Jump to content

אלטו

 • פרסום הודעות

  104
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות אלטו

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני מכיר את השרשור הנ"ל, אולם אין תשובה חד משמעית : רכב אספנות, רשיון לא מופקד, האם צובר חובות בגין אי תשלום אגרה ?
 2. מדוע משרד התחבורה שלח מכתב עם דרישת תשלום ?
 3. האם רכב אספנות אשר לא נעשה בו שימוש, לא הופקד הרשיון , מחוייב לשלם את האגרה השנתית ? אין כוונה להעביר את הרכב טסט. ביום מן הימים , יתכן והרכב יחזור לנוע על כבישי ישראל. אז ברור לי שיהיה צורך להעביר טסט ולשלם את האגרה.
 4. אני עשיתי זאת בקומפיוטסט באור יהודה והם היו מקצועיים, אדיבים ונחמדים.
 5. בנוגע לספר רכב, אזי בד"כ למכונים המורשים לבצע תקינה ( לא כל מכון טסטים ! ) יש תוכנה AUTODATA ובה יש מידע על כל הרכבים. במידה ומדובר ברכב מיוחד יתכן שתצטרך להביא ספר רכב על מנת שהטסטר יוכל להשוות בין הנתונים של היצרן אל מול הרכב עצמו, לדוגמה מידת הצמיגים, או הספק מנוע. מידע נוסף שצריך לשים לב, הינו הפנסים. במידה והרכב יגיע מארה"ב, יתכן שהפנסים ( רפלקטורים ) לא יהיה ע"פ התקינה בישראל. מציע לך לבדוק זאת.
 6. תביא איתך את כל המסמכים שתקבל מ- USHOP לרבות תשלום מיסים. יבקשו לראות את הטופס הנ"ל. תוודא שכל המספרים תואמים: מספר שילדה, הצמיגים וכדומה. שים לב, מיד אחרי התקינה תצטרך לעבור טסט, אזי תביא איתך אפוד זוהר, ביטוח (כמובן !!! ).
 7. אומנם באיחור, אבל היה לי קשה להתעלם מהתמונה בה העובד המוציא את המנוע מהרכב, עומד על גוף הרכב ועוד עם כפכפים.
 8. בין פתח המילוי ( חיצוני ) למכל קיים צינור מגומי. תבדוק שהוא לא סדוק.
 9. יש המון אתרים באינטרנט. אני רוכש חלקים מאנגליה מחנות בשם BEEDSPEED . משלוחים מגיעים מהר והם כמובן שולחים לישראל ללא תלות בסה"כ עלות הרכישה.
 10. אני מאחל לכם מסע מהנה ומוצלח. אנחנו, ארבעה חברים, ערכנו מסע וספות ( מנוע 2 פעימות ) סובב גבולות ישראל בסוכות. וז היתה חוויה מדהימה. בטוחני שגם לכם זו תהיה חויה יוצאת דופן. להלן קישור שפרסמתי באתר בחו"ל על הטיול שערכנו : http://modernvespa.com/forum/topic142674
 11. זה מה שאני מנסה לעשות פה.
 12. הרכב נוסע נהדר, לא מאבד מים או שמן. בעת הפעלת המזגן ובעליה או בשרב כבד ברכב מתחיל להתחמם ( מד החום מתחיל לעלות ולעלות ). סגירת המזגן גורמת לרכב להגיע מהר מאוד לטמפ' העבודה. כל המאווררים עובדים עם המזגן והם שלמים, רדיאטור נוקה ושופץ, אחד הקלאצים של המאווררים הוחלף גם הוא ודבר לא עזר. האם מישהו נתקל בתופעה מעין זו ? האם יכול להיות שהמדחס של המזגן לא תקין ( הוא מקרר או גורם לעומס רב על המנוע ) ? האם יכול להיות שמשאבת המים לא מסוגלת לסחרר את המים במערכת בספיקה מספקת ? אודה על תשובה מאנשים בעלי ניסיון בתחום. חבל לי להמשיך ולהשקיע כסף בהחלפות ושיפוצים שלא פותרים את הבעיה.
 13. ישנן 2 קבוצות פעילות : www.vespalambretta.co.il יש למועדון הזה גם קבוצה בפייסבוק. קבוצה שנייה נקראת : הקבוצה לווספות טיולים וחברים. גם היא בפייסבוק.
 14. אתה מוזמן להצטרף לטיולים עם אחד מועדוני הוספות. הנסיעה רגועה, מן הסתם, לכל פינה בארץ החל משאר ישוב ועד אילת. לא תהיה הרוכב היחידי שלא רוכב על וספה בטיולים הללו. כיף אמיתי
 15. היכן נמצאת הסדנא של איציק ראובני ?
×
×
 • תוכן חדש...