Jump to content

pisauron

 • פרסום הודעות

  49
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי pisauron

 1. הסניפים סגורים, רק בטלפון. וכל תור בטלפון זה בערך שבועיים לחכות. עמוס בטירוף. של מי המייל? הוא יוכל לעזור או שלא לעניין לשלוח לו? ממש תודה
 2. אה, כבר עשיתי את זה. יש לי אישור מהמשטרה ששלחתי למשרד הרישוי שהרכב לא גנוב. ויש לי אישור ממשרד הרישוי שהראיתי למשטרה שהרכב כן גנוב. ויוק. מה ניסיתי להשיג? שימצאו את הגלגל. זה משטרה לא?
 3. סיפור שעדיין לא נגמר ולא קרוב להסתיים. התעוררתי בבוקר - נגנב גלגל. השאירו על ג'ק. הלכתי למשטרה לדווח שנגנב. סבבה, סגרו את התלונה - עבריין לא נודע. נוסע לי בירושלים ניידת עוצרת אותי בפראות. צא מהרכב, הרכב גנוב. הסברתי, שיחררו. חוזר ממעלה אדומים נעצר במחסום עם נשקים שלופים ודוקרנים שפרסו לי. צא מהרכב, הרכב גנוב. הסברתי, זה הרכב שלי, שחררו. נסעתי למשטרה, הסברתי. סגרו את התלונה. מגיע לטסט - אי אפשר לשלם. מתקשר. תקבע תור בטלפון! מחכה שבועיים לתור. משרד הרישוי - אני לא יכול לעזור הרכב רשום גנוב לך למשטרה.
 4. מה זה סטיה מנתיב תוך הפרעה או סיכון "אולי"?? העבירה של סטיה מנתיב תמיד מחייבת הפרעה או סיכון. אין הפרעה או סיכון בסטייה, אין עבירה. זה נוסח הסעיף. העובדה שרשמת "אולי" מלמדת שאין עבירה. או שאתה רוצה להגיד שבטוח הייתה פה הפרעה או סיכון. ולא היה. גם אין פה מעבר על תמרור. תקרא את השרשור תבין למה. והאחרון זה סטיה בלי הפרעה, איזה עבירה זה? מה המספר? פניתי בצורה בטוחה ובתוך התשתית. אולי זו פעולה נפוצה שם עקיפת התור, אלא שאני לא עקפתי את התור. ועל איזו אוזלת יד של המשטרה? שתובעת משטרתית הפעילה שכל והחליטה שאין פה עבירה שמצריכה לשמוע הוכחות? או
 5. נכון החוק נוא נוקשה, אבל הוא גם צריך להיות הגיוני ומתאים לסיטואציות שבקצוות. אז ככה. האחד הוא של השופטת שלזינגר שמאי 8226-08, בניגוד לתקנה 36, עלה על שטח הפרדה בנוי. ממש בנוי. לא סימון על כביש. הבן אדם בעדות הודה "עליתי טיפה עם הגלגל הקדמי". וכותבת השופטת: "...אינני מוכנה להרשיע את הנאשם... שהרי אינו דומה מי שעולה בצורה ממשית על אי תנועה, למעשהו של הנאשם, כפי שהוא תיאר אותו..." פסק הדין השני של השופטת רות רז 2711/08 העבירה היא נהיגה בשוליים. וכותבת: "הודה כי חלק מרכבו, שני גלגלים ימניים, היו על השול כך שרכבו בלט לעבר השול...אינו מהווה עבירה..."
 6. תרשה לי לחלוק עליך. קודם כל, מה שקורה בדכ לא רלוונטי להרשעה. במקרה ואין הפרעה או סיכוו אז בשביל מה להגיש. סתם דווקא? אבל תרשה לי לתקן אותך בקשר למשהו יותר מהותי. אתה עצרת את הסרטון (בתמונה שצרפת) ברגע שבו העבירה עדיין לא התרחשה. במה שצירפת הרכב עדיין על קו הפרדה מקווקו ולא הגיע עדיין לשטח שאסור לעבור עליו. הרכב נמצא על המקווקו העבה, וזה עדיין מקווקו שמותר לעבור עליו. כשהרכב חצה את השטח האסור הוא עשה את זה עם גלגל אחד. זו עוד נקודה, סרטון שקשה לראות בו את העבירה בבירור ולא ברור איפה המקווקו ואיפה האסור, לא צריך להיות עבירה. מה שנכתב זה שהמאשימה חו
 7. כן, 250שח זה הרבה בשבילי. ובשביל שלא יהיה לי עבירה בגיליון. דברים כאלה לא צריכים להיות עבירה. גלגל אחד, בלי קיפוח זכות, פשוט כי לא שמתי לב לפניה לירושלים. כשמפעילים הגיון זה לא צריך להיות עבירה.
