Jump to content

אחד אפס אחד

 • הודעות

  18
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של אחד אפס אחד

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

0

מוניטין

 1. האם מישהו מכיר תופעה כזו, הרכב עמד כמה שעות תחת קרני שמש ישירות על ההגה, כשנכנסתי לרכב, המפתח לא הצליח להסתובב, אחרי כמה דקות שניסיתי לקרר את ההגה על ידי כיסוי ההגה מקרני השמש, ופתיחת חלונות וכדו', סובבת את המפתח קצת בכח והרכב יצא לדרך, אשמח לשמוע תובנות על העניין ממי שיש לו.
 2. כתבו שהחליפו למסנן מזגן משופר, שחקתי בפונקציות של המזגן ועכשיו הוא עובד בחזרה כמקודם. אין לי מושג מה היה ומה חזר למקומו. תודה רבה.
 3. האם מישהו מכיר תופעה כזו, המזגן ברכב עבד מצוין עד הטיפול, אחרי הטיפול במוסך מורשה של טויוטה, המזגן נחלש משמעותית במידה ניכרת. מעוניין לדעת ממה תתכן הבעיה, שכשאבוא למוסך אהיה מוכן יותר שלא ימרחו אותי. תודה רבה
 4. אמרו לי שבסוף 2012 סודרה הבעיה, הרכב שאצלכם במשפחה היא משנתון 2011-2012 או אחרי? המנוע הוא לא מנוע זהה לשל יאריס? האם גם שם התקלה נפוצה?
 5. קניתי אותו יד שניה יש טעם להשקיע באוטו ליישור קו, או להעביר אותו הלאה? הרס המנוע נגרם ממחסור בשמן, כך שעם מעקב יש מה לעשות, או השמן הוא רק תוצאה?
 6. האם מישהו שמע על בעיה של צריכת שמן מוגברת בדגמי ספייס ורסו (5 מקומות), בדגמים של 2011-2012. אודה לשמוע תגובה, ואם מישהו יודע דרך פתרון לענין.
 7. מחפש מוסך מורשה טויוטה, ליישור קו, האם יש הבדלים במחירים בין המוסכים, אשמח לשמוע המלצה על מוסך ושירות באיזור ירושלים, תודה רבה
 8. מחפש רכב משומש, חשבתי שההבדל בין הדגם של 2016 ו2017 הוא הבדל של שנה, לא ידעתי שהוא נחת לארץ רק לפני שנתיים, ולא ידעתי שאין גירסת דיזל, תמיד יש מה ללמוד. מחפש רכב 7 מקומות עבוד נסיעות בין עירוניות בין 15K-17K לשנה. כמובן שכמו כל אחד מעדיף את הרכב האמין יותר עם הכי פחות דלק, ובמחיר הכי זול. אבל אין לי שום בעיה לקנות רכב עם סטיגמה שלילית אם הוא לא כזה, או עם מראה חיצוני מוזר. התקציב שרציתי להוציא הוא 50K אבל אם יתברר לי שהיתרון גדול מאוד ברכבים האחרים לא אכפת לי להוסיף לאיזור ה70K. ואין לי שום חשק לשלם על טויוטה יותר ממחיר המחירון בגלל סטיגמה מוצדקת או שלא. אני אישית מכיר אדם עם רכב טויוטה ורסו שהלך המנוע, ומכר אותו לסוכן רכבים ב50000, לא כולל מנוע, אני לא מסוגל לחשוב שאני זה שיקנה את הרכב הזה ב80000. ושוב תודה רבה!
 9. יש לך מושג האם זה קיים בכל הדגמים או בדגם ספציפי? ידוע לך האם הוא יותר אמין או פחות? מה היו החסרונות שלו נוחות נסיעה ? מרווח?. תודה רבה. יש לך אופציה לצילום מסך או לקובץ מצורף של הקישור שצירפת למעלה.
 10. רציתי שיהיה סקר יותר מקיף, מאשר רכב אחד, או שניים, ולכן רציתי לכלול בתוכו גם את כל בעלי המגאן. כדי לקבל אינדיקציה אמינה יותר. עיקר השאלות שלי הם. 1) צריכת דלק ממוצעת בבין עירוני ובעירוני? 2) תקלות מיוחדות שנתקלת בהם. 3) מכיון שברצוני לקנות אחת מעניין אותי האם יש הבדל בין הדגם של2017 והלאה לדגם שמ2010-2016, 4) האם בדגם שמ2010-2016 יש הבדל, כי בחוו"ד ביד 2 עיקר החוו"ד השליליות היו עד שנת 2014, ומ2015 כמעט כל התגובות היו מאוד חיוביות, האם יכולה להיות לזה סיבה כל שהיא? תודה רבה.
 11. מבחינת ירידת ערך גם פריוס אחרי 270K (אחרי הנסועה שלך ב4 שנים + המצב של הרכב שאתה קונה היום), מסתבר שלא תמכר בקלות (תקנו אותי אם אני טועה), ואם אתה חושב על רכב בשבילך לטוח ארוך, גם הפריוס צריכה החלפת בטריה באיזה שהוא שלב 8-12 שנים, מסתבר שבכמות הנסיעה שלך זה יהיה בטוח הקצר יותר, וא"כ יש לך גם בפריוס הוצאה של 10ל פחות או יותר להחלפת בטריה. בנוסף לחסכון הקיים כבר בזמן הרכישה, אתה יכול כמעט לקנות שני גרנד סניק במחיר של הפריוס עם הבטריה.
 12. תודה רבה, למישהו יש מושג, לגבי שאלות 1 ו2????
 13. למרות שנושא זה הועלה שוב ושוב בפורום כאן. ומכיוון שאין דרך לסקור את רמת האמינות כי על כל רכב בעיתי 1 ברנו אמור להיות 10 מכוניות בעיתיות בוורסו, בגלל כמויות הרכב שנמכרו בוורסו לעומת רנו. וכמו כן כנראה שכמעט ואין למי מחברי הפורום כאן רנו גרנד סניק. לכן רציתי לעשות השואה בין דגמי הבסיס של הרנו והסיטרואן לעומת הוורסו, רנו על בסיס מגאן או פלואנס? סיטרואן פיקאסו 5 מקומות? הרעיון נכון? אם כן הייתי שמח לשמוע את דעתכם. ובהדגשה על דגמים יותר חדשים.
 14. לוי יצחק.docx לא הצלחתי בצילום מסך צירפתי בקובץ וורד,
 15. תודה רבה, 1 התייחסתי למחיר הדלק, האם המחירים הדומים קיימים בפריסה רחבה, או שצריך למצוא איזה תחנת דלק מסוימת? 2 https://levi-itzhak.co.il/דיזל-או-בנזין-מה-עדיף מצורף לינק לאתר לוי יצחק, שם מופיע שאגרת הרישוי היא תוספת של 850, זה טעות?
×
×
 • תוכן חדש...