Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר'ה עזרה , אני לא יודע איך לתאר את הבעיה.. רצועה בעייתית בעיקר..

Tempra1.6
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם , אני חייב לדעת דחוף בקשר למקרה הבא-

הכל התחיל בזה שהיום בבוקר נסעתי כרגיל בפיאט טמפרה(שעד כה האמנתי שהיא אמינה) סיימתי עם הסידורים שלי וחזרתי בשלום עם הרכב הביתה , כעבור כמה שעות כשהייתי צריך לצאת שאוב ברגע שהתנעתי ישר שמעתי קול צפצוף מוזר המגיע מהמנוע , ישר כיביתי ובדקתי ומצאתי שהרצועה של האלטרנטור לאט לאט יורדת מהגלגל שיניים שלה , הבעיה שהרצועה עצמה מתוחה במידה הנכונה וזה לא נובע מזה שהיא משוחררת.

אני משער שזה נובע ממייסב שכנראה הלך לעולמו והגלגל שיניים עצמו מסתובב בצורה עקומה וזה מוריד את החגורה ממנו.. (כמה פעמים החזרתי אותה למקום והיא שוב ירדה בכל התנעה)

בכל אופן אפשר לנסוע בלי החגורה הזו?(בלי אלטרנטור.. או ההשלכות של ההורדה של חגורה זה) אם כן אז כמה זמן? (כמובן שזה לא בריא ועדיף לנסוע עם.)

בכל אופן , מה לעשות??????? וכמה זה יעלה לי :(

בתודה , מיואש , אלי. :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, הרשה לי לשאול את השאלה שאני תמיד שואל:

אם ידעת שזה פיאט, למה נסעת איתו?!?

ומעבר לצחוקים- סע בשעות היום עם מינימום צרכני חשמל דולקים (רדיו,מזגן) אל המוסך הקרוב.יש לך בערך 10-20 דקות נסיעה לפני שהאוטו ידומם.

העלות-כמה מאות שקלים ולא יותר.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרב מטעים אותך. בנסיעה ללא רצועת אלטרנטור גם משאבת המיים לא תסתובב והרכב יתחמם מהר.

תוכל לנסוע מהר למוסך קרוב (ללא אורות וצרכני חשמל) אך שים לב לחום המנוע וברגע שהמחוג יתקרב ל 3/4 עצור כבה מנוע וקררו.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול לרוקן לי את המצבר בנסיעה או משו? ככה שהאוטו בכלל לא יניע כי המצבר ימות?

ורפי , כאחד שמבין ומתעסק , כמה הסיפור יכול לעלות?..

תודה רבה לכם. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נוסע ללא הרצועה גם אין לך טעינת אלטרנטור כך שאתה צורך חשמל מהמצבר עד שהוא יתרוקן.

לגבי מחירים יש כל מיני רמות מחירים ואכויות שונות ויש גם כמה דגמי אלטרנטור שונים לפיאט טמפרה.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...