Jump to content

L_B

 • הודעות

  200
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של L_B

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. חברים, אנחנו די סגורים על הדגם יונדאי i30 בשנתונים 2015-2016, דגם ההצ'בק. אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שיש להם ניסיון ממשי עם הדגם הזה, בדגש על הגיר הרובוטי וחווית נסיעה.
 2. היי היינו בגלילות ומצאנו דגם מתאים מבחינת שנה, מחיר ופירוט טיפולים והיסטורייה ובדיקה למרות שאני לא מסתמך עליה. הרכב יגיע בשבוע הבא לנסיעת מבחן ובדיקה בלתי תלויה. אשמח לשמוע ביקורות וחוות דעת לגבי הדגם, מדובר על מנוע 1.6 עם תיבה רובוטית. תודה!!
 3. כן חיפשתי אבל היו הרבה דגמים יד 2-3, ללא היסטוריית טיפולים או רכבים עם קמ גבוה, רכבים שעברו תאונות. בכלל אנשים הזויים לפעמים היו במודעות, באמת שניסיתי את כל הדגמים. מה אעשה? לא מצאתי משהו מתאים.
 4. אלה כולן ממגרשים של החברות הגדולות. אנחנו זוג עם אופציה להתרחבות, כך שכולם יתאימו לי לפחות בשלב ראשון. כמובן שאקח לבדיקה פרטית שלי, ובכל מקרה, כמעט לכל חברה יש את החברה שעשתה בו שימוש ואת הנהג. אין ברשימה שנתתי קיה סיד בדיוק בגלל הסיבה שציינת.
 5. היי חבר'ה, אני מחפש רכב וצמצמתי את הרשימה לכמה דגמים לאחר סיבוב בחברות הליסינג- א. יונדאי i30 פרימיום, 2014, 112 אלף קמ, יד 1 פרטית. עלות 60,500 שח. ב. יונדאי i30cw אינספייר, 2014, 73 אלף קמ, יד 1 ליסינג נהג יחיד. עלות 53,000 שח. ג. קיה פורטה LX, שנת 2016, 45 אלף קמ, יד 1 ליסינג נהג יחיד (קנה עם 0 קמ). סביב 64 אלף שח. יש עוד דגם 2015, 109 אלף קמ, יד 1 ליסינג פרטי, 56 אלף שח. ד. יונדאי i35 אינספייר, 2015, 104 אלף קמ, יד 1 מליסינג נהג יחיד. סביב 67 אלף שח. יש עוד דגם 2015 דגם מפואר של 110 אלף קמ, יד 1 ליסינג מימוני (לא נרשם השכרה), 64.5 אלף שח. כל הרכבים נקיים מבעיות מנוע, גיר ושלדה בבדיקה שלהם. יש רק שפשופים רגילים וכסטחים. כולם עם אחריות לפחות לשנה וכולם עם היסטוריית טיפולים מלאה לכל טיפול שנעשה. כמובן שתעשה בדיקה חיצונית בלתי תלויה שלנו במכון שנבחר לפני רכישה. הדגמים שבחרתי טובים? מה צריך להתמקד בבדיקה של הדגמים האלה? על מה הייתם הולכים? תודה ושבת שלום
 6. תודה על התגובה. הפורטה לשנת 2016 דגם הבנזין גם עם אוט' פלנטרי? איך הi35 מבחינת התנהגות מנוע גיר? אוט' פלנטרי בשנים 2014-2015-2016? רכב מומלץ בלי מחלות מיוחדות?
 7. אהלן חבר'ה, אני ואשתי מחפשים רכב שיחליף את הטויוטה קורולה 2006 שהמנוע שלה כנראה ימסור את נשמתו לבורא בקרוב מאוד. בעיקרון, חשבנו להשקיע 30-40 אש"ח מזומן ברכב אך כרגע אנחנו חושבים על מימון שיקפיץ טיפה את התקציב ויאפשר לרכוש דגם משנתון יותר גבוה. התקציב בכותרת. אנחנו מהשרון, עיקר הנסיעות שלנו יהיו בבוקר מהדירה לרכבת (15 דקות לכל כיוון), פעם בשבועיים נסיעה בינעירונית של שעה+- וכמובן נסיעות מזדמנות לתל אביב, לצפון הארץ לטיולים, לא משהו שדורש יכולות שטח כמובן. יש לציין שאנחנו כן חושבים על הרחבת המשפחה בשנה-שנתיים הקרובות, כך שכל מכוניות המיני לפי דעתי פחות רלוונטיות לנו. מגישוש טיפה באינטרנט ופורומים, הצלחתי למקד את הכיוון ל-2 רכבים שיכולים להיכנס לתקציב - קיה פורטה (2015/2016) או יונדאי איי30 (2014-2015). אנחנו מעדיפים שנתון מינימלי 2014-2015, לא פחות. הרכב צריך להיות אוטומטי, עדיף פלנטרי כי אני פחות סומך על הרובוטי, אנחנו רוצים את הרכב לטווח ארוך. ניתן להתפשר על צריכת דלק אם מדובר בדגם אמין. רציתי לשמוע אם יש לכם הצעות נוספות, איך הרכבים שכתבתי מעלה (אמינות מניסיון שלכם או קרוב, התנהגות מנוע וגיר וכו'). תודה
