Jump to content

כושי

 • פרסום הודעות

  376
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות כושי

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • תחביבים
  ספורט מוטורי ואלקטרוניקה
 • מקצוע
  אלקטרוניקה
 1. כל מי שקנה בשוק עתיק את ה BATTERY-BARIN (ניתוק המצבר ממערכת החשמל בשלט רחוק) מוזמן לפנות אליי בשמחה לקבלת הסבר התקנת המע' . לפנות בה"פ .
 2. טוב קצת תופעה מוזרה לדעתי מעניין אם ברדיו הקודם הייתה הפרעה או לא(כלומר לפני הדאבל דין). בכל מקרה יש מגבר אנטנה כמו שמגיע במכוניות הגרמניות(עם פיקוד מתח ) ויש גם אנטנות פנימיות שמודבקות על השמשה הפנימית משהו באורך של 20 ס"מ. אנטנה פנימית לא נראה לי תעלה לך יותר מ60-80 ש"ח ואני חושב שמגבר אנטנה יעלה לך פחות או בערך סכום דומה.
 3. כמו עוד הרבה אנשים טובים סיומה היה חי,אוכל,יושן ובועט סטריאו.... רק שתמורה לעבודה שלו לא כל אחד היה מוכן לשלם,וכמו ברוב המקצועות היום קשה להתפרנס...אני מאמין שנזכור אותו לטובה..ונשמח עם הוא יפתיע חזרה
 4. כושי

  דיבוריות קבועות לרכב.

  המוצרים במצב מעולה,כמו כן יש נוספו מעמדים דמוי עור(כריות) לאודי A4 ויש גם לפסאט (משומשות במצב מעולה) מחיר כרית 100 ש"ח
 5. בדוכן שלי יהיה: מכסי טנק דלק (חדשים)לרכבים שונים,ידיות וישר,כמה ספרי היינס ודומיו מחזיקי מפתחות של רכבים שונים,סמלי רכבים קדמיים ואחוריים,מדבקות שונות של רכבים רדיו טייפים,חלקי דיבוריות(החל מ-5ש"ח)דיבוריות בלוטוס קבועות לרכב במחיר מוזל,ספיריט אורנ'ג\ סלקום שרשור עבה במיוחד להעברת חוטי בתא המנוע(יחידה 5 ש"ח) ציוד קצה:נעלי כבל שונים,נתיכים,בתי נתיך,חבקים,איזולירבנד,חוטים לרמקולים,חוט יחיד 1.5 מ"מ לדים לחיווי וכל מיני דברים שונים. עוגיות על חשבון הבית....:lol:
 6. אם כבר הקפצת את השרשור למטרה נעלה ,אז אני אציין שגם הבמוו 1802 שלי נלקחה לאתר הצילומים בת"א בזמנו אך לצערי לא צולמה לסרט
 7. יש משהו בדבריך...אני מאלה ששומרים שבת והמפגשים שהם לא בשבת אין הרבה ולצערי פורחים מזכרוני או שכנראה לא הכי מסתדרים. אבל אם יהיה משהו קצת יותר מאורגן כמו נניח המפגש של הקראספורום שהיה לפני כמה שנים באשדוד או משהו בסגנון אוטופרט ז"ל שעשתה בזמנה במקום בו ישבו,סאונדFX,איה מערכות בשילוב אוטופרט גם היה ביום שישי,היה פעם אחת בחיפה משהו עם מדידות ביום שישי גם עם אוטופרט,תחרות EMMA שעשו לפני כמה שנים(וואלה מרוב שרציתי לראות הלכתי ברגל מבת ים עד לשם. (על כאלה אני מדבר) אולי אתה תקרא לזה מפגש ילדותי כי באים לשם ילדודס ואחרים ,אבל אני חושב ששם אפשר להתקל גם במכוניות גם מעניניות.
 8. ההתקנה הזו בוצעה אולי לפני 8-10 שנים . אני עדיין מאמין במכשור האנלוגי כדבר "האמיתי" ואגב זהו חלק עיקרי מאוד (לא רק פירוק הרכב ואיטומו,ולא רק בניית קיק או פלטת פיבר לדש...)ואתה יודע על מה אני מדבר רועי... היה נחמד לראות איזה מפגש רציני כמו שהיה בתקופתך...אולי מישהו יעשה משהו בנידון...???
 9. רשום בצורה פשוטה כל יחידה(יש שם 3) מחובר לכל רמקול בנפרד כלומר לזוג אלמנטים ימין+שמאל יש 2 יחידות כאלה. כל יחידה היא מונו. כן מכוונים אקולייזר 31 בנדים על רמקול בעזרת RTA השלישית אני מניח מחוברת לסנטר ,אין מולטימדייה כאן.
 10. טוב ההתקנה היא לא שלי. האמת שלא שאלתי את "מר בחור" מעבר לתמונות. מה שכן אפשר להסיק שמגבר ה"טרנטולה" מחובר לסאב האוטופיה מגבר האלפיין מחובר לסט אוטופיה 3 חלקים ולרמקול סנטר שאני אבדוק מה הוא.(אני אשאל אם קיימים רמקולים נוספים). כמו כן מחוברים 3 קבלי מתח של 1 פארד,שעון וולטים ומד טמפרטורה של חברת סטינגר. שלושת יחידות האודיו קונטרול כל יחידה מונו (כלומר,כל יחידה מחוברת לרמקול נפרד ) 31 ערוצים 3\1 כל אחד. והאמת שזה עושה ניצוצות בעיניים...בקיצור מזכיר לי ימים של פעם...:-D:-D
 11. שהדציבלים יצלצלו לך באוזן מעל ומעבר, אחרי תקופה אתה תתחיל לחפש איזה צלילים חסרים לך....:-P:-P
 12. האמת שמתחיל להמאס לי מהאוטו ,אז מי שמחפש להשקיע ולטפח (ולשלם כסף כמובן) מוזמן להשאיר הודעה בה"פ.
×
×
 • Create New...