Jump to content

karnafton

 • הודעות

  36
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של karnafton

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. Adani תודה . בספר רכב אין טבלא מסודרת עם כל החלפים זמנים וכו , גם באינטרנט לא מצאתי . תוכל אולי לשלוח פה קישור? במוסך המורשה כל אחד נותן שם מידע שונה ולכן מעדיף את הוראות היצרן. לגבי האפליקציה אתה מדבר על האפליקציה של צמפיון? אשמח גם אם מישהו יכול להעלות טבלא מסודרת עם כל הטיפולים .
 2. שלום לכולם, מדובר בסקודה אוקטביה 2017 מנוע 1.4 ליטר - רכב נפוץ ביותר. אשמח אם יש למישהו לוח טיפולים מסודר. זמנים , מקטים/תקנים של חלפים , מתי מחליפים מה וכמה. תודה.
 3. שלום לכולם, אם אני מגדיל את ה Ah של המצבר מעבר להוראות היצרן האם ישנם יתרונות? (ככל שה - Ah יותר גדול אורך החיים של המצבר יותר גדול? , יותר מספר התנעות? וכו?) האם ישנם חסרונות או שעלול להגרם נזק כלשהוא לאלטרנטור וכו? אשמח לתשובה יותר טכנית/חשמלית כדי להבין איך זה עובד. תודה.
 4. שלום לכולם , מתלבט בין כמה וכמה צמיגים מהרשימה למטה. אשמח להמלצות בנושא למטרת נסיעה ממוצעת . מחפש צמיג אידיאלי מבחינת מרחק בלימה , נוחות ,צריכת דלק , אורך חיי צמיג , אחיזה וכו. TOYO Proxes CF2 TOYO NE02 CONTINENTAL Eco contact 3 CONTINENTAL Premium contact 2 GOODYEAR Efficientgrip Compact GOODYEAR Duragrip TL DUNLOP SPFM800 HANKOOK K425 HANKOOK K715 YOKOHAMA AE01 תודה.
 5. שלום לכולם , מתלבט בין כמה וכמה צמיגים מהרשימה למטה. אשמח להמלצות בנושא למטרת נסיעה ממוצעת . מחפש צמיג אידיאלי מבחינת מרחק בלימה , נוחות ,צריכת דלק , אורך חיי צמיג , אחיזה וכו. TOYO Proxes CF2 TOYO NE02 CONTINENTAL Eco contact 3 CONTINENTAL Premium contact 2 GOODYEAR Efficientgrip Compact GOODYEAR Duragrip TL DUNLOP SPFM800 HANKOOK K425 HANKOOK K715 YOKOHAMA AE01 תודה.
 6. Tom_22 תודה על התגובה. איך אני בודק תקינות של חישוקי סגסוגת מפרוקיות/יד 2? צריך לבצע כיוון פרונט לאחר החלפה מחישוק 15 ל 16?
 7. Tom_22 תודה על התגובה. אז יש שתי אופציות בסוזוקי סוויפט 2014: 175/65R15 185/55R16 על איזה מידה הייתם ממליצים? לגבי חישוקי סגסוגת רציתי לשאול האם יש להם יתרון על פני חישוקי פלדה? איך אני יודע מה רוחב החישוק המתאים לצמיג? (מה החישוב?) אני מעוניין בחישוקי סגסוגת מקוריים ,האם יש בשוק את שתי המידות? המון תודה.
 8. שלום לכולם, רציתי לשאול איזה גדלים של צמיגים ניתן להרכיב בסוזוקי סוויפט 2014? תודה לעונים.
 9. ישה תודה על התגובה, גם אני חששתי כמוך שחברת הביטוח אכן לא צריכה אותי כדי לאמת את העבר של הרכב . מה הם רוצים בכל זאת לפי דעתך ? הם לא מוכנים להתקדם בתביעה בלי הטופס המצורף. ויתור סודיות איי.איי.גי.pdf
 10. שלום רב, ברצוני לשאול שאלה לגבי דרישה של חברת הביטוח לאחר תאונה שבסופה הרכב הוכרז טוטלוס. חברת הביטוח המדוברת היא צד ג והיא המבטחת של הנהג שפגע בי וגרם לנזק. על מנת להעריך את שווי הרכב העברתי לחברת הביטוח לפי בקשתם את ויתור סודיות משרד התחבורה ,טופס 1010 לקבלת מידע עבור עיקולים ושיעבודים טוטלוס וכו. היסטוריה ביטוחית מרגע הבעלות על הרכב (הרכב ללא תביעות). תביעה זו מתנהלת כבר זמן רב ומתעכבת מסיבות שלא ברורות לי . לאחרונה יצאה דרישה נוספת מחברת הביטוח לגבי ויתור סודיות מול חברות הביטוח השונות על מנת לראות לדבריהם האם יש ירידות ערך בידיים הקודמות. ראוי לציין שאני בצעתי בדיקה לרכב לפני הקנייה ואני משוכנע שהרכב ללא ירידות ערך יחד עם זאת לא ברורות לי הדקויות שישנן במסמכים אלה וההשלכות שלהן ,מה גם שאינני סומך על חברת הביטוח ואף חושש שברצונם להזיק לי ולהוריד את גובה הפיצוי ולכן אינני מעונין למסור לחברת הביטוח את טופס ויתור הסודיות. האם זה חוקי מצד חברת הביטוח לדחות את תביעה או לקצץ בתמלוגים רק בגלל שלא העברתי טופס שכזה? תודה והמשך יום נעים.
 11. שלום לכולם, איפה ניתן למצוא צלחות כאלה לא מתוצרת סין באיזור חיפה, קריות, נשר? תודה.
 12. מדובר ברמקולים פשוטים של חברת ZED ללא מגבר . אחוריים 6.5 , קידמיים 5.25.
 13. שלום לכולם. החלפתי לאחרונה 4 רמקולים בסוזוקי בלנו . בהתקנה חיברתי את אחד הרמקולים הפוך ולכן כל הארבעה לא עבדו דבר זה הסתדר לאחר שהפכתי את החיבור. אבל עדיין הרמקולים לא תמיד עובדים (ברוב הזמן לא). אחרי מספר פעמים של כיבוי והדלקה של הרדיו הרמקולים לפעמים עובדים וזה יכול גם לעבוד פתאום אחרי הנעה. מה יכולה להיות הבעיה יש למישהו רעיונות? הרמקולים הקודמים עבדו ללא בעיה אבל רק שניים מהם היו תקינים. תודה.
 14. שלום לכולם, ברצוני להחליף שמן גיר בסוזוקי בלנו שנת 2000 ידנית. לפי היצרן השמן המומלץ הוא : SAE GL-4 75W90 איפה ניתן להשיג שמן כזה באיזור חיפה קריות? תודה.
 15. maatrixx תודה. יש למישהו מושג לגבי בעל מקצוע טוב ואמין בנושא מזגנים מאיזור חיפה,קריות,נשר?
×
×
 • תוכן חדש...