Jump to content

fifar4

 • פרסום הודעות

  156
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות fifar4

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. האם עדשת פולורואיד זה הכי טוב שיש כיום? האם ההבדל משמעותי בנהיגה מול השמש? משקפי שמש רגילות פשוט מכהות לי את הסנוור ולא מעלימות אותו
 2. לאחר חיפוש בפורום מצאתי הרבה נושאים ישנים יחסית. אני מחפש המלצה על משקפי שמש נגד סנוור ביום. אם אפשר גם בלילה יותר טוב. העדיפות להזמין מאמזון ביחס למחירים בארץ, אבל יש הרבה ביקורות שנראות לא אמינות. מישהו פה משתמש במשקפיים שבנהיגה מול השמש אשכרה עוזרות לו?
 3. fifar4

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  תודה. אני לא רוצה שיראו אותו וימשוך תשומת לב של אופנועים, גם האופנועי דבורה באים מאחורה, גם יש מצלמת דרך מקדימה
 4. fifar4

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  שאלה, האם גלאי r1 עדיין מומלץ ביותר כיום? האם ניתן להתקין גם בחלון האחורי? האם הוא לא מקבל התראות שווא ממערכות בטיחות או סמארט קרוז קונטרול?
 5. שלום לכולם, יש לי שאלה. עברו כבר 6 שנים מהיום בו עברתי טסט, ועכשיו אני בשנה ה5 אם סופרים את היום בו נגמר המלווה? לא קיבלתי הודעה לקורס רענון נהיגה ואני צריך לחדש את הרשיון עוד שנה. כדי שלא אתקע עם תאריכים שלא מתאימים לי ובירוקרטיה שתשאיר אותי במתח עד הרגע האחרון חשבתי אולי להירשם לקורס ביוזמתי כי כרגע זה זמן יותר נוח לי לבצע אותו. האם יש אפשרות לבדוק אם אני מחויב? הרי לא קיבלתי הודעה בשנה החמישית, והאם זה יעשה לי בעיות בחידוש הרשיון?
 6. תודה ישה, בהחלטת הסברת יפה את השפה המשפטית. העניין הוא שבדוחות תחבורה ציבורית המצלמות הן של העירייה, אז זה פועל באותו אופן פשוט במקום מה שכתבת משטרה זה עירייה?
 7. לא הבנתי, עד רשום שנה או 3 חודשים ואז בסוף שנתיים. אז מה שתקף אליי זה שנתיים?
 8. היי, לפני כחצי שנה נסעתי בטעות בנתיב תחבורה ציבורית בתל אביב במקום בו יש מצלמות אכיפה של תחבורה ציבורית. הרכב הוא רכב מהעבודה ליסינג. עד היום לא אמרו לי כלום, עד כמה זמן מביצוע העבירה יכול לקבל דו"ח? יכולים להפתיע אותי עוד שנתיים נגיד? אגב נסעתי 2 צמתים כי כשגיליתי את הטעות לא יכולתי לפנות ברמזור שהיה רק ישר, האם אקבל דו"ח כפול על כל מקטע למרות שזה אותו רחוב ?
 9. שאלה שעלתה לי כיון שאני מנסה להבין את המנהג הזה של נהגים אשר נכנסים לצומת כאשר היא לא פנויה העיקר שלא יפסידו את הירוק ובכך חוסמים את הצומת. נגיד ויש רכב שעומד בקו העצירה כאשר יש לו אור ירוק אבל הוא לא נכנס לצומת כי הצומת לא פנויה והיא מתפנה רק כאשר הירוק מתחיל להבהב, אבל יש לו בוודאות זמן לסיים את המעבר מבלי להיות תקוע בצומת, האם מותר לו להתחיל נסיעה מאפס בירוק מהבהב?
 10. האופנוע נסע צמוד אליי מאוד,. זה אומר שהוא היה או על הפס מקווקו או בנתיב שלי. אבל בטוח לא בנתיב השני כי גם שם נסע רכב שנצמד מדי לפס הימני לכן האופנוע נצמד אליי ועבר בינינו במהירות כי אני שמרתי על ימין הדרך. השאלה אם יש את המטר חפיפה הזה בין הנתיבים. למרות שאם יש כזה למה שאופנועים לא יטוסו תמיד על הפס הלבן? ואם אין, איך אוכיח שזה האופנוע נסע מהר? האם המצלמה שם נותנת פלאש אמיתי או אינפרא?
 11. היי נסעתי בכביש החוף במהירות המותר כאשר בצמוד אליי טס אופנוע במהירות גבוהה מאוד. האופנוע נסע צמוד אליי מצידי השמאלי כאשר המצלמה בצד ימין. האם יש סיכוי שאקבל דו"ח על דבר כזה כאילו האופנוע הוא אני? אם כן אפשר להוכיח שזה היה האופנוע? לא היה פלאש, אבל יש מצלמות של איפרא רד אז אני לא יודע מה זה אומר
 12. היי, יש לי שאלה. לאחרונה אני שם לב לזה יותר ויותר, צמתים מרומזרים שיש עליהם את הריבועים האלו בכביש "המגנט" אשר אמורים להטיב את תחלופת הרמזורים. אך אני שם לב שבחלק מהפעמים הריבועים החרוטים ממש עוברים את הצומת על מעבר החציה לדוגמה אחרי קו ההפרדה, המחשבה הטבעית היא שיש מצלמה שתפקידה לפתוס מכוניות אשר עלו על הפס וכך להוכיח שנסעו באדום. אבל ברוב הצמתים אין כלל מצלמה נראית לעין, ואם יש אז נראית כמו מצלמת אבטחה קטנה. אז האם אלו מצלמות רמזור נסתרות? אם לא מדוע הריבועים בכביש חוצים את קו ההפרדה?
 13. תודה, אז בעצם גם אם נסעתי 85 כשהשלט לפני (סתם דוגמה כמעט בטוח שזה לא המקרה) עדיין המצלמה מצלמת מ80? או בעצם בדוח אם יבוא הוא ילך לפי מהירות מותרת של 80?
 14. תודה על התשובה המפורטת, אשמח אם אתה יודע ותוכל לשתף אותי, את המצלמה השניה עברתי ב85 קמ"ש למיטב זיכרוני בנסיעה ביום ראשון. אני זוכר שהשלט האלקטרוני היה 80 אך לאחריו הופיעה 70 או 60 האם המצלמה מצלמת גם שהשלט 80 וגם 70? מה הרף ממנו היא מפיקה דוחות? ואיך היא יודעת מה העדכון של המהירות? ואם זה היה ביום ראשון כבר אפשר לבדוק באיזה מוקד אם יש דו"ח?
×
×
 • תוכן חדש...