 8. אין לי את התוצאות כתובות, חמי הסתכל על שעון הלחץ יחד עם המכונאי כשאני הייתי ברכב ונתתי סוויץ' וניסיתי להניע, הוא חיבר ועבר אחד אחד ובאחרון הלחץ שנמדד היה סביב ה-80. לא זוכר מה המספר שהיה לתקינים אבל הם היו בסדר לפי דבריו. הוא הביא מכשיר נוסף ממוסך ליד בשביל להיות בטוח והוא הראה אותה תוצאה. אותה בוכנה הוציאה תוצאה סביב ה-80 ב-2 המכשירים. איזו עוד בדיקה אוכל לעשות בשביל למקד את פתרון התקלה? או שאין יותר מה למקד וזו אכן הבעיה - הוא ימשיך לזייף לפרקים עד שיגסוס וימות? אני באמת כבר לא מבין.
 9. מהי בדיקת לחץ הפוך? זו בדיקת הקומפרסיה שביצע המוסך בחיבור שעון לחץ לחיבור הפלאג במקום בפלאג? בדקנו את זה בסיבוב סוויץ' וניסיון התנעה והוא בדק כמה לחץ יש בשעון. או שזו בדיקה אחרת? אני פשוט מנסה להבין אם חיברנו ישירות שעון לחץ למנוע וזה הראה שיש בעיית דחיסה, האם החלפה של פלאגים/סליל הצתה יכול לעזור? צירפתי תמונה מטה של התקלות שהיו לפני כיומיים. למשל אתמול, רק לאחר 15 דקות נסיעה הופיעו התסמינים של הבעיה - רעידות בעמידה, גמגומים, נורת מנוע מהבהבת - לאחר 2-3 דקות זה הסתדר, הרכב נסע רגיל ונורת מנוע כבתה. הנורת מנוע, שדלקה בעבר קבוע בשל תקלות עבר ידועות לרכב (תוכלו לראות אותם גם בתמונה), בכלל לא דולקת כעת. בהחלט מוזר.
 10. הסלילים לא היו מקוריים. אבל אם ננתק רגע את עניין הפלאגים והסלילים - עצם העובדה שהוא חיבר ישירות בדיקת לחץ קומפרסיה לחיבור הפלאג די מבטל את העניין הבדיקות האחרות? הוא בדק קומפרסיה ישר בצילינדר וראה שאחד מזייף ממש. אני מנסה להבין הגיונית אם זה מכריע את הכף בעניין הזה.
 11. כשהוא מגיב לא בסדר, הנורה חוזרת להבהב, טורים משחקים, ספידומטר והחוגה לא זז או קופצת. הרכב רועד במהירות נמוכה ולא מגיע ל-70-80 חלק. למשל נסעתי כ-15 דקות מהמוסך והבעיה לא הופיעה. אבל למשל בנסיעה שגרתית של מספר דקות אתמול הופיע. זה לא משהו קבוע. נכון, לא הוחלפו פלאגים וסלילים כי עדיין לא עבד חלק לאחר ההחלפה. בוצעה קומפרסיה ישירה לכל צילינדר עם מכשיר מיוחד. הובא עוד אחד לאימות הנתונים ואותו צילינדר לא תפקד כראוי. איך מזרק דלק יכול להשפיע? אני לא ממש מבין. זה לא היה אמור להשפיע על כל מהם? איך השאר תקינים ואחד מושפע מזה?
 12. היי חבר'ה, לפני יומיים התחילה לי תקלה בקורולה. פתאום הרכב מגמגם, לא עובר את ה-70-80 קמ"ש ונורת מנוע מהבהבת. היום הלכתי למוסך, ניסה להחליף 2 סלילי הצתה וגם פלאגים, ובסוף בדק את הצילינדרים אחד אחד, עם 3 מכשירים שונים ויצא שבוכנה אחת פועלת פחות חזק מהאחרות. הנתון שהראה השעון הוא 80 לעומת כל השאר שהיו גבוהות יותר. לא יודע מה היחידות מידה לצערי. מה הפתרון שאתם חושבים עליו? זה מוסך מאוד אמין שאני סומך עליו וגם לא לקח לי על הבדיקה והאבחון. נראה כי באמת יש בעיה במנוע - לפעמים בנסיעה הוא בסדר ולפעמים הוא מתחיל לגמגם. שווה בכלל לחפש מנוע? העלות תהיה יותר מחצי רכב.
 13. כן בדיוק. מי שמעוניין מוזמן לשלוח הודעה ל-אפס חמש שתיים 4 789639 אני לא תמיד זמין פה.
 14. היי לכולם, מקווה שזה המקום המתאים. אני מחפש מישהו שייקח ממני את הספר רכב. כולל גם ספרון טיפולים. מניח שזה מתאים לכל הדגמים מאזור 2004 עד 2008. אם זה לא המקום אבקש מהמנהלים להעביר את הפוסט. לצערי הרכב כבר לא בין החיים...תודה לכולם שבת שלום
×
×
 • תוכן חדש...