Jump to content

niryado

 • הודעות

  18
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  יהוד
 • איזה רכב יש לך?
  פורד מונדאו 2011 ופיג'ו 208 דיזל ידנית
 • תחביבים
  אופניים
 • מקצוע
  רשתות מחשבים

צפיות אחרונות בפרופיל

2,894 צפו בפרופיל

הנקודות של niryado

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

4

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. תודה רבה, הקלאץ' הוחלף אצל הבעלים הקודם במוסך מורשה, אני אוציא היסטוריה ואברר.
 2. שלום לכולם, ברשותי פיג'ו 208 דיזל ידנית מודל 2016 הרכב אצלי מספר חודשים ונסע כ100k אך הרכב שימש ללימוד נהיגה. חשבתי להחליף כתחזוקה שמן גיר, ונאמר לי גם שהמצמד הידראולי, האם גם שם מומלץ להחליף שמן כתחזוקה? אין בעיה מיוחדת והוחלף קלאץ' במורשה לפני 6000 ק"מ וההפרדה מעולה, לפעמים יש קושי בהכנסת ההילוך הראשון. אם מישהו מכיר איזה תקנים של שמנים צריך לרכב הזה. תודה
 3. הי, זה אמנם שרשור ישן, אבל חשוב לי לעדכן באם עוד מישהו יתקל בתופעה הזו. מסתבר שהמצבר היה חלש וגרם לכל התופעות האלו. הכי הזוי שבדקתי את המצבר במכון מצברים והוא התגלה כתקין, אך מסתבר שהבדיקה הזו לא תמיד נותנת מענה לכל הבעיות, לפעמים מצבר חלש הוא מצבר חלש. לאחר שהחלפתי קלאץ ושיפצתי גיר זה המשיך לקרות לי, חייב לציין שפרט לפורום אחד של אבארטים אף אחד לא אמר לי שזה יכול להיות המצבר. לפני כחודש המצבר פשוט קרס, לאחר ההחלפה התופעה נעלמה. עדכנתי את מכון הגירים לאחר שהתופעה נפתרה, הוא אמר לי ישר שהוא מכיר את התופעה וזה מוכר (לא היה מוכר לפני החלפת הקלאץ) לא בא אליו בטענות, הקלאץ היה לא במיטבו ממילא.
 4. niryado

  208 bluehdi

  הי, עשיתי לרכב טיפול שכולל החלפת שמן מנוע ומסננים של שמן סולר אוויר ומזגן. בנוסף החלפתי תושבת תחתונה, מיכל עיבוי כולל החלפת מים והחלפת נוזל בלמים. לאחר החלפת התושבת יש רעשים של משהו שמשתפשף למטה בצורה לא תקינה, אמנם אין "קפיצות" בהעברת הילוכים כמו מקודם אך זה יבדק. רציתי לשאול לגבי תופעה אחרת שהתחילה לפני מספר ימים, יש רעשים מכיוון משאבת הבלם שנעלם כמעט לגמרי בעת לחיצה על הבלמים והרעש חוזר בעת שחרור הדוושה. הרעש הוא של אוויר שבורח מהמערכת, אולי בוסטר. מישהו מכיר את התופעה?
 5. niryado

  208 bluehdi

  גם ככה קבעו לי תור ל15 לאוגוסט. יהיה לי מספיק זמן להחליט עד אז. תודה רבה!
 6. niryado

  208 bluehdi

  הרכב עומד על קצת פחות ממאה אלף. אלף שקל למשאבת מים? זה מחיר לא שפוי למשאבה.
 7. niryado

  208 bluehdi

  תודה, אך זה לא הצליח. קבעתי תור במרכזי לריקול של הטיימינג, שאגיע לשם אשאל על המולטימדיה. הבנתי מהי שגרת הטיפולים, מישהו יודע איזה סוג של מי קירור מחליפים ברכב הזה? יש למישהו המלצה למתקן לטלפון סלולרי שלא יושב על הפתחים של המזגן? זו אחת המכוניות שלא מצאתי מקום אופטימלי עבור זה.
 8. niryado

  208 bluehdi

  לא ראיתי באחד המסכים משהו שמזכיר לובינסקי טאצ' חשבתי שיש איז קיצור של מקשים להגיע לוויז, מצד שני יכול להיות שזה גם לא מאופשר אצלי.
 9. niryado

  208 bluehdi

  תודה רבה לכולם על התגובות. קיבלתי הרבה נתונים, וכמובן אבדוק עם היבואן לגבי ריקול לטיימינג. שמן מנוע אני אחליף ל5w30 מקורי וכמובן שאר החלפים בטיפול הקרוב. אם במקרה מישהו יודע אם ניתן להפעיל את הוויז במולטימדיה זה יהיה נחמד.
 10. niryado

