Jump to content

yaniv007

 • הודעות

  20
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של yaniv007

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. תודה, אבדוק שהרכב במנוחה להרבה זמן. מצורף צילום של הרב מודד צבת Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 2. גם לי יש בעיה דומה. אתמול הרכב לא הניע בבוקר עם מצבר מקורי בן קרוב ל4 שנים, ממש ללא סימנים מוקדמים התרוקן לגמרי ובנסיונות הנעה נשמעו רק תקתוקי ממסר. גם עם כבלים בקושי הניע. מיד נסעתי להחליף מצבר בערב החג כדי לא להתקע בחג בהמשך. המצבר הוחלף. עכשיו בדקתי זליגה עם רב מודד צבת וזרם הזליגה 0.39A שזה לא מעט ובחישוב גס אם לא אניע עשרה ימים המצבר החדש יגמר. יש ברכב מערכת איתור שביטלתי לפני שנה את המינוי אך היא לא פורקה, כנראה עדיין צורכת זרם, האם זו הבעיה? לא היה לי זמן עדיין לבדוק באיזה פיוז הזליגה. בדקתי גם על כבל שמחובר למחשב הרכב והראה כשהרכב כבוי ונעול (כולל הלחצן שמזהה מכסה מנוע פתוח) זרם גבוה 0.3 אם אני זוכר טוב. כנראה שהשלב הבא ללכת למוסך, מה לדעתכם עוד אני יכול לבדוק? לא יודע אם זה קשור, אך לפני כמה ימים המולטימדיה הפסיקה לעבוד, בינתיים ניסיתי לנתק ולחבר מצבר כדי לרסט - לא עזר. גם רציפות פיוזים נבדקו ונמצאו תקינים. אחרי החגים המולטימדיה תפורק וכנראה תשלח לבדיקה (החשד העיקרי לפי ברורים שעשיתי הוא בעיית מגעים בהלחמה על כרטיס בתוך המולטימדיה- האם תופעה כזאת גם יכולה לגרום לזליגה?) Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 3. אפשר לחפש כתובות בחיפוש קולי, ע''י לחיצה על אייקון מיקרופון במסך של המולטימדיה כשוויז פועל. אצלי גם יש לחצן על ההגה שמפעיל את החיפוש. הרבה יותר נוח מלהקליד Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 4. ברצוני לשתף אתכם: התקשרתי למוסך היבואן וביררתי לגבי טיפול 30K לפאביה 2016 שלי. נאמר לי שהמחיר הוא 1700!!! שח כולל: שמן מנוע מסנן שמן מנוע בורג אגן שמן מסנן אוויר מסנן מזגן ותוספים כמו תוסף מנוע (שמחירו כ 100שח) לא פירטו עוד לגבי תוספים. המחיר נשמע לי ממש מוגזם כי טיפול 15K עלה לי 510 אחרי שובר הנחה של 150 שח, שכלל שמן מנוע ומסנן. לדעתי אני צריך בסך הכל שמן מנוע, מסנן לשמן מנוע ומסנן אוויר. (כמו הטיפול הקודם + מסנן אוויר) לגבי מסנן מזגן בכוונתי להחליף לבד ואציין שבפאביה הקודמת שלי תמחרו אותו בטיפול במוסך יבואן ב25 שח לפני מע"מ. אודה לעצתכם
 5. אצלי בפאביה סטייל אני משקף את המסך של הפלאפון עם אפליקציה LG mirror drive דרך מירור לינק. חפש ביטיוב mirrorlink samsung how to mirror all apps הפלאפון שלי הוא סמסונג s6 למרות שלפעמים זה מחליט לא להתחבר ואז האנדרואיד אוטו מתחבר שאותו אני פחות מעדיף כי אין בו וייז Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 6. לאחר שמכרתי את הפאביה הידנית 2012, מתלבט בין שני הדגמים לקניה כרכב חדש מצ'מפיון, ההבדל במחיר 30K שח. בידנית המחיר כמובן יותר זול ואין אבזור, אין לי בעיה לנהוג על ידנית. באוטומטית באבזור STYLE יש הכל, ובמנוע עוד 20 כ"ס, וגם גיר עם הסטוריה בעייתית. אני מוכן לשלם את ההבדל במחיר רק קצת פוחד להסתבך תקלות ב DSG. אני מתכנן להחזיק את הרכב 4 שנים כרכב שני במשפחה, נוהג 15K ק"מ בשנה, רוב הזמן לנסיעה לעבודה. אני די סגור על הפאביה, לא מועניין באיביזה או בצרפתיות. מה אתם אומרים?
 7. תודה, ומה לגבי משומשות? למשל סיאט טולדו אוטומטית משומשת? לגבי המיקרה, זה רכב שני במשפחה אז הוא יכול להיות יחסית קטן, אבל מעדיף לא לרדת מקטגוריית סופר מיני. לגבי הקליאו, לא פוסל, יצא לי לנהוג עליה בחו"ל - אבזור טוב ולדעתי הרגישה קצת חלשה, בגדול אני מעדיף מותג ששומר על הערך שלו (סקודה לעומת רנו) ואני מודע לזה שלא ניתן לצפות מה יהיה השוק בעתיד. שוקל גם את האיביזה החדשה אוטומטית (כלומר למתוח קצת את התקציב בשביל אוטומטית חדשה) הפאביה הידנית החדשה מוצעת רק באבזור דל ACTTIVE, והאיביזה האוטומטית STYLE די מאובזרת
