Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משקפיים של Fat shak fpv

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים..

ראיתי משקפיים של גוגל שמה שהבנתי מהן זה שאתה רואה את מה שאתה משדר מהפאנטום שלך

כרגע יש לי dji phantom 2 vision ואני רוצה לדעת אם אני שם את הגוגל גלאס האלה זה יפגע לי בfpv המובנה שיש לי של הdji phantom 2 vision כאילו

אני רוצה לדעת איך זה עובד אני מדבר על המשקפיים השחורות העבות האלה שעולות 200-300 דולר .אז ככה אם אני שם אותם אז אני לא יכול להשתמש בfpv שיש לי עם האפליקציה והאייפד? וראיתי גם שיש במשקפיים אנטנה כאילו אז מה זה מין משדר גם? זה כאילו תחליף לקטע שאתה מחבר את הסמארט פון ואפליקציה וכל זה זה במקום? או אפשר גם וגם מה לגבי הטווח זה משנה אותו או משהו? אשמח לקצת מידע תודה.

ערוך: המשקפיים האלה זה לא גוגל גלאס זה FAT SHARK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו עכשיו משקפי FATSHARK HD

להם יש כניסה HDMI כלומר תוכל לחבר את המשקפים לטאבלט או המכשיר הסלולרי שלך לחווית IMMERSION

כך לא נדרשים שינויים כלשהם במערכת .

לפי מה שאני ראיתי ב VISION+ של חבר טווח השליטה והוידאו הוא בהחלט מספיק לחווית FPV מלאה.

מחיר המשקפיים בגרסאות החדשות הוא קצת יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...