  208 bluehdi

  קודם כל תודה מספר VIN VF3CCBHY6GT028427 חיפשתי בקסטרול ולפי דגם רכב ראיתי ששמן רכב שמתאים לרכב הזה הוא 0W30-C2 קסטרול מגנטק עכשיו שיש לי עוד אפשרות אני מתלבט מה יותר טוב לרכב. אגב ראיתי שאותו השמן מתאים גם למנועי בנזין, נראה לי מוזר. יש תוסף בשם Adblue? מישהו התנסה? הבנתי שלמלא אוראה ברכב הזה ממוקם מתחת לגלגל החליפי. אני רוצה לבצע טיפול לאחר קניה, שמן מנוע מסנן שמן מסנן אוויר מסנן מזגן האם נהוג להחליף מצתי להב כתחזוקה מונעת? הרכב עם כ100 אלף ק"מ. בנוסף אני לא מצליח להפעיל וויז, האם מישהו יודע היכן ניתן לעדכן תוכנה שזה כן יעבוד? בכללי הייתי שמח לשמוע המלצות לטיפול וישור קו לרכב על מנת לשמור עליו כהלכה.
 11. שלום לכולם, אז התחדשתי ב208 דיזל ידנית מודל 2016 אני רוצה לחפש נתונים לפי מספר VIN ואני לא מצליח. חיפשתי בcatcar.info ועוד מספר אתרים ללא הצלחה. אשמח לקבל המלצה לאתר מתאים אם מישהו מכיר, משום מה בספר רכב גם לא מצאתי את תקני השמן ושאר החלפים שצריך. (אני צריך לחפש שוב בספר רכב, אני מאמין שחייב להיות רשום שם)
 12. אכן להמיר לידני ממש לא פשוט ויותר קל לקנות אחת ידנית. כתבתי בלי להבין מה זה מצריך. בקיצור רובוטי פעם ראשונה ואחרונה, בפרט ברכב איטלקי.
 13. אני עשיתי שיפוץ לרובוט בעלות של 3300 לא כולל מע''מ. אכן הזמן של הרעש נעשה די ארוך בפתיחת הדלת. אגב התייעצתי עם חיים ממוסך שמשון והוא ייעץ לי לחזור אליו מתי שהבעיה תחמיר כי במצב הנוכחי יהיה לו קשה לאבחן את הבעיה. אם אני אצטרך לתקן בעלות כזו אני אנסה להמיר את הגיר לידני. תודה על המידע
 14. תודה על ההתייחסות. חיברתי מתאם obd סטנדרטי elm 327 ובדקתי לוגים בעזרת אפליקציית torque, למרות שאני מהמר שלא היה מתגלה משהו עם מחשב של היצרן כי התקלה לא קוראת כל הזמן. לא רוצה ללכלך על המקום שעשיתי כדי לא לגרום נזק למישהו, אני התרשמתי שהעבודה לא הייתה טובה בשל העובדה שהתופעה התחילה לאחר השיפוץ הגדול, וגם שניסו להוסיף עוד עבודות מומלצות לבצע ברכב שלא היה בהם צורך. אני רק יודע ששופץ הרובוט, אני כן שומע צליל בפתיחת הדלת, לאחר השיפוץ הוא הפך להיות יותר חלש, לא מהותית. קראתי באחד החיפושים בגוגל שיתכן שזה חוסר שמן ברובוט, אפשרות נוספת עדכון תוכנה, ומה שהכי נראה לי הגיוני זה שיש מתאם לגיר שמצריך החלפה. אכן שמעתי הרבה טוב על חיים ממוסך שמשון ביהוד.
 15. שלום לכולם, יש לי פיאט 500 1.4 לאונג' מודל 2011. לפני כשנה שיפצתי את הרובוט של הגיר עקב נזילות. אחרי כשבועיים מידי פעם קרתה לי תופעה שכשהייתי מניע את הרכב, גם כשהייתי מעביר למצב נסיעה הגיר לא עובר ותמיד מראה על N. כשהייתי מכבה את הרכב ומניע מחדש זה היה מסתדר. התופעה הייתה קוראת פעם בהרבה זמן ולא הלכתי למוסך שטיפלתי בו ברובוט, כמו כן לא קיבלתי את הרושם שהיו הכי ישרים אתי ולא רציתי לחזור לשם. לאחרונה התופעה החמירה וזה קורה כמעט בכל התנעה בבוקר. אין שגיאות במחשב שאני מחבר obd. אני מניח שזו בעיה שקשה לטפל בגלל שהיא לא קוראת כל הזמן. אולי למישהו יש ניסיון קודם ומכיר את התופעה? לי זה נשמע כמו בעיה במחשב של הגיר ואני מפחד להיכנס לזה, אבל אני חושב שכבר אין לי ברירה. תודה
×
×
 • תוכן חדש...