 8. קיבלתי דוח על אי ציות לתמרור 815. מסתבר שזה הסימונים שעל כבישים, אי תנועה שאסור לעבור או לעצור או לחנות עליו. את הדוח צילם אופנוען שהתקין מצלמה ליד אי התנועה וישב עם טאבלט איפשהו בצד וצילם את מי שעובר על אי התנועה. הוא לא עצר אותי, קיבלתי את זה בדואר. זה כביש 4 לדרום יציאה לירושלים. מצורף הסרטון: https://vimeo.com/494047804 הקנס הוא 250 ש"ח. רק שלא קיבלתי את הסרטון יחד עם הקנס, כדי לראות אותו התקשרתי למשטרה ואמרו לי שסרטון כזה לא ניתן לקבל בלינק לצפייה. אז ביקשתי להישפט. נראה את הסרטון במשפט חשבתי. החלטתי למשוך כמה שיותר זמן עד שימאס עליהם.
 9. נראה לי שהריפוד ברכב שלי מריח לא משהו. ניסיתי לנקות אבל זה כנראה עמוק בספוג בפנים. הבנתי שניקוי בקיטור יכול לעזור לי. יודעים איפה יש שטיפת רכב עם שירות כזה? אני באזור ירושלים אבל אם אין פה מוכן להגיע גם למרכז. תודה
 10. אז זהו שאי אפשר לפרק רק את המתג, הוא חלק מלוח השעונים ומחובר ללוח חשמל. מכיר חשמלאי מספיק מיומן לזה?
 11. שלום, ברשותי סיוויק האצ'בק ספורט 2007 ידנית. לרכב יש סוויץ' מסתובב ששולט באורות הדשבורד. מידי פעם הוא נכבה. כשעולים על איזה בור, כשמדליקים את הרכב. זה לא עמעום אורות, הוא פשוט נכבה. מכה קטנה על הדשבורד לידו והוא נדלק. אם דוחפים אותו חזק פנימה הוא עובד, אז בינתיים תקעתי אותו חזק עד הסוף פנימה והוא קצת מחזיק. אולי יש בעיה בחיבור? מכירים דרך לתקן? חשמלאי רציני שיכול לפתור את זה? או שישר החלפת דשבורד מלאה... תודה!
 12. אני גם חשבתי שהוא אשם. אבל אם מסתכלים טוב על הסרטון, אפשר גם לחשוב שאני המשכתי לנסוע לתוך הרוורס שלו? כי קשה לראות שהוא לא עצר ופשוט המשיך.
 13. אם אני לא זז הוא בכלל לא רואה אותי. לפחות כשיצאתי מימינו היה צריך לשים לב אלי במראה ולעצור.
 14. נסעתי מאחורי משאית. הייתי צריך לקחת שמאלה להיכנס לחניון אבל המשאית נעצרה וחסמה את הנתיב. יצאתי לעבור את המשאית, אותתי, אבל המשאית חזרה רוורס ונכנסה בי. מצורף הסרטון. אני אשם? המשאית אשמה? חצי חצי?
 15. הרכב נוסע אבל זה סיוט. בכל הילוך הוא מאיים להיכבות, רועד, קופץ. במיוחד בעליות. בקושי עולה. אין דפיקות במנוע, רק פמפום כאילו זה טרנטה גמורה.
 16. קשה להם להגיד מה בדיוק הבעיה. "משהו נשבר בתוך המנוע" זה הכי הרבה שקיבלתי מהם. הבנתי מהם שהם בדקו עם חוטי הצתה אחרים וכנראה עוד דברים. הם לא חייבו אותי על היומיים שהוא היה אצלם בכלל. כנראה התייאשו ממנו.
 17. הרכב הוא איביזה ידנית 2001 עם 180,000 ק"מ. לפני חצי שנה היו לרכב בעיות הצתה, והן נפתרו בעזרת החלפת פתילים וקויל. מאז ההצתה היתה סבבה. האלטרנטור מת בשלב מסוים, הרכב נתקע בדרך, האלטרנטור הוחלף... והרכב התחיל לזייך בהצתה, לפמפם, לרעוד וכו'. אין איך להשיג חסרה את אותו אלטרנטור. אני גם לא בטוח שזה קשור אליו.
 18. הכנסתי את הרכב למוסך, בילה שם יומיים, היום התקשרו להגיד שאי אפשר לתקן אותו וצריך להחליף מנוע. הבעיה היתה שהרכב מפמפם וכמעט נכבה בניוטרל, ומפמפם וגם חלש בכללי בהילוכים אחרים. כל זה התחיל אחרי שהחליפו לי אלטרנטור ברכב. שווה ללכת לבדוק את הרכב במוסך אחר? או למסור לברזל וזהו?
 19. העבירה היא לא 815. העבירה היא 22. 22 מופיע בתוספת השלישית אבל עם סייגים. תקרא. כתבתי את זה כבר בהודעה הראשונה. אבל כל הודעה שכתבתי לך, בחרת לפרש אחרת מהכתוב. מה יהיה.
 20. אבל עזוב. מה עם הנהג החדש? יש לך מושג בזה? זה עבירה שגוררת אחריה תיאוריה מחדש?
×
×
 • תוכן חדש...