Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה נכון שצריך לתת לעבוד לרמקולים חדשים שבועיים להיפתח שישמעו טוב

satcard
שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא מזלזל - פשוט יש לך הרבה מה ללמוד, ואתה מטעה אנשים כשאתה מנסה להשמע כמו אחד

שמבין...וחבל.

גל

אין קשר בין משתמש ותיק לחדש, כמו שמתקין צעיר ואיכותי יוציא תוצאות טובות

יותר ממתקין ותיק.

אני מנסה להסביר לכם שצריך לבסס תשובה על ידע מסויים שהוא אישי או נרכש

אבל אם אתם בוחרים לבסס תשובות על וודו. זה לא רציני.

ובלי להתעצבן לכולנו יש מה ללמוד , נראה לי שלכם קצת יותר

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין משתמש ותיק לחדש, כמו שמתקין צעיר ואיכותי יוציא תוצאות טובות

יותר ממתקין ותיק.

אני מנסה להסביר לכם שצריך לבסס תשובה על ידע מסויים שהוא אישי או נרכש

אבל אם אתם בוחרים לבסס תשובות על וודו. זה לא רציני.

ובלי להתעצבן לכולנו יש מה ללמוד , נראה לי שלכם קצת יותר

אף אחד לא אמר שיש קשר... אתה ממשיך להתפס במקומות לא רלוונטים/מציאותיים לצורך העניין.

מכיוון שאני לא הולך לנהל איתך ויכוח, כי בסך הכל מדובר בתר'ד שפתח מישהו אחר, אני אסכם

שוב ואומר שלא תטעה אנשים, ואם כן, אל תצפה שאני יעבור על כך לסדר היום.

ואל תערב את MIKMIK, זה בעיה שלך איתו, מה גם שהשתפנת מההתערבות והיינו רוצים שתשתף

אותנו בסיבה (לא בתר'ד הזה, אלא שם...)

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BREAK IN של רמקול זה דבר שאין עליו הסכמה מוחלטת. יש שטוענים שאין צורך בכלל, יש כאלה שכן ויש הרבה שיטות "הרצה". אני לא נוהג להריץ רמקולים, אם הם צריכים לעבור BREAK IN כלשהו לטעמי הם יעברו אותו גם אם אשמע בהם באופן רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, בטח ובטח יש קשר בין משתמש צעיר לוותיק, ואנחנו רואים את הקשר פה בצורה חדה כסכין.

משתמש וותיק ינסח את דבריו בצורה טובה, ועיניינית.

בעוד שמשתמש צעיר -פחות או יותר כמוך-, יראה את דבריו בצורה שיטחית ויתפזר לכל הכיוונים ולכל משתמשי הפורום.

לא ככה נוהגים בפורום המדובר, יש לך משהו להפנות אלי אתה עושה זאת בתרד המקובל או בהודעות פרטיות.

התנהגות כזאתי היא דיי ילדותית,-מאוד- ואם אינני טועה כבר פנו אליך בנושא הזה וביקשו שתפסיק להתפזר לכל תרד עם הבעיות הכניראה אישיות שלך.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...