Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ"וק מנותק

socho
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי צוק ידני באוטו (89 1600 קרב dl )

והוא מנותק כנראה הכבל נקרע בפנים בתוך תעלת הגומי כש אני מזיז אותו אין תגובה השאלה שלי היא האם יש צורך לתקן את זה ?

והאם זה יכול לעשות איזשהו נזק זה שהכבל חופשי כביכול

(גם בחורף האוטו מניע יופי בלעדיו.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם הוא לא מנותק בקצה , בקרב'.

יש לבדוק ע"י הצצה לתוך הלוע שהצ'וק לא פתוח בחלקו.

אם לא , והכל תקין ומניע בלי בעיות - אין הכרח לחבר את הצ'וק -למרות שאני מעדיף שהדברים באוטו יהיו תקינים - בטח דבר זול כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי צוק ידני באוטו (89 1600 קרב dl )

והוא מנותק כנראה הכבל נקרע בפנים בתוך תעלת הגומי כש אני מזיז אותו אין תגובה השאלה שלי היא האם יש צורך לתקן את זה ?

והאם זה יכול לעשות איזשהו נזק זה שהכבל חופשי כביכול

(גם בחורף האוטו מניע יופי בלעדיו.)

שוקו שלום רב!

סכוי גבוה מאד שהסובארו שלך במקור היתה בעלת קרבורטור בעל צוק ידני, עם הזמן בגלל סיבות שונות,

( החלפת מנוע. שדרוג הרכב ועוד..) הוחלף הקרבורטור המקורי והוחלף לקרבורטור בעל צוק אוטומטי,

והכבל המקורי נשאר ללא תפקיד בדשבורד!

ניתן לבדוק זאת בנקל , אם מצערת הצוק סגורה כשהמנוע קר הקרבורטור בעל צוק אוטומטי!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...