Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן לחץ אוויר באאוטלנדר - דברים שכדאי לדעת

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו נכנס בי קלות, שפשף לי את הג'אנט. קיבלתי ג'אנט (שנראה יחסית חדש) מפירוק. למזלי, המוסך הביאו לי את הג'אנט הישן שהוא סבבה, רק משופשף, יש מצב שהמחיר שלו אולי 1000 שקל. שמתי את הג'אנט הישן בבגאז', נסעתי לבית ואחרי רבע שעה נדלק לי המסך שאומר שצריך לבדוק חיישן לחץ אוויר.

עצרתי בצד, מילאתי לחץ אוויר בתחנת דלק ולא עזר.

הגעתי הביתה ונכנסתי לפנצ'ריה באיזור, מילאו לי אוויר בצורה מקצועית, לא עזר.

פתחתי את ספר הרכב וקראתי שצריך לאפס את החיישן אחרי החלפת צמיגים וכאלה. אז איפסתי לפי ההוראות. הסימן התחיל להבהב, והיה אמור להתאפס אחרי נסיעה קצרה. זה לא קרה. איפסתי שוב. הוא הבהב במשך זמן ארוך, ואחרי נסיעה בין עירונית של רבע שעה, שוב נדלק הבעיה של חיישן לחץ אוויר. 

פה קלטתי שיש משהו, ואז נפל לי האסימון - אולי החיישן בג'אנט החדש (שהגיע מפירוק) הוא בעייתי, אז צריך להחליף בין החיישנים ולהחזיר את החיישן הישן. נסעתי שוב לפנצ'ריה, שילמתי 70 ש"ח והם העבירו את הוונטיל עם החיישן מצמיג לצמיג.

איפסתי שוב את החיישן, ואחרי נסיעה של חצי דקה, ההתראה נעלמה...

אז מי שזה קורה לו - עכשיו אתם יודעים מה לעשות.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות של קידוד, ניסיתי גם אותה (בספר הרכב היה כתוב שיש רק שני קידודים), לא ממש הלך לי. בכלל לא הבנתי מי נגד מי שם. אולי אתה מתכוון לקידוד דרך מחשב הרכב, ולא דרך המסך בדשבורד?

ומי אמר לך שהחיישן היה תקין? אולי באמת הוא לא היה תקין?

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...