Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמד בפיג'ו 306

zaza20
שימו לב! השרשור הזה בן 6343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים אל תכנסו לסתם ויכוח מיותר, כל מומחה במכונאות ששאלתי אותו אמר לי שזה אלף בית של מכונאות, לא מחזירים שמן שיצא מהאוטו, למה? ככה! ראש שקט יותר, חס וחלילה אולי בטעות נפל לתוך השמן המוחזר איזה בורג או איזו אבן קטנה ואז מה?

ועכשיו לעניין יותר חשוב, היום הייתי אצל מכונאי שפתאום אומרי לי שקלאצ' של VALEO יעלה לי 1200 ש"ח -רק לחלקים. מחיר לא סביר מאחר וראיתי פה בפורום מחירים יותר זולים.

תעזרו בבקשה לאן לפנות באזור המרכז, חנות חלפים או מוסך כלשהו.??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המחיר "פגז" ביררתי לך בחנות ברחובות,בה קניתי במשך שנים בתור בעל מוסך לשעבר,וזה המחיר שקיבלתי.פרסם את שם וכתובת החנות.

בברכה דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

אכן רבים אמרו לי שהמחיר מצויין, המקום נקרא "אוטו מודיעין חולון", אך אני חייב לציין שהמחיר שקיבלתי הוא אחרי 25 % הנחה (כח שכנוע שלומדים בגרוזיה :twisted: )

היום התקנתי את הקלאצ' בעזרת מכונאי, אך יש לי בעיה שאני לא מצליח להבין אותה..

אז ככה, ההילוכים לא משתלבים בצורה נכונה, ההרגשה כאילו לא החלפתי שום קלאצ',

הקלאצ' עצמו תופס במרחק הנכון מהריצפה, אבל הבעיה מתחילה בהילוכים, כאשר אני מנסה להעביר מראשון לשני ההילוך נתקע לי עד שאני לא משחחר את הדוושה ולוחץ אליה שוב פעם ואז בדרך כלל ההילוך משתלב, המכונאי שעבדתי איתו אל הרכב אמר לי שהבעיה היא במוט של הגיר כאשר הוא גבוה מידי וצריך לרדת, ניסינו להוריד אותו בכח ואז הכל הסתדר לפרק זמן קצר. אני מאז לא דיברתי אם הבן אדם מאחר והוא באירוע אישי. חשוב לי לציין שהבן אדם מכונאי מומחה עם נסיון של 20 שנה בתחום, והוא גם חבר משפחה אז לגבי העבודה אני בטוח שהיא הייתה טובה.

אשמח לקבל את חוות דעתכם אל העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור אכן מכונאי מנוסה- הדבר היחיד עליו אני יכול לחשוב הינו שטנגה שלא הורכבה כראוי.

אחרת - רוב הסיכויים שכבל הקלאץ' לא הורכב נכון או שלא כוון כראוי.

אל תלחץ על מוט ההילוכים בכח -אתה תהרוס את הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד פרט קטן אולי זה יעזור לך להבחן יותר טוב, בניוטרל הקלאצ' משמיעה רעשים של דפיקות, זה נפסק אחרי שאני לוחץ אליו.

אם בכל זאת יש משהו שלא הורכב כראוי זה מצריך פירוק כל הדברים מחדש או שיש אפשרות שאחרי יום יומיים הכל יסתדר, כמה אנשים אמרו לי שזה קורה לרוב ואחרי כמה ימים זה נפסק, לא כל כך מאמין להם אבל אני גם לא חזק במכונאות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק גם איזה שמן שם לך המכונאי בגיר, מקורי (75W80) או פשוט ונפוץ כמו 80W90 ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אז ככה, ההילוכים לא משתלבים בצורה נכונה, ההרגשה כאילו לא החלפתי שום קלאצ'",

לפי המשפט הנ"ל אני מרשה לעצמי לכתוב, שהקלאצ' הוחלףבגלל שההילוכים לא השתלבו הוא הוחלף מתוך טעות של המכונאי כדי לפתור את בעיית השילוב הלקוי.לדעתי הבעיה בגיר ולא בקלאצ'.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...