Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפולו התקלקלה, הלקוח התלונן, צ'מפיון התעלמה

~Yossi~
שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא טוען שתיבת ה-DSG אמינה כמו פריג'ידר אמקור ישן, אבל עצם העובדה שצ'מפיון בכל זאת מאריכים את האחריות לחמש שנים (יש מדינות בעולם שזה רק שנתיים), זו אמירה שהיצרן עומד מאחורי המוצר שלו. מטבע הדברים לכל מוצר חדשני יש "חבלי לידה" קשים למרות שאני באופן אישי לא נתקלתי בשום תקלה ב-DSG שלי (טפו,טפו חמסה חמסה!!!). לפעמים צריך מוסכניק אחד שייתן תשובה לא במקום כדי להצית כאן אש ולהדליק את כל שונאי צ'מפיון בפורום. לא חושב שצ'מפיון יכולים לזכות בתואר היבואן המצטיין, אבל המציאות ממש לא שחורה כפי שמנסים כאן לא מעט גולשים לצייר אותה. לי אישית חבל כי אני אוהב את המכוניות של המותג ומי שמעדיף לנהוג בקורולה (לא ששם אין תקלות...) ולבלות במוסך "מקצועי" - שיבושם לו.

We are the Human Race

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...