Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

crunch p4175 : כיוון קרוס פנימי

zfima
שימו לב! השרשור הזה בן 7602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך מתג שאותו אתה צריך להעביר ככה שיהיה על LP (או LPF) ואז אתה פשוט צריך לסובב את הפוטנציומטר של הקרוס עד שהסאב מוציא רק באסים ונשמע טוב.

אני לא מכיר את המגבר אז אם אתה לא מוצא את מה שאמרתי לך, נסה אולי לצלם ולהעלות תמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערוץ שאותו גישרת לסאב (ערוץ 1 הוא העליון ו2 התחתון) אתה מעביר את המתג למרכז ככה שיהיה על LP.

אחר כך אתה לוקח מברג קטן שטוח ומכניס אותו לראש של הפוטנציומטר שרשום מעליו LP (הוא זה שבאמצע) תסובב אותו עד הסוף שמאלה ככה שיהיה על 45HZ, תשמיע מוסיקה עם באסים ותתחיל לאט לאט לסובב אותו ימינה, תעצור בנקודה שנשמעת לך טוב ושבה אתה לא שומע תדרים אחרים מלבד באס בסאב (באזור ה80 הרץ בדרך כלל).

כמו כן יש לך פוטנציומטר (הראשון) בשם INPUT LEVEL. לפני שאתה מכוון את הקרוס (רק עכשיו שמתי לב שלא שאלת רק על קרוס) סובב אותו עד הסוף שמאלה, שים דיסק ברדיו דיסק וכןן את הווליום על כ75% מהמקסימום. תתחיל לסובב את הפוטנציומטר הנ"ל לאט לאט ימינה עד שאתה שומע שהסאב מעוות או מחרחר ואז תוריד טיפה שמאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HP זה HIGH PASS, זה כשהקרוס חותך את התדרים הנמוכים. קומפוננט למשל אתה מכוון על HP באזור ה70-100HZ ככה שהוא ינגן מתדרים אלו ומעלה.

LP זה LOW PASS וכאן הקרוס חותך את התדרים הגבוהים. אתה מכוון סאב על LP כדי שהוא לא יפיק את התדרים הגובהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים של סאב שלי הם:

power range 50-400 watts RMS

peak power 800 watts

sensitivity 89 dB SPL

4-ohm impedance

אייל, אני ממש לא הצלחתי לכוון אותו.

תגיד לי בבקשה, לפי נתונים שלי, מה מספרים, שאני צריך לכוון עליהם את מגבר

בעבר:

פיג'ו 206

סוזוקי ליאנה

היום: מזדה 6 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון הסאב הוא לא קשור לנתונים האלה.

אם אתה לא מצליח להבין את ההסבר הכי פשוט שתגיע למפגש בקניון איילון בשעה 12:00 בשבת ויכוונו לך בכמה דקות את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...