Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלושה סרטוני חניות חביבים, וחג שמייייח גם.

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח.

לי זה עובד,וסחתיין על השרת המהיר של הפורום זה הוריד לי על 500K.

ד"א הקטע עם האיוו מגניב למרות שהמרדף לא אמיתי.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח לכולם!

יוסי בחייאת, מה קשור עכשיו אבי נמני? (אני יודע שהוא האליל שלך או משהו, אבל בכל זאת)

ומי אתה חושב שיקנה ממך פלאפון כזה?

דרך אגב בקשר לקטע עם הרובר 75, באמת דורש מיומנות ותזמון, מרשים... אני חושב לנסות את זה אולי השבוע במנחת עם שני קונוסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח לכולם!

יוסי בחייאת, מה קשור עכשיו אבי נמני? (אני יודע שהוא האליל שלך או משהו, אבל בכל זאת)

ומי אתה חושב שיקנה ממך פלאפון כזה?

דרך אגב בקשר לקטע עם הרובר 75, באמת דורש מיומנות ותזמון, מרשים... אני חושב לנסות את זה אולי השבוע במנחת עם שני קונוסים

סתם, ישבתי התבוננתי בתמונות...נזכרתי בו, ובימים הטובים. והוספתי.

אין לי בעיה להחליף את התמונה בכל שניה, אבל כמו שאמרתי, סתם שמתי אותה ללא סיבה מיוחדת.

בקשר לפלאפון, אני מעוניין למכור אותו לאחר שקניתי פלאפון אחר, זה היה הפלאפון הקודם שלי (עד לפני שבוע) ואני צריך למכור אותו כדי להחזיר תשלומים לחברת פלאפון. אבל כמו שאמרתי בה"פ.

חג חנוכה שמיייח!

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמיייחחחחחח (שימו לב השתמשתי בביטוי האסור "חחחחח" במסווה!!!...)

החניה בסרטון הראשון פשוט עוצרת נשימה...

אני אתאמן על זה, אבל לשם הביצוע אזדקק לזוג מכוניות ספורט יוקרתיות ומדהימות, על מנת לחנות ביניהם כמו בסרטון... יש תורמים?

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמיייחחחחחח (שימו לב השתמשתי בביטוי האסור "חחחחח" במסווה!!!...)

החניה בסרטון הראשון פשוט עוצרת נשימה...

אני אתאמן על זה, אבל לשם הביצוע אזדקק לזוג מכוניות ספורט יוקרתיות ומדהימות, על מנת לחנות ביניהם כמו בסרטון... יש תורמים?

עדיף שתתחיל עם 2 פיאסטות מקרטעות מהמודלים היותר ישנים.....

לא קל להגיע לרמות כאלו של דיוק.....הלוואי עליי.......

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...