Jump to content

mariuscov

 • הודעות

  42
 • כאן מאז:

הנקודות של mariuscov

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. למה דווקא המגרשים בנתניה הם הבעייתיים? אלו שבתל אביב יותר טובים?
 2. כדאי לחשוב גם על סקודה יטי. הרבה תמורה, ביקורות מהללות, מחיר סביר מאוד.
 3. לטובת מי - זו השאלה......?
 4. שלום לכולם, אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם יש הבדל ב-"נדיבות הטרייד אין" של סוכנויות הסקודה השונות. כלומר: האם יש סיכוי שבסוכנות מסוימת אקבל מחיר טוב יותר מאשר בסוכנות אחרת? אשמח לשמוע על סוכנויות בהן עושים מאמץ מיוחד ללכת לקראת הקונה לעומת כאלו שלא ממש מנסות.... תודה
 5. דווקא נשמע לי כמו עסקה לא רעה בכלל. מערכת הגז כבר מותקנת ככה שהחיסכון בעלות התדלוק היא מהק"מ הראשון. תוך 3 שנים אתה מחזיר את השקעת הכסף בחיסכון בעלות תדלוק. בנוסף אותה נוסע ברכב חדש יותר ולא פחות איכותי (אולי אפילו יותר). אני בעד.
 6. שלום לכולם, ברצוני לרכוש סובארו פורסטר 2011 או סובארו אאוטבק 2010/2011. האם למישהי מהשניים יש בעיה כלשהי ששווה לבדוק במיוחד? מהי אמינות דגמים אלו והאם צפויים טיפולים כלשהם שהינם יקרים במיוחד? לגבי האאוטבק- האם דגמי 2009, 2010 ו-2011 הם זהים לחלוטין? תודה מראש לכל העונים.
 7. שלום לכולם, אשמח לקבל קישור למבחנים בינלאומיים מחמיאים למגאן סטיישן דיזל. מה שאני הצלחתי למצוא זה תוצאות בינוניות לכל היותר.
 8. תודה על התגובה. עוד חוות דעת על הרכבים הרשומים למעלה?
 9. שלום רב, מבקש את עצתכם החכמה בין מספר דגמים. הרכב ישמש 5 נפשות: 2 מבוגרים ו-3 ילדים בגילאי: 0, 3, 6. נדרש: בגאז נדיב, אמינות מעולה, צריכת דלק סבירה פלוס. תקציב 110k + - (מוכן לחרוג קצת למעלה). אופציות: פורסטר/אאוטבק בנות שנתיים: אמינות מאוד, ניתן להתקין בהן מערכת תדלוק בגז, סחירות מצוינת. יש גם יכולת שטח לשתיהן אם כי זה פחות חשוב לנו. קיה סיד סטישן- רכב חדש, ביקורות מצוינות, אמור להיות סחיר בהמשך. אסטרה ברלינה סטיישן- הראש אומר שהוא אמור להיות מוצלח, הלב אומר שכנראה יהיה פחות אמין ופחות סחיר מהקודמות. כרגע במבצע חבר במחיר לא רע. מה דעתכם?
 10. שלום לכל המבינים. רציתי לברר האם סוף השנה הקאלנדרית הוא זמן טוב יותר לרכישת רכב חדש מבחינת מבצעים והתגמשות של הסוכנויות או שמא מאז עברו לרשום את חודש העלייה לכביש ברשיון הרכב (ולא רק את השנה) קנייה בסיום ובתחילת שנה הינה שוות ערך? תודה לכל המגיבים.
 11. לאחר שנהגתי כ-2000 ק"מ על האלטו הידנית של אבי: 1. חסכוני בטירוף - 1:17 משולב עירוני ובין עירוני. 2. האוטו מאוד זריז. 3. קטן מאוד, לא ליותר מ-2 נוסעים. 4. בגאז' מיניאטורי. 5. בסה"כ לא היתה בעיית נוחות. 6. לא היו תקלות כלשהן באוטו - בתום כחצי שנה מרכישתו. בסה"כ אוטו מתוק, חביב, מתאים מאוד לנהג אחד או זוג, חסכוני מאוד. למי שזה מתאים - אני ממליץ.
 12. יהודה - תודה רבה על תגובתך. כיצד אפשר לקבל את המידע בנוגע לתחנות המשווקות גז אוטומטיבי? האם לאחר ההתקנה צפויות בעיות ספציפיות / צורך לחזור למתקין עמ"נ לכוון את המערכת?
 13. שלום רב, אני שוקל להתקין מערכת לתדלוק בגז. הרכב הוא סובארו אימפרזה 2006, נפח מנוע 1.6. רציתי להתייעץ עם כאלו שהתקינו ברכבם מערכת כזאת: 1. האם נתקלתם בבעיות מיוחדות? 2. האם אתם מרוצים מביצועי הרכב? 3. האם אכן אתם חוסכים כמו שחשבתם שתחסכו? 4. מי שהתקין בחברת "גזפרו" - האם אתם מרוצים מהשירות וההתקנה שלהם? בתודה מראש על כל עזרה ותשובה!
×
×
 • תוכן חדש...