Jump to content

yossizakin

 • הודעות

  65
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yossizakin

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

17

מוניטין

 1. באלי אקספרס אפשר להשיג אותו ב-50 שקל. היוטיוב מפוצץ בסרטונים של איך להחליף, מדובר בעבודה של חצי שעה בערך
 2. תתחיל מלודא שאתה לוחץ מספיק על הגז, אל תפחד אפילו פול גז, בנוסף תשים לב למד טורים ותראה שאתה נמצא על לפחות 3000 אם לא תוריד הילוך ידנית. אם כל זה לא עוזר, כנראה שבאמת יש לך בעית סחיבה וזה יכול להיות המון דברים מבעיה במערכת הצתה, פילטר אוויר סתום, בעיה במערכת הדלק ועוד הרבה א רק מוסך מקצועי יוכל לעזור לך בזה. בהצלחה
 3. מזכיר לי שפעם היו מכסים את המקלדת והמסך של המחשב לאחר השימוש. כנראה שבאמת ככל שהמוצר חדשני וידר יותר אנשים יותר משתדלים לשמור עליו. היום אנשים מחליפים רכב כל כמה שנים אין להם סיבה לשמור עליו עד כדי כך.
 4. בקשר להתחממות הייתי ממליץ להיכנס למוסך שיבדקו את מערכת הקירור ויטפלו בהתאם. בקשר לרעידות, אם הן לא מאוד מוגזמות ובלתי נסבלות הייתי משאיר ככה כי זה רכב ישן וחבל על הכסף, תושבות מנוע זה עסק יקר.
 5. למה לך לבטל את זה, זה לא בטיחותי לצפות בסרטים ויוטיוב בזמן נהיגה. גם תוכל לקבל דוח של 500 שקל על שימוש בתצוגה בזמן נהיגה.
 6. כן הברגים האלו הם תופסים את הטסה, וכן תנסה ליישר אותה קצת
 7. אם תסתכל טוב תראה שבאיזורים מסוימים הקצה של הטסה שלך נכנס לתוך הגלגל כתוצאה מפגיעה במדרכה, זה מפעיל לחץ ומעקם את כל הטסה, אתה יכול להוציא את האיזורים האלה בעדינות והיא תתיישר קצת. אם אתה בעניין של להוציא אותה, הטסה בפיקנטו מחוברת יחד עם הברגים אז צריך לפרק ברגים כדי להוציא את הטסה. אני באופן אישי חושב שזה נותן מראה יותר אסטטי במיוחד הרכבים שברגי הגלגלים מעל הטסה, אז במקומך הייתי מחפש מפירוק טסה במצב טוב יותר
 8. לדעתי אסור כל עוד הרכב מונע
 9. עזוב אותך מלהדביק דברים על הדשבורד, זה לא יתן לך שום דבר, יתבלה מהשמש, יקרקש וגם קיים סיכון שיפריע לכריות האוויר. הכי יפה מקורי ונקי. בקשר לחיישני רוורס, אתה יכול להזמין מאליאקספרס ולהרכיב בעצמך אך לרוב זה לא שווה את ההתעסקות העצמית וכדאי לקנות ישירות מחנות אוויזרים כולל התקנה כי הם מאוד מיומנים בביצוע העבודה ומישהו לא מיומן עלול לגרום נזק וגם יקח הרבה זמן להתקין.
 10. לדעתי עדיף לקחת משהו קצת יותר נוח כמו יונדאי אלנטרה או מאזדה 3.
 11. לי יש גם i10 1L ידני, שנת 2015, אצלי אני מצליח להגיע מטיפול לטיפול (שנה וכ-15 אלף קמ) בלי למלא שמן, כשמגיע זמן הטיפול כמות השמן במדיד קרובה למינימום. במנוע הזה קיימת שרשרת תזמון ואני לא רואה איך החלפה שלה פותרת את עניין צריכת השמן. במקומך הייתי מתעקש על מימוש האחריות בעדיפות על החלפה לרכב אחר אם אפשר.
 12. תנסה את זה, אולי אצלך יש בעיה אחרת
 13. כן, אממ זה בדרכ קורה ברכבים שיש בכפתור אופציה להרים את החלון עד הסוף בלחיצה אחת. אני לא בדיוק זוכר איך אבל זה משהו כמו להרים את החלון בלי ההרמה האוטומטית, ז"א קליק אחד במתג ואז לחכות 5 שניות שהוא למעלה תוך כדי שאתה ממשיך להחזיק את המתג. ואז להוריד עד הסוף גם עם קליק אחד ולא הורדה אוטומטית ולחכות 5 שניות. זה אמור לסדר את זה. מאמין שיש גם סרטונים ביוטיוב שמסבירים יותר טוב
 14. מחזק, לא הייתי קונה רכב עם פגיעות בעלות משמעות גבוה
×
×
 • תוכן חדש...