3/8" (כולל טיפלון של ההברגה):
 3. @zaf אתה עובד עם גרניק שעובד על סוללה? אם לא, אולי כדאי שתעבור לשרשור שפתחתי על שדרוג הגרניק וככה נרכז שם את האפשרויות עבור החברים (והאורחים) בפורום. 😏
 4. עקרונית אתה צודק, מצד שני, יש פה גם עניין של נוחות שימוש וייתכן וזו תיפגע לך.
 5. אני משתמש ב-FOAMER לניקוי הגלגלים (זול יותר מלהחזיק אקדח קצף רק עבור זה ו-ורסטילי יותר ברמת מה שעושים עם זה) כך שאני לא יודע למה זה יספיק ברמת המכונית 🤷‍♂️
 6. ה-Honeydew שמפו סביר ללכלוך קל מאוד, יש לך את GSF של KOCH CHEMIE שיעשה עבודה טובה, ואני מניח שהחבר'ה יתנו לך המלצות נוספות עבור לכלוך קשה. לגבי ההודעה הראשונה שלך, לא יודע כמה בארץ חכם לשטוף ככה, בטח עם כמות האבק והחול שיש פה.
 7. הם חזקים בניתוח המונח "זרימה חופשית" ומניעת "תקלות".
 8. לא יודע, אני עם פומפה סטוק ללא שינויים. אבל מכיר את הפרטים שרשמתי משיח בנושא מקבוצת אל-הוריים בפייסבוק.
 9. זה מצריך שרשור שלם, בגדול, הניתוח הזה גם הפיך, משמע, אם התחרטת, אתה יכול לחבר שוב, זה כואב, זה לא נעים כמה ימים, אבל זו אופצייה.
 10. חייב לומר שבתור אל-הורי, לקרוא את השרשור הזה זו חוויה, המחשבות, החישובים והשיקולים שעולים פה מעניינים ממש.
 11. עדכון: החלטתי לעשות ניסוי.. היה לי קשה לחבר חלק מהסופיות של mtm למתאם הפליז שלי, המתאם סיני מאמאזון, החלקים של mtm מגיעים ברמת גימור קצת אחרת וזה עשה קצת בלאגן בחיבורים. היות וגם ככה רציתי להזמין סט סופיות נוסף עם חריר בגודל 3.0 מ״מ של Veloci \ mtm ומתאם m22 ל-3/8״ למחבר של קארשר, זרקתי למשלוח עוד מחבר 1/4״ של mtm שיחליף את הקיים, זה שהגיע מהמפעל על המתאם שקניתי (בינתיים הוזמן מתאם פליז נוסף ליתר ביטחון) אז ככה זה נראה במקור: ואחרי הרבה מאבקים, ככה זה נראה עכשיו: בתקווה שהכל מחובר מספיק חזק ולא יהיו נזילות. עדכונים בקרוב.
 12. @carsgo עשיתי חיפוש ברשת, חייב לומר שגרניק של בוש זה ברדק אם בא לך להשתדרג 😅 בכל אופן, מצאתי את המתאם הזה עבורך, אני לא יודע אם מתאים לך או לא, יש שם איזו הערה על הסדרות המתאימות, את זה אני משאיר לך, אבל לפחות יש לך כיוון… את המתאם הזה תחבר ל-QD שמעביר m22 (לא לשכוח להבין קודם באיזה קוטר, 14 או 15מ״מ) ל-3/8״ ובהצלחה עם האקדח 😎
 13. לא זוכר את שם הקבלן, הרים ארבעה בניינים בכניסה לגבעת הרקפות, שניים עומדים, עוד שניים בבניה. נוראי.
 14. בקריות ביאליק ומוצקין הפינוי מתבצע 3 פעמים בשבוע, ספציפית במוצקין (אני גר פה 11 שנים, גדלתי בביאליק) כבר נתקלתי בהזזה של פינוי האשפה ו/או תגבור שלו בתקופות חגים וערבי חג. הכל מבוצע פה מול קבלנים פרטיים מעוגנים בחוזה, לכן כל מיני שביתות שהיו בעבר בארץ בנושא פינוי האשפה מעולם לא קרו בקריות המדוברות.
