Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגעתי ברכב כשאין לי צד ג' - עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העמדתי את הקטנוע על המדרכה והוא נפל בשוגג כאשר הכידון לוחץ על מכסה המנוע של אוטו חדש, מספר חודשים על הכביש. כאמור, אין לי ביטוח צד ג'. השארתי את פרטי. בעל הרכב (שכן) אמר שבעיקרון הוא היה מפעיל את הביטוח המקיף שלו כאשר אני משלם את ההשתתפות העצמית שחלה עליו, אך טוען כי אין לו עבר של תביעות מהביטוח וכי אם יתבע תנאי הפוליסה ירעו. סוכן ביטוח הדירה שלי, שהינו גם סוכן ביטוחי רכב, אמר שבעיקרון ההרעה היא בדר"כ רק לשנה או שנתיים ואז הרקורד של התביעה "מתאפס" (כאילו לא היו תביעות). ביקשתי מהשכן לבדוק זאת עם סוכן הביטוח שלו. בינתיים טרח לגשת למוסך המרכזי כדי לקבל הצעת מחיר לתיקון וחזר עם הצעה של 7000 שקל !!! (מדובר בלחיצה שיש אפילו מצב שניתן להחזיר לקדמותה בלחיצת אצבע בכוון ההפוך).

מה אתם מציעים לי לעשות כרגע ???

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק איך הגיעו לסכום "הפעוט" של 7000 ש"ח.

מה ההשתתפות העצמית של הבחור + הפרש פרמיה לשנה שנתיים הבאות.

אז יהיה לך בסיס להחלטה יותר נבונה.

תרצה תחזור לפה עם ממצאיך נראה אז מה עושים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לחיצה" ע"ג מכסה מנוע אינה קלה לתיקון. נסיון ללחוץ את המכה מצידו השני לא יצלח במקרה זה.

כמו-כן, זכותו של בעל הרכב להחזיר את מצבו של הרכב לקדמותו. אי לכך יש צורך בהחלפת מכסה המנוע, ובמקרה הנ"ל הוא חייב להיות מקורי!

ככל הנראה כך "התנפח" לו סכום התביעה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זכותו של בעל הרכב לתקן איפה שהוא רוצה. זה האוטו שלו וזכותון לתקנו כראות עיניו כל עוד הוא לא מחזיר אותו למצב יותר טוב ממה שהיה.

שיבדוק כמה תעלה הפוליסה בגלל העדר התביעות. יכול מאוד להיות שיהיה שווה לך לשלם את ההשתתפות העצמית ועוד ההפרש בעלות הפוליסה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...