Jump to content

MottiCasppi

 • הודעות

  23
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי MottiCasppi

 1. תודה רבה עזרת לי מאוד לפחות ברכבי מאזדה אפשר לבדוק באתר ע"פ מספר הרכב.
 2. לא בז'בוטינסקי, איפשהו בתל אביב. וכן ראיתי מצלמה השאלה אם יש אכיפה גם בלילה.
 3. מישהו יודע האם בנת"צ מקבלים דו"ח גם בשעה אחד בלילה? (כמובן שמדובר על נת"צ בלי הגבלת שעות רשמית) וגם כשאין מסומן בתמרור שיש אכיפה במצלמות?
 4. לכמה מספיק בקבוק כזה? - זה מסתכם בכזה סכום או שזה המחיר לבקבוק אחד וצריך כמה וכמה יחידות?
 5. תודה רבה. וא"כ איך אני יודע איזה צבע בדיוק לקנות? ומה בערך המחירים? והאם יש מקומות ספציפיים מומלצים לקנות שם? (בירושלים)
 6. שלום וברכה קראתי את השרשור בעניין של צביעת רכבים לבד והמסקנה שם שזה לא ייצא מקצועי. רציתי לשאול לגבי רכב בשווי 6000 שקל שברור שלא שווה להשקיע בו טיפול מקצועי שיש לו אזורים שהצבע התקלף האם אפשר לבד להגיע לתוצאה סבירה? והאם כשהמטרה רק להגיע לתוצאה סבירה צריך להשקיע בלטוש והכנה רצינית וצביעת מספר שכבות ולקה או שניקוי וליטוש קל וצביעת שכבה אחת יראה סביר יותר מקילוף? תודה רבה.
 7. תודה. רעיון יפה, אבל מסתמא אף מורה לא ייתן לי רק שיעור אחד בשביל לנהוג ברכב, וזה גם אומר לנהוג כמו בשיעור נהיגה-ואני רוצה להרגיש את היכולות.
 8. שלום וברכה. האם מישהו יודע על מישהו שמחזיק טסלה ומוכן לתת אותה לזמן קצר (שעה, שעתיים) - בשביל החויה שבטסלה, בתשלום? אציין שאני צריך ביטוח לנהג חדש.
 9. הטווינגו הוא בחירה מצויינת אם חשוב לך כוח-הוא סוחב נפלא, ולא במיוחד נוחות הנסיעה-שבה הוא דומה יותר לרכב מיני קלאסי.
 10. אולי מישהו יכול לכתוב כאן בקצרה איך לבדוק רכב משומש לקניה?
 11. אם ראית דיברתי על ירושלים שקשה קצת לקרוא לה פריפריה. ונכון שבת"א נסיעה בתח"צ לא לוקחת מידי הרבה יותר זמן מפרטי, וגם זה יותר בגלל אי יעילותו של הרכב הפרטי בפקקים ומצוקת החניה ופחות בגלל יעילותה של הציבורית. אבל יש גם מעט אנשים בארץ שלא גרים בת"א ולהם אין שום אלטרנטיבה מלבד לקנות רכב. ואלו שכן גרים שם קונים בהמוניהם כי הם (סטטיסטית כמובן) שייכים לציבור שיותר יכול להרשות לעצמו להחזיק רכב גם אם הוא יותר יקר. (בכל עיר גדולה בעולם יש מטרו שאתה יכול להגיע איתו תוך דקות מנקודה לנקודה בתדירות שאנחנו יכולים רק לחלום עליה.)
 12. אתה ודאי צודק בעיקרון, רק שכן הייתי מעדיף רכב עם עיצוב לא מידי עתיק-שלא יושבים בו ממש על הכביש וכדו'. לכן כן חשבתי על דברים כמו קורולה לא מלפני 2002 או אקסנט 2008 או מאזדה 3, שהם אמנם לא חדשות במיוחד אבל יותר גבוהות ונראות פחות משנות התשעים.
 13. אתה מצחיק?! איזה אלטרנטיבה יש לך להציע במדינה עם תח"צ מזעזעת כמו שלנו? בירושלים לדוגמא, אתה יכול לחצות את העיר בבגין ולהגיע מכל נקודה לקצה השני ב15 דקות. (לא דיברתי על שעות העומס הצפופות) ובתח"צ אתה צריך לכל מקום שהוא לא מרכז העיר ממש בין שנים לשלושה אוטובוסים, ודרך שלוקחת ברכב 10 דקות תיקח לך למעלה משעה. וגם נסיעות בינעירוניות נמשכות באוטובוסים בין 150% ל200% מהזמן שלוקח ברכב.
 14. שלום לחברי הפורום. רציתי לקבל את דעתכם, אם יש (לבחור צעיר) תועלת ברכישת רכב בסביבות 5,000 ש"ח? ביד 2 יש הרבה היצע גם במחיר כזה, והשאלה אם שייך למצוא משהו ששווה את המחיר הנמוך ויחסית יחזיק מעמד וייתן כוח יחסי בנסיעה. או שרכב במחיר הזה בהכריח לא יסחוב וידרוש טיפולים קבועים במחירים משמעותיים, וגם אם אני מחפש רכב זול אין מה להתעניין בכלים בפחות מ8,000-10,000 ש"ח? אגב, אני שואל באופן כללי אבל כן אציין שהדגם שיותר קורץ לי בכזה מחיר הוא מאזדה 3 2005-2006, ומה זה שרובן נמכרות בסביבות ה10 אומר על הנמכרות ב5? (מחיר מחירון יד 2 9,100). תודה רבה
 15. רק שים לב לנוקשות המיתלים באיביזה.
 16. גם בית יפה זה לא צורך רציונלי? ולהיראות טוב? ואוכל טוב? מה נחשב רציונלי-רק כסף ושיקולים כלכליים הם רציונלים?
 17. ואם בפרטי נסעו 2000-3000 ק"מ, מה קרה? אתה מרוויח ככה את הירידת ערך הראשונית ואין לזה שום משמעות אמיתית. יש אפי' משהו חכם בללכת על זה מראש.
 18. רכב חשמלי יהיה דבר יעיל ונוח ביום שיהיו בארץ בכל מקום עמדות טעינה מהירות, מה שלא עומד לקרות כנראה בטווח הזמן הקרוב. ועד אז זה רלוונטי רק למי שלא יוצא מהעיר.
 19. אם יש עניין בהצעות נוספות, אני הייתי חושב ברצינות על סיאט איביזה. רכב חזק, אמין, חסכוני ויחסית מרווח. (נוחות הנסיעה יכולה להיות טובה יותר, אבל ממש לא בספייס סטאר). ובמחיר הזה אפשר לקבל אותה מ-2019 עם כ-10,000 ק"מ.
×
×
 • תוכן חדש...