Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול קוסמטי ל 205 -שלבי עבודה

שימו לב! השרשור הזה בן 5467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לא רע בכלל. תתחדש!

לגבי פסי הקישוט - סיליקון, שחור או שקוף לבחירתך. הוא מדביק חזק ומחזיק יפה בחום, הבעיה שלו היא רק בזמן ההתיבשות הארוך. תצטרך להעמיד את הרכב לכמה שעות טובות כשהפסים מוחזקים זמנית ע"י נייר דבק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך צביקה , אני ידביק אותם לקראת סוף שבוע.

יש לי שאלה , אפשר לעשות ווקס לצבע החדש או להסתפק ולעשות רק ליישן ? וכמה חומר צריך למרוח , ברצוני לציין שאני קונה את הווקס של טרטל , זה מה שמצאתי בהום סנטר .

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך צביקה , אני ידביק אותם לקראת סוף שבוע.

יש לי שאלה , אפשר לעשות ווקס לצבע החדש או להסתפק ולעשות רק לישן ? וכמה חומר צריך למרוח , ברצוני לציין שאני קונה את הווקס של טרטל , זה מה שמצאתי בהום סנטר .

ממליץ להמתין תקופה ולא לעשות ווקס לצבע החדש לפחות עוד חודש , טרטל הוא ווקס טוב .

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להמתין תקופה ולא לעשות ווקס לצבע החדש לפחות עוד חודש , טרטל הוא ווקס טוב .

תודה רבה , אז אחרי חודש אני יעשה לכל הרכב .

ומחר אני ישטוף אותו , כי הפחח אמר לי שאסור לשטוף את הרכב אחרי הצבע , ולחכות יומיים שלושה .

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאה יפה, תתחדש.

איפה ממוקם הפחח הזה.

יש לי ידידה עם קורדובה שרוצה לצבוע רק את הגג ומחפשת מקום זול בצפון.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון קטן .

היום הדבקתי את פסי הקישוט בסילקון שחור , החזקתי אותן עם נייר דבק , מחר בבוקר אני מוריד את הנייר . ונראה איך התוצאות.

שבוע טוב לכולם,

שוקי,

DSC02738.jpg

DSC02740.jpg

DSC02741.jpg

DSC02742.jpg

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...