 8. שלום, מבקש עצות מחברי הפורום, אני רוצה להשתדרג, כיום נוהג על פאביה ידנית 2012. כבר שילמתי מקדמה כדי לשריין פאביה ידנית חדשה במסגרת המבצע של סקודה. אני רוצה לבדוק עוד אופציות בחודש הקרוב שבו אפשר לבטל את הקנייה. מה אני מחפש? תקציב כ 75k רכב אמין שישמש כרכב שני במשפחה בעיקר לנסיעות שלי לעבודה (30 ק"מ כל כוון, חצי מהדרך בינעירוני) רצוי גם חסכוני למרות שאני נוהג 15k ק"מ בשנה אפשר גם ידני ואפשר גם יד שנייה.
 9. אני הזמנתי היום מצ'מפיון פאביה ידנית TSI שתחליף את הנוכחית האטמוספרית מ 2012 שבכוונתי למכור. רמת גימור ACTIVE (הכי פשוטה) אני לא שלם עם זה ב 100% אז שילמתי מקדמה כדי "לתפוס" את המבצע (73900 לפני אגרת רישוי) הייתי שמח לקבל לעצות וחוות דעת, או שעליי לשאול בפורום יעוץ לקניית רכב?
 10. נתמקד רק במקיף: אם אני לא טועה כשמבטחים רכב שואלים על עבר ביטוחי של הנהגים שמשתמשים ברכב האם במקרה שאישתי תתבע את הביטוח שלה (שהיא הנהגת העיקרית בו אבל גם אני לעיתים) אני יוכל בשנה שלאחר מכן לבטח על שמי ולקבל הנחה על כך שאני לא תבעתי בעבר?
 11. שלום, יש לי שאלה למי שיודע: אם לי ולאישתי יש לכל אחד רכב והבעלות על שני הרכבים משותפת ולכל רכב ביטוח מקיף: ברכב שלי אני בעל הפוליסה והיא יכולה לנהוג. ברכב שלה היא בעלת הפוליסה ואני יכול לנהוג. במידה ותהיה תביעה באחת הפוליסות, האם בשתי הפוליסות הביטוח יתייקר, או שזה לפי מי שנהג בזמן המקרה (למרות שיש גם מקרי נזק בחנייה ללא נהג)? זה מעניין אותי מפני שאם שתי הפוליסות יתייקרו אז אולי עדיף לי שכל אחד ינהג על הרכב שלו בלבד. וגם אני שוקל שבשני הרכבים אני אהיה בעל הפוליסה וכך אקבל הנחה על ביטוח שני רכבים אך אם במקרה תביעה המקיף בשתי הפוליסות יתייקר (למשך 3 שנים) זה לא כדאי.
 12. לגבי הפורטה, לא הצלחתי למצוא זולות מ2009, ראיתי ההצעות זולות שמוצגות כמכירה מפרטי אך לאחר שהתקשרתי התברר שזה ליסינג כלשהוא, ושורה תחתונה רשום ברשיון מליסינג. אני גם מעדיף רכב יותר פופולרארי מהפורטה, ואני מודע לכך שיכול להיות שיתכן ואני מפסיד רכב רכב טוב וזול, אבל אני לא לוקח סיכון. למרות שרשמתי שאני מחפש רכב אמין וחסכוני, מה דעתכם על הפוקוס 2009? ההבדל במחירון יד 2 בין קורולה לפוקוס הוא 15000 ש"ח. שום סיבה לא תצדיק הפרש כזה. אני יכול לקנות פוקוס מליסינג בפחות מ 50,000. דרך אגב, האם מחר כבר יפורסם ויכנס לתוקף מחירון ינואר? כמה צפוי להיות ההפרש במחיר של פוקוס 2009 בין שבוע שעבר לשבוע הבא (התחלפה שנה)?
 13. לאחר שמכרנו את הרכב הקודם, מתלבט בין שני הרכבים האלה שנתון 2009, כנראה קנייה מפרטי ולא ליסינג. הרכב מיועד לאישתי לנסיעות לעבודה בתוך העיר + פעם בשבוע נסיעה ארוכה מחוץ לעיר (120KM לכוון). וגם צריך שיהיה מקום לשני כסאות ילדים ועגלה גדולה (מוצי). אני מכיר את הטויוטה מליסינג שהיה לי שעשתה עליי רושם טוב, חסכונית ומרווחת, אך היא גם יקרה. בקיה פורטה נתקלתי כאן בחיפושים בפורום, לא ממש הכרתי אותה לפני כן, ממה שמצאתי עד עכשיו היא דיי דומה במפרט לקורולה והיא גם יותר זולה ויש אחריות (מסויימת - אני חושב רק על מנוע וגיר) עד 7 שנים. אני יודע שיש גם את היונדאי I30-CW, אבל גם היא מבוקשת ויקרה ונראית לאשתי גדולה מדי - לכן היא לא מועדפת. תקציב 60 -70 אלף. בשאיפה שיהיה יותר לכיוון ה60:-)
 14. ilanafri, יש תמונות של הרשתות בדיון אחר. תחפש לפי "ערכת רשתות תא מטען". אני לא יכול לשים לינק כי אני חדש מידי בפורום אני ביקשתי מהסוכנות וקיבלתי רשת אחת, אם תחפש בפורום בדיון ההוא רואים כמה רשתות. לדעתי הערכה צריכה להכיל כמה רשתות שמחברים בתא מטען בדפנות שונות. עדיין לא ראיתי תגובה מה לעשות עכשיו. נראה לי לפנות לשרות לקוחות של היבואן (לא הסוכנות).
 15. אני לא יודע על מה אתה מסתמך. זה כתוב במפורש במפרט של הפאביה ברמת אבזור אמביטאנטה. צירפתי צילום של המפרט. אז מה אתם מציעים לעשות עכשיו שבסוכנות אומרים שזה טעות?
×
×
 • תוכן חדש...