Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ARC Audio Vs Hertz

LoveSound555
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

* לפני הכל! נושא זה לא נפתח בשביל לפגוע בחברה כלשהיא או במוצרים שלה, מעריך מאוד את האנשים שמייבאים את המוצרים * - נושא זה נפתח לצורך התייעצות בלבד.

ככל הנראה אצטרך בקרוב להחליף מגבר, ברשותי מגבר Hertz HDP 5 כבר 3 שנים בערך, מאוד מרוצה ממנו אבל למרבה הצער אתמול נשפכו עליו בטעות מים והתחילה להבהב נורת OVL ולאחר ייבוש וניתוק לכמה שעות לפתע המגבר חזר לעבוד, אין לי מושג לאיזה נזק המים גרמו או ייגרמו בעתיד ולכן כבר צריך לחשוב על מגבר 5 ערוצים חדש.

מתלבט בין המגברים הבאים:

Hertz ML Power 5

&

מגבר 5 ערוצים של Arc Audio (לא ידוע לי הדגם)

מה שאני מתכוון להגביר:

Hertz MLK 165.3

Hertz MPX 165.3

Alpine SBG 1224BP

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלח לי כבודו - אבל לי זה נשמע כמו אני ממש מחפש תירוץ לקנות צעצוע חדש.

המגבר התייבש? עובד? - הכל תקין? - לא צריך תירוץ לקנות מגבר חדש.

לפחות תפתח אותו לראות בעיניים שבאמת הכל יבש ושאין רכיבים שהתפוצצו או מראים סימנים ברורים של שריפה (קצר, התחממות וכך הלאה).

דבר שני - אם אתה לא יודע איזה מגבר מבית ARC אתה רוצה להשוות לML - איך אתה יכול לעשות בכלל השוואה?

שני המותגים מעולים אני יכול לאמר לך את זה - מאחורי אחד מתנוסס שם אדיר בתעשיה - רוברט זף! ואם זה לא מספיק הרמקולים שלו מתוכננים בשת"פ עם מהנדסים שלקחו חלק במותגי על ומותגים מובילים אחרים.

הרץ לא צריך להכביר במילים.

לשניהם יבואנים מסודרים ומעולים בארץ.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הקודמת צודקת..:wink: סיבה למסיבת החלפות.. טוב שלא בזוגות.

פתח את המגבר (מנותק מהחשמל) - ועם פן ואוויר בלחץ, יבש את הלוחות , ונקה טוב.

* כדאי לעשות זאת עכשיו - לא להמתין , לקורוזיה, או שיתפסו נוזלים ואבק ובוץ ברכיבים .

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קודם כל תודה רבה על המענה, לא אמרתי שאני רץ לקנות מגבר חדש, רשמתי ככל הנראה.

בכל מקרה עבר קצת יותר מחודש מאז המקרה, המגבר עוד באותו ערב חזר לעבוד בלי שום נורות מהבהבות ומאז עובד כמו שעבד פעם בלי שום סימן לפגיעה באיכות.

לא ביצעתי פתיחה של המגבר מכיוון שכדי להגיע אליו בצורה נוחה צריך לבצע כמה פירוקים ברכב, אז אם הוא חזר לעבוד אני מעדיף להימנע מלהתחיל לפרק חלקים ברכב.

מקווה שהמגבר יחזיק עוד כמה שנים טובות לאחר המקרה הזה, מגבר מצוין ואני מאוד מרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...