Jump to content

GreenblueGreen

 • פרסום הודעות

  22
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות GreenblueGreen

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הי חברים 1.אני מתלבט לגבי רכישת רכב, הנני מעוניין ברכב משפחתי מנהלים. 2.אני רואה ששברולט מאליבו 2018 התאימו את המנוע לציבור האירופאי ומזרח תיכון למנוע קטן וחסכוני 1.5 ומאידך הרכב מפנק בכל מהכל במחיר נמוך משמעותי ביחס למתחרים כגון מזדה טיוטה וסקודה. 3.אשמח לקבל חוות דעת למי שיש את הרכב בשנתונים מתקדמים כגון 2018 -2021 מבחינת תקלות ,אירועים מיוחדים ועוד. תודה
 2. חברים מעדכן 1.צריכת הדלק ירדה מ1:6 ל 1:10 משולב עם מזגן. בשעה טובה ברוך השם בלה"ע . 2.מישהו יכול להסביר את הקשר בין אטם מכסה שסתומים קרוע ונזילה לבין צריכת דלק גבוהה? תודה
 3. הייתי אצל שי נתחיל בזה ששי והצוות שלו ממש אחלה מסבירי פנים לכל שאלה . עונים לעניין ןבמקצועיות . וכמו כן המקום נקי וחדש. שי גם ציפר אותי בתוסף דלק מתנה. אז ככה: 1.בוצע אבחון דרך מחשב (שלא גילה דבר) 2.נמצא שאטם מכסה שסתומים קרוע ומתקיים נזילת שמן -הוחלף 2.נמצא סימני טיפות באזור משאבת מים - עדיין לא הוחלף . אולי נעשה זאת יחד עם החלפת טיימיניג. למרות שנותר להחלפה 30 אלף (האם כדאי לעשות או לא ?) או שאין קשר. 3.במעקב צריכת דלק לאחר התיקון. בתקווה לשיפור.
 4. תודה על תשובתך הפילטר כמעט חדש הרכב לאחר- טיפול הקוויל החלופי הוזמן מצנטראל ביצחק שדה תל אביב (חלופי) ונאמר על ידם שאין איתו בעיות . מצתים הוחלפו לחדשים מצנטראל - גם כאן לא מקורי לא ברור לי מדוע מחשב חיצוני לא מוצא תקלה . מחשב רכב פנימי לא מתריע על תקלה. חשבתי שהיבואן במרכז יפתור לי את הבעיה . ולצערי שלח אותי כלעומת שבאתי עם התקלה. ממש תעלומה.
 5. תודה. תודה תודה על התשובה 1.האם סליל ההצתה יכול לגרום לתצרוכת דלק גבוהה מבחינה טכנית? 2.ומה אם זה לא סליל הצתה ?
 6. רפי תוכל להכווין אותי בכתובת מדויקת למוסך שהינך ממליץ ? שם המומחה במוסך? תודה
 7. הייתי כבר במורשה במרכז נאמר לי שכל עוד מחשב הרכב לא מתריע על תקלה אין בעיה. פילטר אוויר ושמן מוחלפים כל 10 . האם פילטר דלק לא ברור לי מתי הוחלף יכול לגרום לצריכה מוגברת? תודה על תשובתך. אך הייתי כבר במורשה במרכז והם לא גילו מה הבעיה. כפי שרשמתי. מחשב רכב גם לא איתר תקלה כלשהי. לידיעה : הרכב מטופל כל 10 כמו שעון. נהג יחיד. נסיעה מתונה. ולכן זה כ"כ מוזר. קמ הרכב 120 אלף. חשבתי שאולי בתחנת דלק מוהלים במים אז החלפתי תחנה וגם לא עוזר.
 8. תודה על תשובתך 1.הנסיעות דאז וגם עתה נערכו עם מזגן 2.לשאלתך. חיובי . הוחלפו פלאגים ונבדק לחץ בגלגלים מידיי חודש 3.הרכב לאחר החלפת קוהל לא מקורי + ומצתים בלבד. הסלילים לא הוחלפו הרכב לעיתים רועד מעט בנסיעה בעיקר בהאטה /בעמידה . השאלה מדוע צריכת הדלק לפתע גדלה בצורה ככ חדה למרות שהרגלי הנסיעה לא שונו. כמעט 1 ל6 שזה מטורף. האם קוהל לא מקורי משפיע על צריכת דלק? תודה
 9. הי תודה על תשובתך 1.הבדיקה נעשתה עי בדיקה ידנית ובדיקה תצוגת מחשב לצערי בשניהם התוצאות זהות 2.הנסיעה נשארה כשהייתה- נסיעה מתונה ללא האצות . לרוב לא עובר את ה100 קמש ממש כמו לפני חודשיים (לפני החלפת הכוהל)
 10. סליחה אך איני יודע כיצד לערוך את המודעה שפירסמתי עוד הערה : 1.צריכת הדלק משולב 1:6.5 2.האם יתכן שבגלל החלפת כוהל לא מקורי צריכת הדלק עלתה או שאין קשר?
 11. הי לכולם 1.ברשותי שברולט קרוז 2014 1800 סטיישן רכב משפחתי מעולה בלה"ע 2.עד עתה היה צורך דלק משולב עיר/בינערוני 1:10 3.לפני חודש הרכב החל לרעוד בנסיעה ובבדיקה במוסך נאמר לי שצריך להחליף מצתים +כוהל 4.הוחלף לכוהל לא מקורי בגלל עלות 5.לאחר הנ"ל נצפה שהרכב צורך דלק משולב 1:7.5 6.תיספתי בנוזל לניקוי ולצערי שום דבר לא עוזר 7.במורשה נאמר לי שכל עוד מחשב הרכב לא מצביע על תקלה אין תקלה 8.בחיבור מחשב לרכב לא נמצאה תקלה 9.מבקש את עזרתכם במציאת עצה לבעיה.
 12. תודה תוכל לשלוח קישור למערכת כזו לדוגמא לקניה?
 13. חברים שאלה נוספת לגבי הרכב אם אפשר: 1.הרכב נקנה עם מערכת מולטימדיה מובנית שכולם מכירים mylink אני חושב. המערכת הזו לא מתממשקת עם אנדרואיד ואני מעוניין בוויז במסך ולא בתוכנת הניווט הקיימת. אממ אם אני מתקין מערכת מולטימדיה חדשה במקום הקיימת אז המתקין אמר לי שלא אוכל לצפות במד הטמפרטורה החיצוני שקיים היום במסך. פשוט יתבטל. כי שברולט תכננו את זה רק עם המסך ומערכת המטלטימדיה שלהם. השאלה מה עושים?
 14. 1.תודה על הסדר 🙂 לשנינו סטיישן 1800 אפור ושמח להכיר 2.הבנתי לגבי המיקום.מענין כמה תעלה שטיפה מנוע/מעבה בלבד...
×
×
 • תוכן חדש...