Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילת אילת... למה את לא ליד תל אביב... ;)

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב עם כולם מספרים אז גם אני ירדתי לאילת בתחילת השבוע שעבר וחזרתי בערב ראש השנה (סה"כ 3 לילות)

ישנתי ברימונים - נפטון. (150 ש"ח ללילה לבן אדם, רק ארוחת בוקר)

ירדתי דרך המצפה התפתיתי לרדת על כביש 13 אחרי מצפה שהיה די מהנה אך הגעתי לערבה,

בהלוך לא ראיתי אפילו ניידת אחת. (אגב המצפה על המכתש ביציאה ממצפה פשוט מדהים)

בחזור כבר עליתי על כביש 12 מאילת והנסיעה עברה הרבה יותר בכיף והרבה יותר מהר.

רישומי מהרכב - פעם ראשונה שהייתי צריך לכבות מזגן בעקיפה בעלייה אבל נוכחתי לדעת שבמצב נסיעה רגוע הרכב מספק פחות או יותר.

צריכת דלק,

הלוך: נסיעה על 90 + - עם מזגן אחרי מצפה סה"כ יציאה מגוש תל מונד דרך אשקלון (אספתי את זוגתי מהעיר) והמשך לאילת - 18 ליטר על 418 ק"מ (צריכה ממש טובה לדעתי)

חזור נסיעה על 90 ++ (כביש 12 אמרתי כבר) עם מזגן ורגל כבדה על הגז, 400 ק"מ על 26 ליטר

הבדל גדול!

באילת הייתי אושנריום לראשונה, דווקא חמוד.

בשלושת הקופים היה סביר ואכן העניין עם החשבון מעצבן אבל הבנתי שכך זה בחו"ל.

ועשיתי טיול ג'פים בשקיעה - ממש רומנטי.

דבר אחד רק לומר,

יש להחליף את המושב של ה 106 לאלטר, הוא לא מיועד לנסיעות ארוכות,

אחרי הנסיעה חזור נתתי לרכב (לתחת שלי) לנוח יומיים. :-P

מעניין איך זה לרדת לאילת עם באקקט:lol:

עד כאן...

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שנהנת (איך אפשר לא?!)

אב, חוויות קולינריות, כשאני מגיע לאילת אני הולך לטיילת ומרביץ 3-4 תירסים חמים עם התוספות המדליקות שיש להם, והכל "על האש"... אני חובב תירס מושבע, היו תקופות שהייתי קונה אריזה גדולה (15 ק"ג קפוא) מהמיפעל... כל חודש חודש וחצי...

אין כמו תירס חם (קל לשחד אותי...)

בכיף!!!

גילי

אז אני גם יכול להניח שאתה רץ אחורה בשדות תירס???

אגב אילת...

אני אהבתי את המלון שהייתי בו ותו לא (דן אילת -איזה כיף ליסוע על חשבון העבודה של אבא).

את הדרך עשינו על פאסאט 1.8T, נגיד בעדינות שהדרך עברה מהר מאוד בשבילי. בדרך חזרה אין לי מושג, כי נרדמתי אבל שמעתי סיפורים על 18 ו 2 כפול משהו...

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...