Jump to content

qsz2410

 • הודעות

  170
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי qsz2410

 1. היי שלום לכולם. האם רכב שלא עבר מבחן שנתי מעל שנתיים מחויב בבדיקת מעבדה ? או שבדיקת מעבדה תופסת אך ורק על רכב מיושן שלא ביצע מבחן שנתי מעל שנתיים ? תודה.
 2. ייש מישהו שיכול לתת חוות דעת? תודה
 3. היי שלום לכולם יש למישהו ניסיון עם הצלחות בלם של Ferodo ויכול לתת חוות דעת עליהם ? תודה.
 4. אהלן חברים שמתי לב כשהמזגן ברכב דלוק נראה שמטפטפים מים מהמדחס למטה. לא מדובר במים שיוצאים בערך מאמצע הרכב כשהמזגן דלוק. אלא נראה שהם יוצאים מהמדחס, זה לא נראה כמו שמן אלא מים. האם מישהו יודע במה מדובר? תודה לכל העוזרים.
 5. שלום לכולם, סיטרואן c4 מנוע 1.6 . כשהמנוע חם המכל עיבוי מתרוקן כמעט לאפס. כשאני מכבה את המנוע הוא מיד מתמלא עד הפקק. מה יכולה להיות הבעיה? תודה לכולם.
 6. מדובר בולוו אטמוספרית 5 צילינדרים. לפי יוטיוב זה נראה שהצליל שמתקבל הוא נחמד ולא קודח כמה שציינת. יותר מעניין אותי האם תהיה פגיעה בביצועים בסלד נמוך-בינוני.
 7. אהלן חברים מה קורה? רציתי להתייעץ אתכם לגבי ביטול דוד אחורי ברכב. לפי מה שקראתי וראיתי ביוטיוב הנושא מתחלק ל2: 1. אלו שאומרים שלא יקרה כלום למנוע ולביצועיו אלא רק הצליל ישתנה. 2. אלו שטוענים שביטול דוד יביא לכך שהמנוע לא יקבל מספיק לחץ חוזר מהאגזוז ויפסיד מומנט בסלד נמוך-בינוני ויפצה על כך במומנט גבוה יותר בסלד גבוה. מה דעתכם בנושא ? האם מישהו ביטל דוד אצלו ברכב ויכול לשתף? מהחוויה האישית שלו? תודה לכולם.
 8. אהלן חברים מה קורה? האם יש אפשרות חוקית להתקין דוד ספורטיבי עם תקן שיעבור טסטים ובוחני תנועה? יש לי חברים שביטלו דוד אחורי והורידו אותם מהכביש. האם אתם מכירים דרך חוקית להתקנה כזו? באחת הסדנאות ? או חברה שיש לה תקן ? תודה לכולם
 9. תודה רבה על התשובה המפורטת פילטר שמן כבר קניתי מקורי. על איזה שמן היית ממליץ ? אני יודע שוולוו ממליצה על קסטרול
 10. אז אולי לעבור ל5w-30 ולא ל5w-40? 5w-40 יהיה יותר צמיגי כשחם לא? תודה על העזרה והתשובות המפורטות
 11. צודק 5w-40 נפוץ בארץ אך תקן A3 לא נפוץ בצמיגות הזאת. רק קסטרול מגנטק מצאתי, edge יש 0w-30/40 בתקן A3 לפי autodata וגוגל וולוו העולמית ממליצה על 0w-30 בתקן A3 לכל הטמפרטורות. אני מצרף תמונה מautodata ולמה אתם ממליצים על 5w-40 ולא על 0w-40? תודה לכולם
 12. היי שלום לכולם בספר רכב המקורי ובautodata מצוין שהרכב צריך שמן 0w-30 תקן A3 בספר רכב הישראלי כתוב לי 0w-40 או 5w-40 בתקן A3 מה אתם הייתם עושים? תודה!
 13. 10W-40 לא בשורות האמצעיות. זה אומר שלא מומלץ להשתמש בו ? והאם זה משנה אם הACEA יהיה A3 או A5? או להסתכל רק על הAPI כפי שרשמת?
 14. שלום לכולם לחבר שלי יש הונדה סיוויק 2001 1.6 אוטומטית עם כ-220 אלף ק"מ. הרכב אצלו כ-7 שנים ובמהלכן הוא היה שם שמן איכותי בצמיגות של 10w-40( הוא מטפל לבד). משיטוט בautodata ראיתי שהשמן המומלץ לרכב הוא 5w-30 . האם כדאי להחליף ? או להמשיך בצמיגות 10w-40? תודה לכולם
 15. היי שלום לכולם אני מעוניין לרכוש את אחד מהרכבים שבכותרת רציתי לשאול האם למישהו יש רכב כזה ויכול לתת חוות דעת עליו? תודה.
 16. איזה רכב זה? אם תפנה לאחד שמתעסק בדיאגנוסטיקה (לא חאפר שבודק רק תקלות צ׳ק אנג׳ין). הוא יוכל לומר לך.
 17. תבדוק טוב את כל צינורות המים. הייתה לי בעיה דומה ברכב וגם ניסיתי כמוך את שיטת הקרטון, ולא הצלחתי למצוא את הנזילה. בסוף זה היה צינור מים של בית המצערת שנזל ממש בקטנה. תעבור טוב טוב עם הידיים על כל צינורות המים ברכב כשהוא מונע. בהצלחה.
 18. היי שלום לכולם, יש לחבר שלי רכב משנת 2000. הטסט הקרוב הוא בחודש מאי. תאריך הרישום המקורי של הרכב הוא 21/05/00 הטסט תקף עד ל22/05. הרישיון החדש עדיין לא הגיע, האם הרישיון הקרוב שיגיע הוא יהיה לחצי שנה ? או שזה יהיה אך ורק ממועד הרישוי הבא ? תודה לכולם !
 19. אהלן שלום לכולם מדובר בשברולט אופטרה 1.6 שנת 2005 שנשמע מהמנוע רעש של תקתוק בהנעה קרה ולאחר כדקה עד 2 דקות נעלם. מה יכול להיות מקור הרעש ? תודה.
 20. אם בעצם לא קיים חוק שקובע הגבלה מסוימת לטרקטורון חשמלי אז מה קורה במידה ושוטר עוצר אותי?
 21. אופניים חשמליים וקורקינטים הם גם ללא רישוי, והחוק מתיר להם לנסוע אך ורק בכביש.
 22. אהלן שלום לכולם, לאחרונה נתקלתי בחנויות אופניים בטרקטורונים חשמליים בעלי מנוע בהספק של 1200W ומתח של 60V לטענת המוכרים הטרקטורונים מוגדרים כצעצועים בדיוק כמו הטרקטורונים הקטנים של הילדים בני ה3 ולכן הם חוקיים לכביש, למדרכה, אין חובה לחבוש קסדה. הטרקטורון שוקל 110 קילו, הממדים שלו גדולים יחסית 1.60 אורך 1.00 רוחב. ביצעתי נסיעת מבחן, הטרקטורון מגיע למהירות של כ40-45 קמ"ש. לא הצלחתי למצוא מידע באינטרנט בנוגע לכלים הללו. האם מישהו מכיר את החוק בנוגע לכלים הללו? תודה .
 23. אהלן שלום לכולם, אני עומד לפני רכישת טרקטורון משנת 96 של פולאריס, לטרקטורון כתוב ברישיון T1 . הבעלים טוען שהוא חוקי לכביש עירוני ובינעירוני. האם כך הדבר ? תודה לכולם!!!
×
×
 • תוכן חדש...