Jump to content

חיים-גולף

 • פרסום הודעות

  32
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות חיים-גולף

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. בוקר טוב ב"צנטרל" לא ניתן להשיג את המוביל 1 (בעל הפקק המוזהב). ניתן למצוא שם את המוביל הסינטטי המלא,שהוא איכותי וטוב כשלעצמו.
 2. בוקר טוב. הערכתי שהרכב לא זקוק לשיפוץ גיר. פנה לרון ממוסך רון,שהוא גם חבר הפורום,ותאמר שהופנית מהפורום.הוא יעשה בדיקה ותסמוך עליו שייתן לך את התשובה המדוייקת.שאל אותו גם לגבי החלפת שמן גיר ועל התקנת קולר חיצוני. חזור לעדכן,בהצלחה.
 3. לילה טוב הבעיה מוכרת בגולפים הנ"ל ובפולקסווגנים בפרט.בשל מזג האוויר,טמפ' שמן הגיר מרקיעה שחקים,והקולר המצחיק(ראיתי אותו והוא פיצפון) המותקן ברכב לא מקרר מספיק את השמן,ולכן הגיר מחליק. אני ממליץ בחום אם אתה גר באיזור המרכז לפנות ליורם ממוסך אדמונד שבאיזור התעשייה בחולון או למוסך רון ברח' המסגר בת"א על מנת להתקין קולר חיצוני. מה שמוזר הוא שאתה אומר שדווקא בבקרים הדבר קורה,אחרי שהרכב נח. ייתכן ויש בעיית נוספת,אולי בחיישן שאמור לשמור על הגיר במצב התחממות ולהכניס אותו למצב חירום-מצב בו הרכב "ננעל" על הילוך חירום עד להתקררות השמן. אגב,אל תתייחס למה שנאמר במוסך המורשה,הם הרחיקו לכת.
 4. צהריים טובים אני מצטרף להמלצת מרק והחברים.אני לא חושב שתקלה כזאת היא "חד פעמית" , אזי אל לך להסתכן במיוחד לא ביום בו אפשר לטגן חביתות על הכביש..
 5. סבבה תודה יש לך אולי רעיון איך בסיס האנטנה הורד,ולמה?.. כעיקרון איזו סיבה יש להוריד אותו אם אי אפשר לגנוב אותו חיצונית?
 6. צהריים טובים. אתמול נגנבה לי האנטנה של הרכב,גולף שנת 2001. באתי לקנות אחת,ואז קלטתי שגם חסר בסיס האנטנה השחור (מן יציקת גומי כזאת בעלת שוליים רחבים). הוסבר לי שכדי לפרק אותה,צריך לפרק חלק מהגג... מה שמדאיג אותי זה שהיא הייתה חסרה מלכתחילה ברכבי,האם דבר כזה מעיד על פירק גג או חלק ממנו בשלב כלשהו בחיי הרכב? אשמח אם מישהו יבהיר לי את הנושא תודה והמשך יום נעים לכולם
 7. ד"א לידע כללי,אין קונטי-שפורט במידה הנ"ל,וכמו שנאמר כאן,האופציות דלילות...
 8. כעיקרון זה קשקוש. האם החלפת שמן מנוע במנוע,תהרוס אותו? ישנם כמה חריגים,העיקר במכוניות שגמעו מאות אלפים של ק"מ,והכל תלוי. אם ברצונך להחליף שמן,בדוק קודם המצלות יצרן לגבי העניין,רוב היצרנים כמובן ממליצים להחליף. באם לא תמצא אתה יכול לפנות למוסך שלך.
 9. שלום החלפתי כריות בולמידם לפני 4 חודשים בערך,אולי קצת יותר. האם החריקה יכול לנבוע מדבר אחר נוסף?כעיקרון אני מרגיש שהיא מגיעה גם רק מהבולם הקדמי השמאלי תודה
 10. אני מקפיץ, אשמח לשמוע תגובות ממביני עניין ובעלי ניסיון. רב תודות
 11. לילה טוב ה- 0W-40 מאושר ע"פ תקני VAG לרכבך,יחד עם השמן הנוכחי שאתה משתמש בו. השמן מוגדר על ידי היצרן כשמן ביצועיסטי,כלומר למנועים ספורטיביים.המנוע שלך אמנם מטורבת,אך אני בספק אם אתה נוהג בו כרכב ספורט.אי לכך ובהתאם לזאת אני חושב שהקנייה מיותרת אם היא יקרה. כמו כן,השמן דליל יותר,וייתכן ולאחר מעבר לשימוש בו תגלה כי חסר לך שמן במנוע,תעקוב אחרי העניין במידה ואתה עובר לשימוש בשמן הנ"ל.
 12. מה העיה אני לא יודע בדיוק לומר,אינני מומחה,אך שוב,אם הבעיה מטרידה מאוד,יש את ספי חבר הפורום,שהוא מקצוען ובעל מכון לגירים אוטומטיים,ויכול לענו על השאלה ממה בעצם נובעת הבעיה הכי טוב.
 13. ארנון לילה טוב אני מדבר על דגמים מ-2001,לפחות לי היה ניסיון עם סניק משנתון כזה.אני חושב שבדגמים עליהם דיברת כבר הוחלפה תיבת ההילוכים (ותקנו אותי אם אני טועה).מה שמוזר במה שהבחור אמר זה שהדבר קורה בק"מ נמוך כל כך.אני חשבתי שהבעיה היא תוצאה של בלאי בגיר.
 14. סליחה שלא הגבתי במדוייק,הרכב מקבל זעזוע,ואינו מתקדם קדימה.
×
×
 • תוכן חדש...