Jump to content

mati1

 • פרסום הודעות

  12
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות mati1

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני עובר על הפורום אחורה ועוד אחורה, ולא מוצא עזרה לאנשים פשוטים כמוני, פשוט אני עם רדיו דיסק פשוט [מקורי של פורד פוקוס 2010] אפילו בלי יכולת להכניס כרטיס זיכרון, ובלי mp3. איך משדרגים? למי פונים? לא מבין בזה, לכן מחפש מי מוכר בזול יחסית ובאמינות מספיקה, מערכת או רדיו דיסק עדכני יותר. באזור ירושלים תודה מראש למסייעים בעיצה ומידע.
 2. תודה על העזרה. כבר באתי לשלם רק לא רציתי לשלם סתם. כמובן אם החוק מחייב אותי אין לי עניין להתעכב. אז באמת תודה.
 3. העניין הוא שיש לי חבר שטען בבטחון גמור שהקנס הוא רק של 100 שקלים כיון שלא עברתי על איסור חניה בחניית נכה שהרי יש לי 'תו', והעבירה היא רק שחניתי בחניה של אחרים. למעשה חיפשתי ברשומות ולא מצאתי התייחסות לזה. אולי למישהו יש ידע איך מבררים את החוק בעניין?
 4. יש לי תו נכה, ולתומי חניתי בחניית נכה ולא שמתי לב שחניתי בטעות בחניית נכה שמור. קיבלתי דו"ח על 1000 שקלים [עריית ירושלים], האם ידוע לכם אם זה נכון או שאולי זה קנס מופחת. ניסיתי לערער ודחו לי את הערעור, השאלה אם הם לא עשו לפי החוק אוליכדאי ללכת להישפט.
 5. אני עם פוקוס נורא אוהב את המרווח שלו וחוסר תקלות מוחלט. עניין הדלק סביר וסנדרטי כמו שאר הרכבים בקטגוריה לא יודע למה יצא שם רע כל כך לפוקוס.
 6. האמת שזה מאוד מעניין, לי יש פוקוס 2010 עם 250000 ק"מ ואני צורך פחות דלק ממך בממוצע. מצליח עם מזגן להגיע ל450-480 ק"מ על 50 ליטר בערך, בנסיעה עירונית, ולא נוסע חסכוני מידי. מעניין אם יש איזה שינוי שנעשה ברכב בשנים האחרונות שאוכל דלק.
 7. לא יודע למה כולם כותבים ש2 פנצ'רים בשנה זה הרבה. אני גר בירושלים והיו לי השנה כבר 4 פנצ'רים. שבוע שעבר באתי לתקן פנצ'ר ומצאו לי 3 מסמרים בצמיג. מוזר?
 8. פנגו יצאו עם מבצע של תשלום חודשי בסך 2 שקלים בלבד עבור תיקוני פנצ'ר חינמיים. יש כאן איזה עוקץ? מה פשר העניין נשמע קצת זול מידי. הרי אין כמעט נהג שלא נצרך פעם פעמיים בשנה לפחות לתיקון פנצ'ר שעלותו בערך 40 ש"ח א"כ לשנה מוציאים לפחות 80 ש"ח אם לא יותר עבור התיקונים, אז לפנגו יהיה רק 24 ש"ח שנתי. זה נראה הפסדים גמורים אז היכן טמון הכלב?
 9. תודה. בסוף מצאתי את הסיסמה מוחבאת בתוך תא הכפפות, כמו העצה שנתן כאן אחד הגולשים בשרשור אחר. אין עליכם תודה רבה.
 10. כבר היו שרשורים בנושא אבל אולי ע"י פתיחת נושא תהיה התייחסות. החלפתי מצבר והרדיו נחסם ודורש קוד. מהמידע שהצלחתי לדלות כאן הבנתי שבשביל לקבל את הקוד צריך לדעת את המספר הסידורי של הרדיו וזה אפשר להשיג ע"י לחיצה במקביל על מספרים 1,6. אבל אני לא יודע כיצד להשיג את הקוד כשיש לי את המספר הסידורי. יש כאן מישהו שיודע? המספר שלי הוא v016895 אנא זה דחוף! אם מישהו יכול לעזור תודה
 11. אני באותה בעיה. כרגע הבנתי שצריך ללחוץ על המספרים 1,6 ביחד וזה גורם להציג כמה נתונים על המערכת השמע ביניהם גם מספר סידורי של המערכת ועם המספר הזה יש אפשרות להשיג את הקוד. אני לא יודע עדיין איך אז מי שיכול לעזור בזה, אשמח למידע. המספר אצלי הוא v016895 אולי יש פה מישהו שיודע כיצד משיגים את הקוד ע"פ המספר הזה. או אולי צריך להציג עוד מידע מהמערכת.
×
×
 • Create New...