Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר להשיג בארץ סאב KODA של ADIRE ?

gsi16v
שימו לב! השרשור הזה בן 7197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הולך על כמות :)

אם הייתי רוצה שניים הייתי שם אבל זה מיותר בשבילי, גם האחד שיש לי יוכל להגיע לעוצמות שיוציאו אותו מאיזון עם שאר חלקי המערכת. ועוד לSUBOTAZ יש אותם בתיבה PORTED, אני מקווה לשמוע אותם אצלו בקרוב אבל זה סגנון שונה משלי.

למען האמת כשקניתי את הIDMAX קניתי אותו בתור סאב חצי זמני. היו לי כבר שני סאבים שלא הסתדרו לי שניהם בהתקנה ולא רציתי להשתמש רק באחד (היו סאבים SQ נטו ורציתי סאב שגם יוכל לדפוק יפה אם ארצה ולכן הלכתי על שניים). היו אמורים לצאת אותם סאבים רק בגירסת סלילים שיותר תתאים לי אבל בסוף הם לא יצאו בגלל כל מיני בעיות. כשראיתי שזה מתעכב ושיש לי אפשרות לקנות הIDMAX אמרתי, נביא אותו כדי לא להישאר קירח מכאן ומכאן (לפספס הזדמנות עליו והסאבים האחרים לא יצאו) ומקסימום נמכור ובסוף באמת הסאבים בגירסה החדשה לא יצאו.

"לנצח" (במרכאות כי כמובן זו לא תחרות למי יש יותר) אותי בסאבים ובהספקים לסאבים זה לא קשה, סך הכל יהיה לי 12" אחד על 650W אבל שוב, עוצמה זו לא המטרה שלי :) (למרות שאני מצפה ממנו שאם ארצה לחטוא בקצת בום בום, שיספק את מבוקשי ;) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 כאלו זה באמת יותר מדי לדעתי... אפילו אני לא הייתי מתעסק עם זה... (פנאט שכמוני...)

זה גם הרבה מקום לתפוס, הרבה juice לתת להם, יותר יקר... יותר "זדעראס"...

בשביל sq, מספיק אחד, ועוד איך מספיק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קודם תיסתפק במה שיש לך עכשיו :lol:

אני גם הייתי מיסתפק בזה שיש לי...אם היה לי מגבר בשבילו

אבל לימכר סאב וליקנות אחד אחר זה יותר פיננסי מליקנות מגבר ולהשאיר יציאת מונו ריקה..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...