Jump to content

Hamoriko

 • הודעות

  34
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Hamoriko

 1. ממש לא. בכל סטריאוטיפ יש גרעין של אמת. הדור של פעם מברית המועצות מטפל במכוניות מעל הממוצע. זה חלק מהתרבות הרוסית כי חלק גדול מהאנשים עסקו ב-DIY כתוצאה מאילוצים כלכליים.
 2. מהסיבה הזאת אני מעדיף לרכוש מכונית חדשה במזומן ולהחזיק בה 7-8-9 שנים. מניסיון מכוניות מודרניות מאוד אמינות אם מטפלים בהן כמו שצריך ואין שום בעיה לסגור מעל 200,000 ק"מ על מנוע מקורי. לא רוצה עסקאות מימון לא רוצה הלוואות בלון לא רוצה טרייד אין לא רוצה 0 ק"מ יד 1 לא רוצה להתעסק עם כל הנוכלים/סוחרים/מבלבלי מוח/משועממים/חאפרים/שקרנים/טיפשים ביד 2 קונה מכונית חדשה מהיבואן, מטפל בה לפי הספר עם חלקים מקוריים בלבד 7-10 שנים וכאשר מגיע הזמן מוכר אותה למישהו מבין עניין. אגב, לא רוצה להישמע גזען, אבל אם אתם קונים מכונית משומשת תקנו אך ורק מרוסי זקן. אחד כזה שיוצא ב-6 בבוקר ביום שבת בשביל לשטוף את הרכב עם דלי.
 3. איזה חוצפן. שמעתי את זה פעם. אנשים הזויים יש בעולם הזה.
 4. תעלומה שלא הצלחתי לפצח עד היום. מצד אחד המכוניות הכי יקרות בעולם ומצד שני אנשים מתייחסים למכונית שלהם כמו לפח זבל על 4 גלגלים.
 5. אני אחליף את המכונית בנזין שלי רק לרכב חשמלי. לא רואה היגיון להחליף מנוע בנזין במנוע בנזין.
 6. מרוכבי אופניים לא אכפת לי. מי שרוכב כמו שהם רוכבים דמו בראשו. אבל כן צריך להגן על הולכי רגל על המדרכות. הבעיה בארץ היא כרגיל אפס אכיפה. עד שלא יהיו קנסות של 1,500 - 2,000 שקל בגין רכיבה על המדרכה + החרמה של הכלי שום דבר לא ישתנה.
 7. ברור שתתייקר כמו כל דבר במדינה הזאת. מונופולים שמונופולים עלויות שינוע ומחסור בשבבים משחקים תפקיד, אבל המחיר נגזר בין היתר גם בגלל התנהגות צרכים. בסופו של דבר אם למונופול אין לקוחות הוא נדפק כי משכורות עדיין צריך לשלם. אם משהו היבואנים למדו בשנה וחצי האחרונות זה שלא משנה איזה תג מחיר הם יצמידו למכונית אנשים יקנו כי מה זה עוד אקסטרה 200 שקל החזר חודשי בהלוואת בלון כלשהי שאנשים יגלגלו עד הבית אבות.
 8. לפני 15 שנה עבדתי בתור סייר בחברת אבטחה. לא פעם ולא פעמיים סייר יצא מרכב אוטומט בשביל לסמן הגעה בלי להעביר את הגיר ל-P והרכב המשיך להתגלגל. היו ימים...
 9. עסק מחפש רכב זול, אמין ופרקטי. נוחות של עובד פחות מעניינת אותם.
 10. לא צריך לנגב תפעיל הפשרה.
 11. תראה זול זה יחסי ואף אחד לא שואל את העובד. אגב, לנהוג על ידני זה כמו לרכב על אופניים. גם אם נהגת רק על אוטומט ב-10 השנים האחרונות ברגע שתעבור לידני תיזכר כיצד מתפעלים את הקלאץ' מהר מאוד. אה אני רואה שיונדאי i10 נמכרת ב-69 אלף שקל. אני חוזר בי רכב מיותר לחלוטין. תנגב בעדינות בשביל לא להפעיל לחץ מיותר על המראות. זה מה שאני עושה כדי לא להרוס את הכיוון.
 12. לא מבין מה אתם רוצים זה אחלה רכב לעסק. זול, חסכוני, אמין וקל לחנייה. אז בסדר אין חלונות חשמליים והמראות בכיוון ידני. לדעתי זה לא ממש ביג דיל. העיקר שלא חסכו בבטיחות.
 13. שיפור משמעותי בהשוואה למצב הקיים. בנוסף היעילות האנרגית של רשת חשמל על דלק מאובנים הרבה יותר גבוהה מאשר מנוע בעירה פנימי.
 14. הגרסה הזולה מוגבלת מאוד בטווח ומתאימה רק לאנשים שמחפשים רכב קטן לעיר או רכב שני למשפחה. הגרסה היותר שימושית עולה החל מ-124 אלף. בכל זאת מדובר בדיל מצויין. במידה ויש עמדת טעינה אני לא רואה שום סיבה להעדיף טויוטה יאריס היברידית על פני פיאט 500 חשמלית.
 15. צודק היו צריכים, אבל לא עשו. זה לא אומר שצריך להמשיך באותה איוולת 30 - 40 שנה נוספות.
 16. תראה לתת לאנשים לאחסן מכוניות בחינם במקומות בהם כל מ"ר שווה איזה 30,000 שקל זה מטומטם. שלא נדבר על המיליארדים ששופכים כרגע על תחבורה ציבורית בגוש דן. אז גם רצחת וגם ירשת?
 17. אני לא שמעתי התנשאות בקולו. בכל אופן אני מסכים עם הנקודות שלו. הרשויות מחלקות משאב ציבורי יקר מפז בחינם על בסיס מי שבא ראשון תופס.
 18. Hamoriko

  רשמית: טסלה בישראל

  האוצר לא יכול למסות טעינה ביתית מאחר ואין אפשרות "לצבוע" לאן הולך החשמל בין אם למזגן או למכונית. המדינה כן יכולה למסות נסועה ע"י מס גודש/חניות ואנחנו חד משמעית הולכים בכיוון הזה.
 19. Hamoriko

  רשמית: טסלה בישראל

  אני מכיר אנשים מבוססים מאוד שגונבים מגבות מבתי מלון ויתמקחו על כל שקל. עזוב שקל על כל אגורה.
 20. תלוי בענף הפעילות של החברה, אבל בגדול אפשר ועוד איך אפשר. הקורונה הוכיחה את זה מצויין.
 21. וכעס של מעסיקים שהשקיעו מיליוני שקלים במשרדים ובין לילה הבינו שאפשר להסתדר עם חצי מזה או בלי משרד כלל.
 22. הוא מרוויח על מכירת רכב הוא מרוויח על הלוואה במידת הצורך הוא מעקל את רכב ומוכר אותו למישהו אחר כנגד הלוואה הוא ממשיך בגביית יתרת החוב של הרוכש המקורי win-win-win
 23. אל תדאג מי שנותן אשראי יודע בדיוק מה הוא עושה. מוכרי רכבים מרוויחים יותר על מתן הלוואה לרכישת רכב מאשר על הרכב עצמו. במקרה הכי גרוע הם יעקלו את המכונית וימכרו אותה למישהו אחר בעסקת מימון. אין דבר יותר גרוע ליבואן/מגרש מכוניות מלקוח שנכנס וקונה מכונית ללא מימון.
×
×
 • תוכן חדש...