 15. זו אופצייה, בסופו של דבר, אם הגרניק דוחף 110 באר, זה מה שתקבל, תזכור שהחלפת צינור לגרניק תהיה עסק יקר, לא מכיר בארץ מי שמכין צינורות טובים במחיר שפוי, הזמנה מחו״ל תעלה הון קטן בגלל המשקל והנפח בשילוח, הייתי קונה גרניק חזק יותר או מתאפס עם אקדח טוב לפני שאני מתחיל לשחק עם הצינורות. ככלל, הצינורות, בישראל, זו ההחלפה האחרונה שהייתי ממליץ עליה, אבל, זו החלטה שלך. צריך להבין איזה מתאם יוצא מהגרניק שלך לכיוון צינור האקדח (מתאם m22 בקוטר 14 או 15 מ״מ) ומשם זה קל.
 16. לא יודע אם הייתי מחליף צינור גינה, בישראל זה לא פשוט, ורחוק מלהיות שווה את ההשקעה, בעיקר מול התוצאה, בסופו של יום רק אם עולים בקוטר, הגרניק יקבל יותר זרימה, אבל עדיין אנחנו תלויים בכוח המשאבה ויכולותיה, אם גרים בבית פרטי, יש שליטה בסוג הברז ששמים בחצר, מה מחברים אליו וכו', מעבר לזה? פחות שווה, ההבדל יהיה זניח בעיני. בארה"ב ובחלק מהמקומות באירופה יש חשיבות. צינור עמיד שעולה יותר מהשטות הירוקה שמוצאים ברוב הטמבוריות יעשה את העבודה, אם תחזרו לצינור הצהוב שיש לי בתמונה הראשונה בתחילת השרשור - זה צינור שעולה כמעט פי שתיים מהצינור הירוק הפשוט והוא עמיד הרבה יותר ונוח לעבודה, אפשר למצוא אותו בלא מעט מקומות (במקרה שלי: בורג המפרץ בקריות). בבקשה - תלחץ פה 😏 אגב, אני מתכנן מעבר לאקדח של mtm עם swivel מובנה ככל הנראה בחודש וחצי הקרובים, אז אם אתה לא ממהר, תרצה את המתאם שלי ואתה מאיזור חיפה והקריות, רק תגיד מתי ובוא קח אותו בשליש ממה שיעלה לך חדש. 1.1 אמור להיות טוב עבורך (תחזור למה שרשמתי על זה בהודעת הפתיחה ויהיה לך קל יותר לדעת) ולבקשתך, לינק לאקדח של MTM. שים לב שהוא מגיע עם מתאמים מוברגים ומוכנים - גם קידמי לסופיות (1/4") וגם 3/8" לצינור, אלו מחברים בסיסיים מאוד, ועדיין תצטרך מעביר מבוש ל-3/8" מפאת חוסר זמן כרגע אני לא מוצא לך אחד - למרות שבאתר של בוש / אמאזון בטוח יש משהו, אני אשתדל להגיע לזה במהלך הסופ"ש. אם בא לך להשקיע באקדח זהה עם סופיות ברמה יותר גבוהה, זה יעלה לך 50$ לפני משלוח, פשוט צריך להבין קודם מהם החיבורים המתאימים לך.
 17. אין לי שום כוונה לגור בבית של 10 קומות, ראיתי תוכניות והצעה כזו מקבלן לפני חצי שנה, מחיר ממש טוב לדירת 5 חדרים בבניין של 18 קומות בערך בשכונה טובה פלוס בקריות, רק מהמחשבה של מה ילך שם בחניה, בוועד, במרפסות, בשטח מתחת לבניין (ובין הבניינים) שבנו למשפחות וגן המשחקים, הרעש, הבלאגן, כל זה עשה לי רע..🤨 או ללכת לשכונות של דו משפחתיים ובתים פרטיים, אבל אני מניח שזה עניין של השקפה, מעדיף לתרום לארגונים של איכות הסביבה והטבע 300-400 שקל בשנה ולא לגור ברב קומות כפי שתואר קודם.
 18. תצלם את המוט הסטנדרטי שלך שנראה, יש מצב שקיבלת מוט VARIO, צריך לסובב את הסופית שלו (איפה שהמים יוצאים) וזה מגביר את הלחץ, אני לא יודע, רק מנחש, תבדוק, או שתעלה תמונה של המוט הרגיל וננסה לחשוב על זה.
