Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס ממונית האם כדאי?

ansid
שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מציעים לי מרצדס A 170 מונית לשעבר דיזל

עברה 370000 מנוע וגיר חדשים

אני מאד מתלהב ממנוע דיזל כי אני נוסע די הרבה 25000 בשנה.

מצד שני מזהירים אותי מטיפולים יקרים מאד

האם כדאי לקחת במחיר מתאים 25000?

האם כדאי להתעסק עם רכב שהיה מונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפולים יקרים,חלקים יקרים וקשה להשיג.

ביטוח יקר מאוד!

חוץ מזה אוטו מאוד מהנה לנסיעה עשיתי סיבוב פעם על ה190A שזה בעצם אותו אוטו רק עם מנוע בנזין.

אם אתה מחפש ספציפית את הרכב הזה אני במקומך הייתי מחכה בסבלנות לאחת שלא הייתה מונית ועם קילומטראז' יותר סביר.

כך בחשבון שרכב שעבר 400,000 ק"מ מעבר לחלקים שהולחפו כל מה שלא הוחלף גם כן עבר 400,000 ק"מ.

בהצלחה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס ממונית בגדול יכולה להיות עסקה טובה אך הכל תלוי בדגם ובמה שהוא עבר. למה דגם? כי ה-A קלאס הוא רכב בעייתי ביותר! המרצדס שאתה מדבר עליה עברה החלפת גיר ולמרות שאני לא מכיר את הרכב אני מתערב איתך שזו לא ההחלפה הראשונה וקרוב לוודאי גם לא השניה, תתפלא. הרכב בעייתי מאוד מבחינת גיר כאמור (ומכאנית בכללי), מחיר (נהגי המוניות מתים להפטר מהם ומקללים אותם ומוכרים אותם בגרושים), ותחזוקה (לא תוכל לעשות כלום בלי מוסך - ושם יפשיטו אותך).

25 אלף ש"ח? אני מתאר לעצמי שמדובר על שנת 2001 האם אני צודק? תשקיע מעט יותר ולך על מכוניות שלא היו מונית ועם מוניטין אמינות ושוק טובים יותר. אם תפרט מה הדרישות שלך ניתן לכוון אותך לכיוון רכב מומלץ יותר.

דודי, על כל A-Class דיזל (170CDI) פרטית שלא היתה מונית בעברה שתראה לי, אני משלם לך :)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...