Jump to content

Amir Aroesti

 • הודעות

  23
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Amir Aroesti

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. שלום, יש לי סוזוקי קרוסאובר 2017 (1.4 טורבו). יש לי כבל USB בתא הכפפות שנאמר לי שזה עבור דונגל מודם סלולרי. האם זה הכרחי או שיש גם מקום לסים מובנה במערכת ואני יכול לקנות רק אותה? כמו כן, האם יש סוגים שונים של סים? הבנתי שאני יכול לעשות סים כפול למספר טלפון שלי ואז להשתמש באותה חבילת גלישה ואין צורך במנוי נוסף. תודה רבה
 2. ז"א החלק הזה ניתן להתקנה רק אצל מוסכי סוזוקי? יש לך הערכת מחיר כמה זה עולה?
 3. תודה על התגובות. אחפש אצל חשמלאים שירות "מקפל מראות".
 4. היי, קשה למצוא באינטרנט. המלצות למקומות באיזור הרצליה וכמה אמור לעלות ?
 5. היי, יש בסוזוקי לחצן קיפול מראות ליד הנהג. חלק מהמכוניות עשו להן "תוספת" ויש קיפול אוטמטי בעת נעילה. האם מדובר בהגדרות תוכנה בלבד? במה זה כרוך? מהי העלות לכזה תוספת ... קראתי באיזה מקום פה בפורום על רכב אחר שזה הגדרות תוכנה במחשב הרכב..זה נכון? המלצה למקום באיזור הרצליה ועלויות. תודה
 6. תודה , אז הרכב הראשון נפסל לחלוטין. הרכב השני, אם למישהו יש טיפה לשפוך אור על הנושא...רשום משמעות נמוכה... NOKNOK תודה ! אילו הייתי יודע בעצמי כניראה שלא הייתי שואל את המומחים פה:) אינני מהתחום ולא יודע בדיוק מה המשמעויות..
 7. היי אשמח מאוד לקבל התייחסות חוכמת ההמונים על המשמעויות של הבדיקות ל2 הרכבים הנ"ל. בדגש על הבדיקה של משמעות נמוכה בשלדה קורת רוחב.
 8. הנקודה על התנהגות המתלים ברורה. אני אעשה מחר נסיעת מבחן ואוודע שזה לא בלתי נסבל. כרגע בסדר העדיפויות ברכישת הרכב היא אמינות מחיר וחלל מרווח. אשמח לנסות ולחזור להתמקד בבדיקות שהעלתי... האם ממש להתרחק או שיש סיכוי "להציל " את העסקה? מה אומר נקישה והשהיה בהעברת הילוכים? האם אולי דרך מספר הרכב יש לי אפשרות לגלות את העבר הביטוחי והתאונה?
 9. תודה מארק! אני אמשיך לחפש קרוסאובר ! לפני שאני יורד סופית מאת עם התיקון בקורת הרוחב. יש דרך לדעת טוב יותר את חומרת התקלה ומה הרכב עבר? האם מדובר בפגיעה בשלדה שפוגעת בבטיחות הרכב? האם התיקון פשוט פתר את הבעיה? למה הגידור אותה חשיבות נמוכה אם כך? מה לגבי שאר תוצאות הבדיקה?בכל מקרה כפי שאמרת רכב מבוקש עם קמ נמוך מאוד לא מוצאים כל יום. יכול להיות ששווה לנסות להוריד במחיר ?
 10. תוכל לנסות לתאר לי למה אתה מתכוון "רוכן על המתלים" ? אני אעשה נסיעה על הרכב ביום ראשון ורוצה לראות אם אני שם לב לתחושה הזאת. מכיר את מעקכות המולטימדיה חיישני הרוורס והמובולאי. בימים אלה נוהג באוריס היברידית 2013 שאני לא כזה נהנה מהנסיעה בה ומקביל בפג'ו 307 (מנוע 2000) שנת 2002 שבסוף ימיה שאני מת על ההתנהגות כביש שלה. כמובן שאין להשוות ל"גיפון". מה ניתן ללמוד מ2 הבדיקות הנל בעיקר מסעיף 19 עם הליקויים בשלדת המרכב. "תיקוני תאונה מאחור, תיקונים + חיבורים...." יש אתרים שאני יכול להכניס מספר רכב ואני מקבל היסטוריה תביעות?
 11. היי, אשמח להבין יותר טוב את ההבדלים. הקרוסאובר כבר מאובזרת במנוע החדש 1.4 טורבו. הויטרה בשנים האלה 1.6. צריכה דלק\התנהגות כביש(מנוע, יציבות) \בטיחות-ידוע לי ששתיהן מאוד לא מאובזרות אך האם ישנו הבדל? הויטרה מעט יותר קצרה אבל משום מה זה לא מורגש. אני יודע ששתיהן לא הכי סקסיות על הכביש אך מספקות מוצר אמין וVALUE FOR MONEY. מה עוד שווה להסתכל ולשקול בין השתיים?
 12. היי, לפני רכישה של רכב מסוחר . הרכב בקילומטראז נמוך מאוד ונמכר במחיר מחירון. הרכב פופלארי בשוק וזה מעלה סימני שאלה. בגלל שמדובר ברכב 2018 שעוד לא עבר טסט (תקנו אותי אם אני טועה) לעולם לא נרשם הקילמוטראז השנתי שלו. האם להריץ אחורה את הקילומטראז עדיין מתאפשר כמו שהיו עושים פעם? האם בבדיקה לפני רכישה יעלו על זה? מה עליי לשאול כדי להקטין את הסיכוי שמדובר בהונאה.
 13. תודה. חזרתי לפני שעתיים עם 4 פריימסי חדשים.
 14. מעולה תודה! אין בכלל צל של ספק! סכנה!
 15. הכל התחיל שהפנצ'ריה אליה הגעתי אמרה ישר שחייבים להחליף בגלל מיקום הפאנצ'ר. פנצריה אחרת אמרה משהו אחר. מצד אחד לא רוצה לקחת סיכון מצד שני לא רוצה להכנס להוצאות מיותרות. האם ניתן להבחין ע"פ התמונה האם המיקום מחייב החלפה? (בהינתן שמצבו הכללי של הצמיג לא באמת מחייר החלפה - מפחיד אותי מזה שמנסים לדחוף לי סתם) יכול להיות שהפנצריה שאמרה לי שלא חובה , אני אגיע אליה ואז היא תגיד אהה ברור שחייבים... תודה
×
×
 • תוכן חדש...