Jump to content

`Daemon

 • פרסום הודעות

  141
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות `Daemon

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. יכול להמליץ על מישהו מאזור המרכז שיודע לבצע זאת?
 2. אהלן, גם איי נכנסתי לסטטיסטיקה עם פגוש משופשף. עושה רושם שהצבע גורד, ולכן פוליש לא יעזור פה. כיצד ניתן לתקן, האם חייב לצבוע את כל הפגוש (פלסטיק), ומה עלות הנזק? תודה.
 3. מודה לכם על ההבהרה החשובה! לאחר שבדקתי את היתרונות והחסרונות של טיפול במוסך כללי, החלטתי לבצע את הטיפול הקרוב במוסך מורשה יבואן ולקוות לטוב. האם מישהו יוכל להמליץ לי מנסיונו על מוסך מורשה יבואן סיטרואן באזור המרכז? (אני מפ"ת, אבל מוכן להרחיק מאזור השרון ועד ראשל"צ). חוות דעת על הילוך שישי באזור??
 4. שלום לכם, לאחרונה רכשתי רכב סיטרואן יד שנייה עם אחריות בתוקף לשנתיים. מכיוון שאיני רוצה לאבד את האחריות על הרכב, עלי לבצע את הטיפולים אך ורק במוסכים מורשים של לובינסקי. רציתי לדעת, האם מבחינת מחיר כל המוסכים הנ"ל אותו הדבר? אני בטוח שבעיניין מקצועיות יש יותר טובים ויש פחות טובים. הייתי שמח להבהרה ואם אפשר גם המלצה למוסך מקצועי וזול. לצערי הניסיון שלי עם מוסכניקים לא מזהיר ולכן איני סומך על אף אחד מהם. ברכב הקודם שלי החליט המוסכניק שלא לחבר את המחזיר שמן למקומו לאחר שהחליף מצתים. ובטיפול האחרון לרכב החדש (שבוצע ע"י הבעלים הקודמים במוסך מורשה מאיזור השרון), הושארו כל המכסים של הפנסים זרוקים בתוך מכסה המנוע. לשמחתי הצלחתי למצוא שלושה שנפלו לתוך פינות בתא המנוע. את הרביעי כנראה שאצטרך לממן מכיסי בטיפול הקרוב. חאפרים.. אם רק הייתי יכול.. הייתי הולך לגבע מזמן :/
 5. במקרה יש ברשותי כיסוי כזה לפני צביעה. איזה צד אתה צריך? אגב, הכיסוי הלבן כבר עבר צביעה, כיסוי מקורי מגיע בצבע שחור ועליו רשום "to be painted"
 6. 2 המצלמות החדשות (זו שאתה מדבר עליה וזו שנמצאת מיד אחרי מחלף מורשה בכיוון ההפוך) עדיין לא פעילות. המצלמה הוצבה, אך עושה רושם שעוד לא הונחו פסי דריכה. ואגב, מדובר בקטע שכל עוד הוא לא פקוק, הוא דווקא די מהיר יחסית לשאר הכביש. נהגים רבים נוטים להעלות ל-130 דווקא בקטע בו המצלמה מוצבת (מיד אחרי המנהרה הפתוחה) ועד לפיצול של איילון וכביש החוף.
 7. ואוו, ומה העלות של דבר כזה? אני לא זוכר שראיתי דבר כזה באף דגם, לידיעתי ההפעלה מבוצעת רק בזמן נעילה ע"י השלט.
 8. שלום לכם, אני לפני קנייה של הרכב המדובר ועומדים בפני 2 רכבים עם נתונים די זהים. עם זאת, אחד הרכבים מגיע עם מנגנון מקורי לקיפול המראות בנעילת הרכב כאשר השני לא. עד כמה שידוע לי, מדובר באופציה שקיימת בכל רמות האבזור של הדגם הנ"ל. למרות זאת, אותו הרכב נמכר ללא המנגנון הנ"ל (כחלק ממבצע סוף שנה שהוצע בחברת לובינסקי). אני תוהה, האם סביר שהמנגנון קיים ברכב ויש צורך רק להפעילו? או שיש להתקין את המנגנון כולו. תודה!
 9. `Daemon

  שפשוף בקורה = שסי?

  תוכלו להעריך מה הסדר גודל של התיקון? על כמה כדאי להתמקח בנוגע לפגיעה הזו?
 10. שלום לכם, אז הלכתי לראות אתמול רכב לפני קנייה, במודעה כמובן שפורסם "רכב חדש, ללא שריטה"... הבעלים "שכח" לציין שפשוף רציני בקורה התחתונה של הרכב בצד הנוסע.. לטענתו הדבר קרה בשבוע הראשון לאחר שקנה את האוטו מהחברה, וכשהלך לבדוק אצל פחח אמרו לו שאין טעם לתקן בגלל שאין קילופים בצבע. לי זה די מפריע גם קוסמטית וגם מחשש לפגיעה בשלדה. האם יש ממה לחשוש? והאם באמת יש סיבה לא לתקן? מצורפת תמונה. לינק לתמונה ברזולוציה גבוהה יותר תודה מראש!
 11. סבלנות היא כמובן לא הבעיה פה, כל ההפסד הוא על יום עבודה בודד, השאלה האם משתלם להתרוצץ על זה ובהנחה שוב שהנהג מודה בכל האשמה.
 12. בעקבות תגובתו של maphisto, הלכתי למשטרה לדווח על התאונה. בעוד מספר שבועות אני צריך לקבל אישור קבוע שאיתו ניתן ללכת למיון. עכשיו עולה שאלה אחרת, האם אני יכול לתבוע את ביטוח החובה של הצד הפוגע בעקבות יום העבודה שפספסתי? לפי המאמר שצירפת, רק במקרה ואיני מחזיק בביטוח חובה אוכל לתבוע את הביטוח של הצד השני. האם משתלם לתבוע את ביטוח החובה שלי בעבור עלות של יום עבודה אחד? (צריך להסתכל 3 שנים קדימה)
 13. האם דיווחת על עבר ביטוחי? ללא עבר ביטוחי הפרמיה עלולה להיות גבוהה מאוד. ציינת כי תמיד נסעת באוטו של משפחה, זה יכול להחשב כעבר ביטוחי בהנחה והשתמשת ברכב מעל מספר פעמים בשבוע וכמובן בתנאי שהביטוח מכסה אותך.
×
×
 • Create New...