Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Hybrid Audio Tech Imagine 6.5

ננס לבן
שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז בזמן החיפושים אחרי קומפוננטים בתקציב המוגבל שלי כרגע, נתקלתי בסט אימג'ן של הייבריד אודיו ברכב של חבר ואחרי האזנה קצרה התאהבתי במידבאס הבאמת מדהים(דעתי האישית) והטוויטרים גם הם לא איכזבו.

בקיצור - החלטתי שהם יהיו שלי רק שהבעיה היא שאחרי קצת(הרבה) חיפושים בגוגל לא מצאתי שום חנות ישראלית שמייבאת את המוצרים של HAT, וגם באייבי ואמזון לא מצאתי את הסט..

אז השאלה היא האם מישהו יודע על דרך לשים ידיים על הסט המדובר?

תודה מראש ושבת שלום לכולם :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אז את אליקו שמייבא את HAT לארץ (אחלה בחור) , לדעתי כבר לא עוסק בתחום יותר.

קניתי ממנו את הקלארוס שלי, סט ברמה אחת מעל האימגין.

אם אתה מעוניין אני לפני פרסום הקלארוס שלי למכירה.

תשלח הודעה פרטית אם אתה מעוניין.

עומרי.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

HU: Pioneer AVH-Z5050BT + Mosconi AMAS-LD4C DSP: Mosconi Gladen 6to8 AEROSPACE Amp1: Mosconi AS200.4 Amp2: Mosconi AS100.4 Front: Gladen AEROSPACE 165.3 ACTIVE Sub: DOUBLE Gladen Zero Pro 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור קשר עם אליקו

https://www.carsforum.co.il/vb/member.php?11536-elik0

כתוב בחתימה שלו שהוא מוכר סט של קלארוס ב 1400 שח

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי ,תנסה.

הקלארוס הוא הפינה החמה ,אם אהבתה את האימגן אז הקלארוס הוא לפחות רמה מעל.

ההצעה שלי : תחטוף קלארוס אם יש במלאי.

אליקו בזמנו היה מוכר אותם במחירי היכרות זולים יותר מחו"ל

אתה יכול לראות כאן לדוגמא בכמה מוכרים חלקים של HAT היום

זאת חברת בוטיק והמחירים לא זולים בכלל.

http://store.12velectronics.com/categories/Hybrid-Audio-Technologies/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר של סטים של HAT היום עדיף לך לרכוש מאליקו סט של קלארוס.

בזמנו היה ניתן לקנות סט אימג'ן באזור ה200 דולר ואכן הסט הזה שווה כל שקל במחיר הזה ואפילו כפול - באמת, סט מדהים - טוויטר לטעמי באימג'ן קצת חסר פירוט ולכן ממליץ על הקלארוס - אם לאליקו עדיין נשאר קלארוס במלאי זה פשוט לחטוף.

אם אתה ממש רוצה שיכאב לך אתה יכול להזמין סטים שלהם דרך המשווק הראשי:

http://store.12velectronics.com/categories/Hybrid-Audio-Technologies/Imagine/

היום הם נמכרים בלא פחות מ320 דולר!!! לפני מיסים ומשלוחה - באמת - עדיף לך לקנות ב1400 קלארוס שאההמ אההמ עולה חדש היום 600 דולרים לא פחות ולא יותר. לפני מיסים ומשלוחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...