Jump to content

רובי613

 • פרסום הודעות

  18
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

0 נייטרלי

אודות רובי613

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. מה רמת האמנות של הרכב? האם יש לו מחלות ידועות?
 2. עכשיו שאלה נוספת.. המחיר המבוקש הוא באזור ה40 לשני הרכבים האלו... זה לא הוצאה גדולה מדי לרכב בכזה שנתון.. אמין ככל שיהיה יש אני מניח בלאי גם בטויטה או יונדאי. או שברכבים מהסוג הזה גם הבלאי הוא פחות משמעותי?
 3. בהנחה ששני הרכבים מאותו רקע ,ידים פרטיות , טופלו כראוי ,קילומטראז נורמלי. איזה מהם יותר אמין? ובאיזה מהם צריכת דלק יותר נמוכה תודה.
 4. באותו עניין איך משקללים רכב ליסינג במחירון, יש בלוי יצחק הרבה סוגים של ליסינג (פרטי,תפעולי,נהג יחיד,חברה,מימוני,0 קילומטר) עכשיו המוכר בד"כ לא כ"כ יודע איזה ליסינג זה היה לפני או שיודע אבל לא מדייק. לפי הרשיון רכב אפשר לדעת איזה סוג ליסינג זה היה לפני? זה הבדלים של עשרות אחוזים לפעמים
 5. שנתון-2014, קילומטר- 80,000 שימש בעברו רכב הדגמה של כלומוביייל בניקוי הכסתחים הקבועים של המכוני בדיקה נשארתי עם כמה ממצאים שאני רוצה להבין את המשמעות והעלות שלהם מנוע- תושבות מנוע חלשות מתלה קדמי-תותבים למשולשים סדוקים מערכת היגוי -לתקן זווית היגוי ,נקישה בהגה (האם מדובר בתקלה הידועה של הi30 ויהיה צריך להחליף מסרק הגה?) תודה
 6. מצאתי רכב שהנתונים על פניו מעולים והרקע שלו מבית טוב, מתוחזק ומטופל טוב, ספר טיפולים מלא. עקר הנסיעות שלי זה בגוש דן בפקקים... השאלה אם צריכת הדלק תיהיה משמעותית יותר יקרה בגלל מנוע 2000?
 7. היום בעידן הטכנולגי.. אתה פשוט רואה במאגרים של מספרי טלפון שהאיש שמור טויוטה בת ים ועכשיו הוא מוכר לך יונדאי אז אתה מבין שמדובר בסוחר לתוכן עסקי אני בכלל לא נכנס.. רק לרגילים וגם שם מסתתרים המון סוחרים
 8. יש כזה דבר שם? אני כבר מיואש .. כל רכב שניראה נורמלי זה סוכן מחולון או בת ים. ביד 2 זה מופיע כרכב מתל אביב של בחורה בשם סיוון או יערה או כל שם סטנארטי אחר. וכשאתה מתקשר הרכב נמצא בחולון או בת ים וזה בכלל גבר שמוכר רכב של חמותו/אשתו/חברה וכולי
 9. שאלה- בהיסטוריה ביטוחית רואים נזקי הצפות? אנחנו בעיצומו של החורף יש הרבה רכבים שעברו הצפות. חבר סיפר לי שקנה רכב מסוחר ובסוף התברר שעבר הצפה אבל הוא לא ראה את זה בהיסטוריה הביטוחית יש כזה דבר?
 10. האם מחיקת בעלים של הרכב זה נורמלי למחוק? בדיוק את זה אני רוצה לבדוק
 11. האם העובדה שלא מציגים רשיון רכב כשבאים כבר לראות את הרכב אמורה להדליק נורה אדומה?
 12. בעקבות שטיקים וטריקים שנתקלתי בהם (אולי שווה להוסיף בשרשור דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.) האם לגיטימי לבקש מהאדם שמזדהה מולי בטלפון כמוכר שישלח לי צילום של רשיון הרכב ?על מנת שאוכל לבדוק הסטוריה ביטוחית של הרכב במרכז הסליקה של חברות הביטוח? עוד לפני שבאתי לראות לבדוק ולהתרשם. הזמן והטירחה של הנסיעות לבדיקה גורם לי לחשוב לבדוק את כל מה שאפשר מראש ללא טירחה .
 13. מה הכוונה מצמד כפול? יש עם זה תקלות יותר? כי גיר רובוטי ממה שקצת קראתי אני מעדיף שלא לקנות
 14. זה רכב ראשון שאני קונה. ראיתי רכב במצב וקילומטראז מצוין ניראה בונבונירה. בעלים נורמטיבי ואכפתי לרכב - כמעט כמו רכב מרופא איפה הפואנטה? במחיר.. המחירון משוקלל( קמ"ש ובעלות ) לפי יד 2 -44 לפי לוי יצחק- 48 והבעלים מבקש 50 . יש סיטואציה שמשלמים על רכב יותר מהמחירון?
×
×
 • תוכן חדש...