Jump to content

מנהל פורום משפטי

 • פרסום הודעות

  25
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות מנהל פורום משפטי

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שלום,

  אני מנסה להעלות שאלה בפורום ביחס להגדרת המושג "חנייה כפולה". משום מה, אני נדרש לאשר קבלת כללי הפורום, אך אין לי מושג איפה צריך לאשרם. אודה על עזרתך.

 2. היי.. אני בשלילה כרגע בגלל נהיגה תחת משקאות משכרים פעם שנייה. קבלתי שלילה פחות משנה(360 יום). האם אני יזומן למכון הארבעה? והאם זה נפוץ שמזמינים בגלל דבר כזה או לא?

 3. שלום לך

  אני חדשה בפורום ולא בטוחה היכן לפרסם את שאלותיי.

  הייתי מעורבת בתאונה כשאני הפוגעת אין לי ביטוח ג' ורוצה לבקש ייעוץ לגביי מה עליי לעשות כדי לטפל בכל הנדרש בצורה טובה ונכונה.

  תודה רבה

 4. לא הבנתי באיזה שלב נמצאת העסקה, האם כבר רכשת את הרכב או שרק חתמתם על זכרון דברים והעברת לו 500 ש' ?
 5. ראשית צריך להשתמש באינטרנט ולקרוא למשל מדריך לרכישת רכב משומש. בנוסף, היות ויש לך מסמך ממכון הבדיקה ומסמך ממוסך - יכול להיות שאתה יכול לפנות לבימ"ש אולם יש לבדוק את המסמכים שברשותך. אני הייתי מתחיל עם מכתב מעו"ד ומנסה להגיע לפשרה שמשמעה החזר כספי מסויים.
 6. נפתלי שלום, הייתי בכל אופן שוקל להסתייע בעו"ד, אתה תתפלא כמה הם יכולים לעזור גם עכשיו. זה נכון שרוב עו"ד לא מוכנים להתחייב על תוצאה וצריך להיזהר מאוד מעו"ד שכן מבטיחים. אני חושב שיצאת בסדר יחסית לאדם שאינו מיוצג, אך נראה לי כי מצבך יכול היה להיות טוב יותר. בהצלחה
 7. אתה מוזמן להתייעץ עם אנשי המקצוע של הפורום - שיחת ייעוץ אינה כרוכה בתשלום. עוה"ד יהונדב בר עוז עוה"ד אסף שמיר
 8. האפיזודה עם השוטר והאספרסו לא תשנה הרבה כשתגיעו לבית המשפט. כמו שאמרו לך ההיסטוריה של אביך לא "תעזור" לו וגם לא החבר במשטרה. אל תהיו שאננים ותפנו לעו"ד כבר עכשיו. בהצלחה
 9. מדוע אתה מניח שהיא לא תפוצה באופן שלא יאפשר לה לרכוש רכב שווה ערך לזה שנפגע? תתפלא איזה פיצוי ניתן לקבל (ובצדק) מפגיעה שאיננה נזק גופני קבוע. המלצת לה לפנות לייעוץ משפטי וטוב עשית, עוה"ד כבר יעשה לכם סדר לגבי מה אפשר לקבל ומה לא. רפואה שלמה לחברה.
 10. תעלה בבקשה את זכרון הדברים סרוק (מחק פרטים אישיים) וננסה לעזור לך.
 11. תנסה לדבר עם שחר מניפון לוגיסטיקה, אני חושב שהוא יוכל לסייע לך http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=334647
 12. למה שלא תרים טלפון לאלבר ופשוט תברר ממקור ראשון?
 13. שלום, עו"ד יהונדבר בר עוז, הנמנה על הצוות המקצועי של הפורום המשפטי שלנו פנה ליועץ המשפטי לממשלה בבקשה לביטול הרשעתם של נהגים "שנתפסו" על ידי הינשוף. כנסו לכתבה המלאה. בהצלחה ליהונדב. מה אתם חושבים האם היועץ המשפטי לממשלה צריך לקבל את בקשתו של עו"ד יהונדב בר עוז?
 14. שומרה הינה חברה בת של מנורה. זאת אומרת שלא מדובר בחברה קיקיונית או משהו כזה ואין לך מה לדאוג. עם זאת, יש להשוות את הפוליסה לתנאים שמציעים בחברות אחרות. אני מציע לך לפנות למומחה הביטוח של הפורום מר ראובן רוזין ולהתייעץ איתו. תוכלי לפנות אליו באמצעות הפורום כאן. או באמצעות פרטי ההתקשרות של סוכנות הביטוח שלו - כאן.
×
×
 • Create New...