Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיבלתי מכה בכנף- מבקש עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום. הפעם פוני אני אליכם בנושא שמאוד לא רציתי לעלות כמותו באתר אך המקרה קרה"

היום בשעות הצהריים יצאתי מההום סנטר בבאר שבע והתכוננתי לצאת מהחנייה לדרכי. מיצובישי פאז'ירו חנתה לצידי. נפתחה הדלת האחורית ובום בכנף הקדמי שלי. נוצר קמט בקוטר של כ4 ס"מ בעומק של כחצי ס"מ. כמובן שתפסתי את החברים הצעירים על חם. הם מצידם ניסו לצאת מהעניין עם "לא רואים את זה בכלל" ו "כך 100 שקל ,עזוב אותי". לא ויתרתי, צילמתי על הנייד את מספר הרכב, את הרכב ואת הנזק הנגרם. ביקשתי פוליסת ביטוח- הוא סירב. במהלך השיחה התברר שהנעג -לא הבעלים. הוא נתן לי את מספר הבעלים. דיברתי , רשמתי מספר זהות ונייד. הבעלים אמר לנהג שיתן לי מסמכי ביטוח אך הנהג בהתחלה סירב ואחר כך הסכים לבוא איתי למוסך כדי שנראה כמה עולה תיקון הנזק. כל השיחה בלבלה אותי ובסופו של דבר לא לקחתי פרטי ביטוח. בכל מקרה נסענו למוסך שבו צבעתי את הרכב ושם נאמר שעלות התיקון - 400 ש"ח. הבחור אמר שבחיים לא יתן כזה סכום ושאסע אחריו כי יש באזור מישהו שיסדר לי את זה בסכום קטן אבל מה שקרה בפועל שהבחור פשוט "נתן גז וברך". התקשרתי לבעלים של הרכב והוא אפנה אותי לדוד של הבחור שפגע לי ברכב. הגעתי לדוד , דיברנו ואחרי וויכוח הוא אמר שיסדר את הבעיה עד סוף שבוע הבא.כמובן שהטולפון של הדוד אצלי.כשחזרתי הביתה יצרתי קשר עם סוכן הביטוח שאמר שכדאי לסגור את העניינים ביננו ואם לא אז למצוא את הביטוח דרך המשטרה ללא עלות ולפנות לביטוח. בערב התקשרתי לבעלים שלא עונה לי בינתיים ולדוד שהבטיח שיבדוק את העניין ויחזור.

אשמח מאוד לתגובותיכם ולעזרתכם בנושא.:-(

"כל מעשנו בחיים נובעים רק מאינטרסים"

פרידריך ניטשה

האינטרס שלי הוא להעזר באנשים ולעזור להם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי מתעסק עם טיפוסים מפוקפקים כאלו.

תן לו עד מחר ליצוא עימך קשר ובמידה ולא יצר קשר הברנש, אני פונה למשטרה עם כל הפרטים על המקרה, מספר רכב שלו וצורת ההתנהלות של הפוגע, וכמובן שהוא ברח, כי זה פגע וברח לכל דבר.

תעביר את הפרטים לסוכן הביטוח שלך ותן לו לשבור את הראש, בשביל זה אתה משלם לביטוח לא?

כל זאת במידה והוא לא ייצור איתך קשר כדי לתת את הדין.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה רק שלא לקחתי את מספר הפוליסה שלו וכמו שהבנתי, בלי זה, אין לביטוח מה לעשות. בכל מקרה אתמול הגעתי לבעלים ה"אמיתי" של הרכב שהבטיח להחזיר את הכסף היום. אז קודם כל תודה על התגובה ואשמח לעוד, ושנית, אחזור לעכן בהמשך

פרידריך ניטשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.כשחזרתי הביתה יצרתי קשר עם סוכן הביטוח שאמר שכדאי לסגור את העניינים ביננו ואם לא אז למצוא את הביטוח דרך המשטרה ללא עלות ולפנות לביטוח. .:-(

יש לך תשובה טובה

מירב הסיכויים כי תקבל את כספך מבעל הרכב שישבור את הראש עם הנהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף טוב- הכל טוב. זאת אומרת שהכל יחסי כמובן מפני שעלות הדלק לנסיעות והזמן המבוזבז הם שלי, אבל נסתפק בזה להפעם, בתקווה שלא יהיו יותר.אז ככה: היום בבוקר באמת נפגשתי עם הבעלים ה"אמיתי" (כנראה) של הרכב במקום ציבורי מסוכם מראש - הביא לי את ה-400 ש"ח וביקש סליחה. מה שמעניין זה שהוא בא עם אותו נהג שברח לי אתמול. חשבתי לזרוק לו מילה על פחדנות אבל אז חשבתי לעצמי שהכל כבר גמור והכסף אצלי. שלום ולא להתראות.

שני לקחים שלמדתי מהארוע:

1. לא לתת לנהג הפוגע לעזוב את המקום עד שמרושמים את פרטי הרכב, הנהג וכמובן מספר הפוליסה ושם הביטוח.
  2. משהו שצריך לעשות בכל תחום בחיים והוא " חתירה למטרה בכל הכוח" גם אם עושים טעויות בדרך.

מאחל לכולם שבת שלום.

נסיעה טובה.

יעקב.:-)

פרידריך ניטשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...