Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי הקטנה העדיפה?

אלון
שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוותר על הקולט, שלמעט מראה טוב לא מציעה דבר וחצי דבר.

האיביזה אף היא צריכה לעוף. היא לא נוחה ומיושנת קמעה אבל מציעה תא נוסעים מרווח יחסית.

הסיוויק תתן לך בעיקר ביצועים טובים הודות למשקל נמוך ומנוע חזק.

לפולו יכולת כללית - התנהגות, נוחות ואכות הרכבה עדיפים על שאר האפשרויות אבל גם אותה לא הייתי קונה.

בסכום שלך הייתי רוכש פיאסטה 1.25 16 שסתומים או פיאט פונטו 75HSD.

לפונטו כריות אוויר, ABS וצמיגים רחבים בגרסה זו.

כמו כן מנוע הפונטו מציע ביצועים טובים עם חסכון בדלק. תוכל לרכוש מודל 95' או 96 ללא חבילת הHSD.

לפיאסטה מנוע שפותח על ידי ימהה והוא מניב 75 כ"ס. תוכל לרכוש מודל 96' של פיאסטה ב28 אלף שקל.

דגמי ה8 שסתומים 1.3 סבירים אף הם אבל המנוע מיושן להחריד ורועש במידה כזו שלא מוצדקת גם על ידי אמינות מעולה.

ולסיכום:

פיאסטה, פונטו או פולו (תקציבך לפולו מאפשר עד שנתון 95' עם מנוע 1.3 מיושן בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה ממליץ על על הפולו ולא על האיביזה. אני שמעתי שהם פחות או יותר אותן מכוניות אז מה ההבדל בינהן שגורם לך להעדיף את הפולו?

למען האמת אני עד עכשיו נטיתי לכיוון של האיביזה בגלל האיכות וגם בגלל המראה החיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה ממליץ על על הפולו ולא על האיביזה. אני שמעתי שהם פחות או יותר אותן מכוניות אז מה ההבדל בינהן שגורם לך להעדיף את הפולו?

למען האמת אני עד עכשיו נטיתי לכיוון של האיביזה בגלל האיכות וגם בגלל המראה החיצוני

למרות שהאיביזה היא פולו מחופשת - הן לא ממש זהות באכותן.

האיביזה זולה יותר, מעט אכותית פחות ומנועיה חלשים יותר בדרך כלל.

כמו בן, הנוחות וההתנהגות בה לקויים לעומת הפולו.

זו עדיין רכישה לא רעה עקב מחירה הנמוך, אבל ישנן אופציות עדיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שווה לקחת את הפולו 1.3 לדעתי.

מנוע מאוד חלש.

למרות זאת היא מגיעה עם אבזור מלא לחלוטין הכולל חלונות חשמל , הגה כח , ABS , צמד כריות אוויר ועוד כל מיני צעצועים.

בכל מקרה, בשנים האלה האיביזה לא היתה תאומה מוחלטת של הפולו כמו היום.

אם פולו אז דגם ה-1400 ידני בכל מקרה.

דבר שני , ההצ'בק הכי זולה עולה איזה 12 אלף יותר מהתקציב שלך אלא אם כן הציעו לך משהו עם שאסי.(אני חושב שגם קולט לא נכנסת)

כמו שרועי אמר,בסכומים האלה אף רכב ממה שציינת לא הכי מתאים...

פיאסטה יכולה להיות נחמדה גם לדעתי, לא הייתי מציע לך להיכנס לבוץ הצרפתי כי יש לך תקציב נמוך יחסית....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...