Jump to content

ser

 • הודעות

  43
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של ser

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

2

מוניטין

 1. העברת הבעלות ברשת היא תהליך פשוט למדי , אבל , כדי לעשות זאת צריך להיות רשום לאיזור האישי הממשלתי. תהליך הרישום , גם לא מסובך אבל דורש זמן. כדאי להירשם לפני שמגיעים להעברת הבעלות , כדי לחסוך זמן (גם המוכר וגם הקונה). ניתן להירשם בכל זמן, ואז פשוט להתחבר עם הסיסמה + SMS שמתקבל.
 2. עדכון מדובר ביונדאי I30 2009 שנקנתה בכ - 12000 שקלים. הרכב נכנס למוסך של המוכר, הוחלף מנוע על חשבון המוכר (כ 7000 שקלים). עד עכשיו לא החלטתי אם המוכר (אדם פרטי - לא סוחר) נוכל שידע שצריך להחליף מנוע וניסה שיטת מצליח , או שהוא אדם ישר ותמים . (או שאולי המוסכניק שלו ידע והוא הרמאי) בכל מקרה , אחרי היחס שקיבלתי במוסך שלו, אין שום סיכוי שארצה להיכנס לשם שוב.
 3. לא עשיתי בדיקת קניה. לא חתמנו על זכרון דברים
 4. קניתי רכב ביום חמיש שעבר. נסעתי בו פחות ממאה קילומטר ושמתי לב שהוא מתחמם. המוסכניק שלי אומר שיש בעיה של דליפת מים תחת לחץ - בעיה שדורשת החלפת מנוע . פניתי למוכר ולדבריו הוא לא ידע על הדבר ולא מוכן לבטל את העסקה. הוא מוכן לשלוח אותי למוסך שלו , המוסך יתקן את מה שצריך והוא ישלם את התיקון. אני לא רוצה את הרכב. האם לדעתכם יש סיכוי לסעד משפטי במקרה הזה או לקבל את הצעת המוכר? תודה
 5. מחפש סט כלים לטיפול באופנוע. מחפש משהו ברמה סבירה שלא ישבר ויתפרק מייד, אבל גם לא צריך כלים של מכונאים. נתקלתי בשני הסטים הבאים (המחיר די דומה): https://www.amazon.com/Dewalt-DWMT73801-Drive-Mechanics-Tools/dp/B00U0P0GHM/?tag=lotanf-20 http://www.brandtools.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=5855&catId= מה עדיף? אני מניח שה דיוולט איכותי יותר, אבל לדעתי יש שם הרבה כלים שלא אשתמש בהם (האינטשיים). מה דעתכם? או המלצה על משהו אחר תודה
 6. בעקבות התאונה בכפ"ס אור ליום שישי, עלתה בי תהיה: נראה שבשנים האחרונות הרבה תאונות קשות מסתיימות בשריפת הרכב. האם התחושה נכונה שיותר מכוניות נשרפות? בנוסף,השריפה מהירה מאד - האם מכוניות מודרניות לא אמורות להתמודד עם האש (חומרים מעכבי בעירה\לא נשרפים וכו') ? בתאונה הזו הרכב נדלק כמעט מייד ונשרף תוך דקות בודדות.
 7. האיכותיים - מצויינים ועושים את העבודה. הפשוטים - לא בטוח שיתפקדו כשצריך אותם. הזולים מעלי שייכים לצערי בד"כ לקבוצה השניה. בכל מקרה - אם משתמשים בדבר הזה לשבור חלון , חשוב מאד להשתמש בכפפות (עבודה לא גומי). שברי הזכוכית יכולים לפצוע .
 8. אשתי פגעה בחניה בפגוש של רכב אחר. מחפש מקום לתיקון הצבע במחיר סביר באיזור פתח תקוה\ראש העין. מצ"ב תמונה (קצת קשה להבחין - צבע הרכב אפור)
 9. בתור בעלים לשעבר של רנו לוגאן - לא נראה לי שהיה מקום ברכב הזה לאחסן מיכל גז
 10. חיפשתי בפירוקיות - ולא מצאתי, תחליפיים - מחכה לתשובה. שני הפנסים נמסו - לכן להחליף
 11. גם וגם , לא יודע למה הפנסים מתחממים כך שגם הפלסטיק החיצוני נמס וגם בתי הנורות לא תקינים. וזו הסיבה להחלפה
 12. הצילו מחפש בנרות פנסים אחרויים לרנו מגאן 2 2007 4 דלתות. מי עוזר לי למצוא? תודה
 13. לא שלמה סיקסט. אבל הבעיה היא בנורה האחורית ולא ברוורס
 14. אוקטביה 2018 (בן 3 חודשים) - מדווח על תקלה בנורה אחורית ימנית. ואכן נורה אחורית ימנית לא דולקת. התקלה לא קבועה, מופיעה ונעלמת ללא חוקיות כלשהי. הוחלף פנס - ללא שינוי (החלפת פנס כיון שזו נורת לד - את שאר הנורות ניתן להחליף) - אותה תופעה. הרכב נכנס למוסך - חובר למחשב , לא דווחה תקלה. נבדק בחברת הליסינג - אין תקלה. הרכב הוחזר אלי - התקלה חזרה. הוחזר שוב למוסך - לטענתם לא זוהתה תקלה אבל הם עדכנו תוכנה. נבדק בחברת הליסינג שוב ולא זוהתה התקלה. הרכב הוחזר אלי - ובנסיעה הראשונה התקלה חזרה. ההבדל היחיד שמצאתי בין הזמן שהרכב אצלי לזמן שהוא במוסך הוא שאני מחבר לשקע המצית מטען שהוא מפצל לשני שקעי מצית + שני שקעי USB (משמש למצלמה + מהבהב + טעינה). כרגע החשד שלי הוא שזה מה שגורם לבעיה - ניתקתי את המטען, כיבוי והתנעה - והבעיה נעלמה. אני אסע ככה עוד יום או יומיים ואח"כ אחבר את המטען - ונראה אם החשד שלי נכון. מה דעתכם - פגשתם דבר כזה? יכולה להיות השפעה? האם לא צריכה להיות הגנה משטויות כאלה?
×
×
 • תוכן חדש...