Jump to content

oOMrYairOo

 • פרסום הודעות

  16
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי oOMrYairOo

 1. כרגע משיש לי זה פנסים שאפשר לשלוט על עלומת אור למעלה למטה. אז אני יקנה עם מנוע חשמלי כי גם ככה לא התכוונתי להתחיל עכשיו לפרק יש ולעביר לחדש. מחיר של פנס עם מנוע חשמלי 450 שח כולל מע''מ ואותו פנס ללא מנוע בסביבות 400 שח. אז בישביל 50 שח אני כבר יקנה עם ונגמר הסיפור.
 2. כשקניתי את הרכב הפנסים היו במצב הרבה יותר גרוע שייפתי בעצמי ועשיתי פוליש הצד החיצוני כמו חדש הבעיה היא מבפנים הימין כאילו יש לו אדים ואי אפשר לנקות השמאל יש לו פס שחור לכל האורך העלומת אור.
 3. כשאתה מגיע לנושא הלכה תקנה לכה שהיא מסננת UV ככה הצבע ישמר לשנים ולא ישרף מהשמש, קח בחשבון שלכה UV יותר יקרה מלכה רגילה.
 4. ערב טוב לחברי הפורום. יש לי פאסאט 2006 ואני רוצה להחליף פנסיים קדמיים לחדשים שמאל וימין,השאלה שלי מה זה פנס עם מנוע חשמלי וללא מנוע חשמלי?? כרגע אצלי יש פנסים מקוריים המיצרן אבל גם עשו את שלהם הימין מלוכלך בפנים נראה כאילו יש לו אדים וזה קבוע נשאר,ניסיתי לנקות עם אלכוהול ולחץ אוויר ללא הצלחה ושמאל בעת תאורה יש לו מין פס שחור לכל האורך של העלומת אור אז לכן אמרתי לעצמי יאללה נחליף לחדש וזהו,450 שח לפנס וירכיב לבד. עם אני מבין נכון מנוע חשמלי בפנס קדמי זה משמכוון את העלומת אור למעלה למטה? כי ראיתי כאלה פנסים שמתכוונים לצד בעת פניה לדוגמה פניה ימינה
 5. עם זה פרוג'קטורים אז רק קנסון,עם יש לך מעל 1000 שח מיותרים תזמין את הקיט של מרימוטו פגז של קסנון אבל גם עולה בהתאם. עם אתה רוצה אופציה זולה יותר יש באלי אקספרס ערימות של קסנון זול. רק אחרי שאתה מרכיב תוודא שהפנסים מכוונים נכון שלא תשרוף לאנשים את העיניים.
 6. האמת כשהזמנתי את הקיט בקשתי 6K כי 8K זה באמת גבוה המוכר שלח לי בטעות 8K במקום משהזמנתי ולכן נתקעתי עם זה. אז עם כבר נתקעתי אז התקנתי האמת שזה דווקא די סבבה נסיעות בחושך מוחלט ללא תאורת כביש תענוג,הפנסים אצלי זה פרוג'קטורים אז אין בעיית סנוור.
 7. ערב טוב אני מחפש פנס לפאסאט 2006 B6 קדמי ימני במצב טוב שעובד לא נורא עם הפלסטיק צהוב אפשר לסדר עם פוליש. אצלי הפנס כבר גמור מבפנים מלוכלך ואי אפשר לנקות אותו ולכן גם התאורה בצד ימני חלשה לעומת השמאלי. אשמח עם מישהו יכול לעזור,מסירה או בעלות קטנה. תודה.
 8. ערב טוב טוב לאחר שעברתי עם הרכב הזה ל 98 מלא אני חייב לציין שרכב ממש מפתיע זולל פחות דלק לנסיעות ארוכות מנוע שקט יותר הנעה קרה מניע כמו מרגרינה ללא מאמץ כלל. סהכ אני די מבסוט. עם רק היה לי מקום לאחסן היתי בא בכיף לוקח רק הבעיה שעם אני יביא חצי מנוע הביתה אישתי תבעט בי ביחד עם המנוע מהבית.
 9. צודק אני אישית עם קנסון 8K אבל אצלי זה עדשות ופנסים מכוונים לפי הוראות יצרן לא נתקלתי במישהו שהבהב לי כי סנוורתי אותו.
 10. אני די מבין את אותם נהגים שאחרים מסנוורים בגלל טמטום של אותו בעל הרכב שלא מבין דבר וחצי בלהחזיק רכב שלא נדבר על כיוון נכון של פנסי הרכב,אני הרבה פעמים נתקל במפגרים בכביש שש בקטעים שיש תאורה נוסעים אם אורות גבוהים ולדים שפשוט מסנוורים את כולם כי האור מפוזר לכל כיוון בכלל שהתקינו לדים בתוך רפלקטורים. חייבים להוריד את כל האלה שנוהגים עם טלפון ביד לאפה שווארמה בגט שלא שמים לב שהם מזגזגים בין הנתיבים אלה שעוקפים בקו לבן רצוף או את אלה שנוסעים בנתיב השמאלי על 50 במקום 90.
 11. תודה לכולם,תדלוק הבא אני ישים 98 ונראה איך היא מגיבה.
 12. תודה,באמת אחלה רכב מבסוט ממנה מאוד,אצלי רמת גימור זה קומפורליין 150 כ''ס ללא טורבו.
 13. תודה על המענה,אני לא מחפש ביצועים אלה יותר לשמור על המנוע.
 14. שבת שלום לכל הקהילה חדש כאן לפני כמה חודשים קניתי יד שניה פאסאט שנת 2006 עם מנוע FSI נפח 2 ליטר. מבחינה מכאנית הרכב בובה,נוסע חלק מנוע שקט רכב אם 159 אלף ק''מ וואחד מטוס קרב על הכביש. השאלה שנשאלת היא העם אני יכול לתדלק ב 98 ברכב הזה? כי על המדבקה של מכסה דלק כתוב בגדול 98 ו 95 בקטן אני חייב לציין שהרכב טופל לפי הספר על ידי מכונאי אחד משנת 2007 ועד שקניתי אותה מאח שלו,כל 10 אלף קיבלה טיפול החלפת שמנים פילטר שמן וכ''ו. לכן אני רוצה לשמור על המנוע כמה שיותר אין לי בעיה לשים פול ב 98,לא מחפש עכשיו לחסוט 200 כוח סוס משחשוב לי זה להמשיך לשמור
×
×
 • תוכן חדש...