 19. האמת? לא חושב שזה סביר, אני חי בבית של 9 דירות, עם מעלית וחצר משותפת קטנה, הוועד הוא 175₪ לחודש, מספיק למנקה פעמיים בשבוע, תיקונים שוטפים פה ושם, תחזוקת המעלית וגנן מתי שצריך (סביב פעם ברבעון). כשיש עבודות גדולות, גובים בנפרד, למשל עכשיו עושים עיבוי, חיזוק וצביעת עמודי התמיכה של הבניין, יצא 2,800₪ למשפחה, אבל זה חד פעמי. ההורים שלי גרים בשכונה מאוד מבוקשת בקרית ביאליק, בית בן 15 בערך, שש קומות, מאוד מטופח, 17 משפחות, מעלית גדולה, איזור חניות מרוצף ומסודר, לובי גדול, בריכת מים ומשאבות לכל הבניין (מיקום הבניין על גבעה וגובהו הביאו למערך הזה) והם משלמים 270₪ לחודש וועד שכולל חברת תחזוקה שעושה ניקיון כל חמישי/שישי, דואגת לכל התיקונים הקטנים (מנורות וכאלה) ושאר ירקות, מעבר לזה אין תוספת תשלום על ניקוי ותחזוקת הבריכה והמשאבות (פעם בשנה שנתיים) והמעלית. אז 500₪ נשמע לי רציני..🙂 אגב קיבוץ, באיזה קיבוץ מדובר? ולגבי ההבדלים של בית פרטי/דו-משפחתי לעומת דירה, כמעט כל מה שהחברים פה רשמו הגיוני וסבבה, עד שמבינים מהי הקפיצה באיכות החיים בבית משלך ושטח משלך שאינו תלוי במישהו שיושב לך על הראש או נמצא מתחתיך. זה עולם אחר. גם אם יש בו סוג אחר של דברים שצריך לקחת בחשבון.
 20. תודה על הפירגון ובכייף 😁 המטרה היא שזה יהיה שרשור מרוכז לנושא. לגבי השאלות שלך, גרסת ה-pro של MJJC באה להיות חיקוי טוב של mtm עם בקבוק שבעיקר יציב יותר (הבקבוקים הארוכים לא יציבים ללא נוזל בתוכם, כשמניחים אותם לבד על הרצפה) וכזה שיש בו שתי אופציות לוויסות הלחץ (והקצף בסופו של דבר) בעזרת המתאמים הפנימיים שאותם הראיתי בסוף ההודעה שבתחילת השרשור (1.25 או 1.1 מ״מ) אין חובת החלפה, רק אם יש כבר בלאי גדול ופגיעה בעבודה של האקדח שלך או שבא לך להתחדש, שלי בן 4 שנים לפחות ועובד מעולה והוא הדור הראשון של MJJC 🙃 לגבי אקדחים קצרים, אתה יכול לקנות אקדח קצר בסיסי של mtm, לא את הכי יקר שלהם ואז לחבר לגרניק שלך, זה משהו שנע סביב 30$ לפני מחברים מיוחדים עבור בוש, בגדול לא משהו נוראי, מצד שני, יש באמאזון (או עלי… מה שנוח לך) כל מיני חלופות שבאותו מחיר יגיעו כבר עם המתאמים, פשוט תוודא שזה עבור הסדרה שלך של בוש וזה הכל לדעתי, אם תרצה, תעלה קישור מדוייק לבוש שלך ותמונות של חיבור הצינור לאקדח המקורי וננסה לעזור, אבל זה אמור להיות דיי פשוט. הצעה שלי? אם אתה סגור על אקדח קצר, תקנה אחד סביר מאמאזון שיגיע כבר עם חיבור לבוש, תרוץ איתו קצת, אז תדע לומר אם שווה לך המעבר ל-mtm על סוגיו.
 21. לעשות ppf זה קצת overkill זה מאוד תלוי בסוג הרכב והשימוש תיקון השריטה ונאנו אמור להיות בסדר אין לדעת מה יהיה, כל מה שצריך זה מישהוא שלא אכפת לו ושוב יהיו שריטות 🤷🏻‍♂️
×
×
 • תוכן חדש...