Jump to content

Lich

 • פרסום הודעות

  74
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Lich

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. האם מחירי חברות הליסינג כוללים מע"מ? כמה ק"מ בשנה?
 2. ברשותנו קרוסאובר 2014 שנקנה מהחברה ומשמש כרכב שני. נסע 74,000 ק"מ. ממלא את ייעודו ללא שום תלונות. עד היום טיפול שנתי שוטף בלבד. אמינות מוחלטת. חסכוני מאוד. נוחות בינונית בלבד, אבל אכן ישיבה גבוהה וראות מצוינת. אל תפסול כל כך מהר.
 3. הבדלים נוספים באבזור: בלם יד מכני רגיל, כניסה והתנעה במפתח רגיל, היעדר פתחי מיזוג ושקע טעינה מאחור, היעדר כיסים בגב המושבים הקדמיים.
 4. אנחנו עם קרוסאובר 2014 עם 40 אלף ק"מ. אמינות מופתית של כל המכלולים, כולל הגיר הרציף. לא מת על הפעולה שלו, אך הוא לא שונה מגירים רציפים אחרים. אגב- צריכה משולבת של 1:14 ואנחנו ירושלמים. המזגן מקפיא.
 5. שוב סקירה מעמיקה ומאוזנת. אני צריך להחליט על רכב ליסינג חדש והנירו מהווה בחירה הגיונית וטובה בכל קנה מידה. חייב להודות שחסר לי בה קצת חיבור רגשי. הכל מאוד הגיוני, כלכלי, בטיחותי, מאוזן ומחושב. גם מבחינת המראה הסולידי מאוד. אבל זו כבר שריטה אישית אצלי. תודה על הקדשת הזמן.
 6. Green יקר, האם תוכל לשתף ברשמיך הנוכחיים מהרכב? מכיוון שהסקירות שלך מעמיקות ביותר, אשמח לשמוע התרשמות כיום לאחר זמן עם הרכב: נקודות חוזק והצטיינות, ונקודות חולשה, והאם היית בוחר ברכב שוב. תודה!!
 7. שלום, עבר עוד קצת זמן. האם יש נוספים בפורום שקבלו את הקורולה החדשה בליסינג? האם מערכת המולטימדיה בהתקנה מקומית היא אנדרואידית? האם יש ווייז מובנה? איך היא מתפקדת? תודה!
 8. נוחות המושב הוא עניין סובייקטיבי לחלוטין. תלוי אנטומיה. הייתה לי קורולה 2014 בליסינג. אחד המושבים היותר נוחים לטעמי...
 9. תודה. אכן נראה כמו יישור קו, למעט חישוקי פלדה 15 אינץ׳ וטאסות והעדר פנסי ערפל. לגבי המערכת זו לא הטויוטה קונקט המוצעת על פי המפרט אך ורק בדגם ה GLI. האם יש בקהל מי שכבר קיבל את ה SUN הזו בליסינג?
 10. שלום חברים, האם יש בפורום בעלי קורולה חדשה בליסינג? על פי קטלוג הרכב באתר של טויוטה ישנו שינוי אבזור בדגם, הכולל כניסה והנעה ללא מפתח, בקרת אקלים דיגיטלית, ומערכת מולטימדיה בהרכבה מקומית להבדיל מהמקורית שהיתה עד היום. מי יכול לאשר ולפרט? תודה!
 11. שלום חברים, בדגמי הספורטאג׳ של 2018 מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית בעברית. האם היא מותקנת בכל הדגמים או ש אורבן 1.6 עדיין מותקנת מערכת בהתקנה מקומית בארץ? תודה לעונים
 12. שלום גרין, תודה על השיתופים ועל הירידה לפרטים. מאוד מסייע. אתה יכול לתת חוות דעת על מערכת המולטימדיה, בדגש על איכות השמע ועל יציבות קליטת תדרי הרדיו? הנושא נמצא במחלוקת בין חברי הפורום... תודה וחופשה מהנה!
 13. האם מאזדה 3 החדשה מנוע 2 ליטר ברמת גימור ספורט, כוללת את מערכת הניווט אייגו? תודה לעונים!
 14. עדכון לאחר 3200 ק"מ: די נהנה מהרכב. התרגלתי לתפעול השונה במקצת. ישיבה נוחה. צריכת דלק משולבת (חצי חצי בינערוני/עירוני, ואני גר באזור הררי): 12 ק"מ לליטר. לא מצטער על הבחירה ברכב זה לשלוש השנים הבאות.
 15. האמת היא שקרוסאוברים אחרים לא נכנסו לי בתקציב הליסינג, כך שההתלבטות היתה מול מכוניות משפחתיות. רעיון טוב באשר להזזה לפורום הכללי. תודה.
×
×
 • תוכן חדש...