Jump to content

Hitromor

 • הודעות

  27
 • כאן מאז:

הנקודות של Hitromor

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. כרגע ההתלבטות שלי היא בין Falken 310 ובין Goodyear EffiGrip Performance. את הפאלקן אני יכול לקבל ב-1,080 כולל מע"מ ואיזון. קראתי דברים טובים על שני הצמיגים פה, אבל אחד החברים (שהוא גם מנהל הפורום) אומר שהפשרה בפאלקן היא תצרוכת דלק ורעש (ושוב פה) - שני דברים שחשובים לי. בנוסף הוא כנראה מיוצר בטורקיה. אגב, כיום עם הקורולה אני עושה 1/13 בממוצע. מאוד מתלבט בין שני הצמיגים - אשמח לעזרה בהחלטה.
 2. אתה צודק, זה אמור להיות 195/60. נדמה לי שה-Goodyear Efficient Grip Performance הוא בהכרח לא ייצור טורקי, ורק ה-Eagle Sport מיוצרים בטורקיה - אבל לא לגמרי בטוח. לא מכיר את המותג פאלקן. ממה שקראתי זה חלק מקונצרן צפון אמריקאי עם שורשים ביפן.. המותג הזה מוכר ומכובד? מנסה להמנע מלקנות אמריקאי "בתחפושת" ממה שקראתי הדגם הרלוונטי של פלאקן הוא בדירוג צריכת דלק D ואצל האלטרנטיבות שלי כמעט כולם C. כמה זה משמעותי?
 3. קורולה Run-X 2006, בפעם האחרונה התקנתי ארבעה צמיגים מסוג GoodYear Eagle Sport 190/50/R15 Made in Turkey לאחרונה אני חושד שהתחילו רעשי נסיעה ורעשים שאינם נסיעה (כאלה שהזכירו לי את הרעש שהיה לי לפני החלפת ציריות ונאבה וכו'). הייתי במוסך, לציריות שלום. אבל המוסכניק הראה לי שבצמיג השמאלי אחורי הכתף הפנימית נמוכה מהשמאלית והוא חושד שזה תורם לרעש. הוא גם העיר שבנסיעה ארוכה (למשל כביש 6) הצמיג יכול להתחמם באיזור שחווה עומס גדול יותר, הכתף החיצונית ולהתפוצץ.. מצב הצמיגים כולם הוא כבר לא ממש סביר. אני חושב שרעשי הנסיעה+המצב האסימטרי של לפחות אחד מהם+ לקראת החורף אני רוצה להחליפם. מבחינת ביצועים/בטיחות לא הרגשתי משהו חריג. המחיר של הצמיג הזה עכשיו בכל הארץ הוא סביר (1200 לרביעיה), אבל קראתי פה בפורום שהוא נחשב בינוני. מה חושבים המומחים? יש צמיג אחר ברמת המחיר שכדאי לי לבחור בו? שוקל את 1. הצמיג הזה של מישלן למרות שדירוג המהירות שלו נמוך יותר מהאיגל ספורט 2. +ENERGYSAV GRNX 3. GoodYear EFFICIENTGRIP FP TL 4. יצרן אחר אולי? דאנלופ מומלצים למשל? תודה.
 4. אהלן, קראתי את השרשורים הבאים: שאלה לגבי Aux in בטויוטה קורולה מערכת חדשה - טויוטה קורולה 2006 באף אחת מהן לא קיבלתי תשובה חדש משמעית בנושא. מבדיקה בכפר הקרוב לביתי נאמר לי שאין פתרון לנושא בגלל הדגם של הרדיו ולא רצו לעזור לי. כמו כן הוזהרתי שיש במהלך הפירוק רכיב כלשהו, כנראה פלסטיק, שנשבר בד"כ. האם ניתן? על פניו אין לחץ Aux או Source על פני הרדיו, אבל האם ניתן למצוא לזה פתרון? למשל להשתמש בלחצן ה-Disc (מצורפת תמונה של המערכת) אני לא מעוניין לקנות סטריאו חדש, אלא להשאר עם המערכת הקיימת (אלא אם באמת אין ברירה..). האם ניתן ברמה העקרונית לחבר Aux לרדיו? הייתי שמח לעשות זאת בעצמי, עם רכיבים שאקנה או שאזמין ב-Ebay וכו'. תודה רבה על כל פיסת מידע והדרכה.
 5. עדיין מחכה לשמוע כמה דעות מלומדות, חבר'ה. ואם למישהו יש את אחד הסטים שהזכרתי, ואפשר לבוא להקשיב, או שמגיע למפגש ביום שישי - אני מאוד אעריך את זה.
 6. רשימת המועמדים היא כדלקמן: 1. Rockford T162C 2. Hertz DX690 (יד שניה). 3. Hertz ECX 165. 4. JBL GT5963. 5. Infinity REF6022I. 6. קומפונטט בסיס של מורל. מזכיר שהם יופעלו ע"י HU מקורי של פיג'ו וללא שום תוספות (בעתיד הנראה לעין). במה הייתם בוחרים ולמה?
 7. זה היה עם HU מקורי שלא הרכב וללא מגבר? ככה מתוכנן להיות אצלי..
 8. למישהו יש חוו"ד על הסט ECX 165 מסדרת Energy של הרץ? ספציפית ביחס להמלצות האחרות של החברים. קישור.
 9. ה-HU יהיה המקורי של פיג'ו 307 (2003) והם כנראה ילוו ע"י הטוויטרים המקוריים. הגודל 6.5. סוג המוזיקה שאני אוהב לשמוע (אם משמעותי בבחירה) הוא רוק (לא מאטל), מוזיקה אינסטומנטלית והופעות חיות. אם באמת יש סיבה טובה להעלות את התקציב ב-100 ש"ח זה אפשרי.. תודה.
 10. כנראה שאתה צודק.. אני זכרתי שזה היה מודל שנקרא אנרג'י והמחיר היה בין 450 ל-500. אוודא את זה. אני אוהב לשמוע רוק, הופעות חיות ומוזיקה אינסטרומנטלית ואלקטרונית עדינה. אני אוהב צליל חזק אבל אני אעריך יותר צליל חזק ומדויק מצליל בומבסטי "מעורבב-תדרים".. האם במקרה הזה המורל זו בחירה טובה? ואם כבר מורל, האם זו גם בחירה חכמה אם בעתיד אבחר לקנות מגבר? תודה איש.
 11. תודה על התגובות. לא כ"כ הבנתי מה עדיף ולמה.. בואו נדבר תכל'ס. מגבר כרגע, לא יהיה. אם עכשיו אני צריך לבחור בין: 1. קומפוננט שנותן יחס תמורה/עלות הטוב ביותר בקבוצת הקומפוננטים (לדוגמא, מורל כלשהו) מול 2. קואקסיאלי עם יחס תמורה/עלות הטוב ביותר בקבוצת הקואקסיאלים (לדוגמא הרץ אנרג'י), מה לבחור? התקציב הוא אזור ה-400 ש"ח ואם לשבור חסכון קטן יתן הרבה אז עוד 100 ש"ח. תודה חבר'ה.
 12. כנראה.. אכן, מה שאני מדבר עליו זה זוג קוקסיאלים. ידוע לך מהו מחיר סביר עבורם?
 13. אנחנו מדברים על קומפוננט או זוג קוקסיאליים? (מצטער על החפירה פשוט אני יכול להשבע שראיתי את הדגם הזה של הרץ במחיר הרבה יותר נמוך..)
×
×
 • תוכן חדש...